reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Cześć Pajeczko :-)

już Ci tutaj gratulowałyśmy...ale nie zaszkodzi raz jeszcze :-) super że Sebuś jest już z Wami :-)
Niech rośnie zdrowo i będzie największą pociechą rodziców.

Czekam na fotkę.

Wy już w domku jesteście ?
 
witam dziewczynki wpadam na chwilke sie przywitac
u nas wszystko OK nocki przesypiamy fajnie - musze isc ssaczek sie obudził :) jak bede miała chwilke wkleje Wam fotke


Rany jak ten czas leci - ty już masz malca na rekach a ja nadal walczę o II kreseczki :-(
Pajeczko przede wszystkim zdrówka dla maluszka i Ciebie i niech sie chowa superowo i rośnie jak na drożdżach!!!!
 
Znalazlam 6 sezon Hausa w necie i co wieczor ogladam sobie po 2 odcinki:tak:

Poza tym u mnie znowu nowosci - w zeszlym cyklu cyce zaczely bolec dzien przed @, tym razem bola juz dzisiaj (termin @ za 4 dni):confused2:
to czekamy i trzymamy kciuki :tak:
Okaze sie za 4 dni;-) Choc znajac zycie...

Jak chcesz sobie poogladac nowesze odcinki to Dr House serial ONLINE - iiTV.info
tez dzieki uwielbiam ten serial ale szkoda ze tak pozno leci bo nieraz niewytrwam do tej godziny tak samo jak gotowe na wszystko zawsze chcialam obejrzec ale 23 to dla mnie pora spania a nie ogladania filmow :zawstydzona/y:
noooo , i powiem Tobie ze nerwowa jestem przez to czekanie , boje sie strasznie
Mam nadzieję ze wsio bedzie ok
spox wszsystkei na poczatku boja sie o serduszko zeby bilo potem do 12 tygodnia zeby zylo potem w 12 tygodniu o przeziernosc karkowa potem o pierwsze ruchy i tak w kolko ciagle cos ale zawsze jest ok tylko my sobie problemy i obawy wymyslamy ;-)
dzieki za kciukasy i odpoczywaj kochana nalezy ci sie!!!!





ja 2 słoiczki też bym przytuliłam :-)

p.s. moze to fasolka buszuje :)


wszystko bedzie dobrze !!!!


Dzieki ja kawusie spijam właśnie a o 9 wychodze z pracy jade po wyniki badan i do0 lekarza na 12 40 - trzymajcie kciuki
trzymamy kciuki i daj znac po wizycie jak bylo
powiem wam ze mam lekki niepokój :-( nie wiem czemu do tego boli mnie prawy jajnik chyba
to z wrazenia pewnie hihi
witam dziewczynki wpadam na chwilke sie przywitac
u nas wszystko OK nocki przesypiamy fajnie - musze isc ssaczek sie obudził :) jak bede miała chwilke wkleje Wam fotke
chyba odczytalas wiadomosc priv :-D czekamy wiec na foteczke malego ssaczka ;-)
 
kobirtki pajka na sierpniowkach na opowiesciech z porodowek opisala swoj porod ja sie poplakalam mozecie tez zobaczyc i napisalam do niej ze jak znajdzie czas zeby nam foteczke maluszka wkleila :-)

nie da się do nas skopiować?? :zawstydzona/y:

Okaze sie za 4 dni;-) Choc znajac zycie...
Jak chcesz sobie poogladac nowesze odcinki to Dr House serial ONLINE - iiTV.info

trzymam kciuki ;-)

witam dziewczynki wpadam na chwilke sie przywitac
u nas wszystko OK nocki przesypiamy fajnie - musze isc ssaczek sie obudził :) jak bede miała chwilke wkleje Wam fotke

Jeszcze raz GRATULACJE!!!!!! Czekamy na fotkę :tak:

Rany jak ten czas leci - ty już masz malca na rekach a ja nadal walczę o II kreseczki :-(
Pajeczko przede wszystkim zdrówka dla maluszka i Ciebie i niech sie chowa superowo i rośnie jak na drożdżach!!!!

też będziesz miała :tak: trzymam kciukaski :tak:


Z wczorajszych marzeń nici były :dry: Mąż zrobił popkorn i szyciutko zasnął :dry: Taka zła byłam, że pół nocy nie spałam :-(
Za to rano jak mnie obudził :-D ...władował się do łóżka i... :-D
Potem lecę do kibelka siusiu, a tu krew mnie zalewa. Mówię "ki czort, przecież nie było na ostro", a mąż "ty w necie siedzisz, a nie wiesz, że to owulacja..." :-D Człek zaspany to nie myśli logicznie :-D
Trzymać kciukaski, bo pierwszy raz mam w owu krewek :tak:
 
reklama
witam sie serdecznie no jeszcze 2 dni do testowanka mojego ale cos mi sie wydaje ze nic z tego bo podbrzusze mnie boli i niestrawnosci mam dziwne sama nie wiem:no:

trzymam kciukasy za toske co jeszcze nie doczytalam jak tam po wizycie:tak:
 
Do góry