reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witajcie Babeczki :-)

wpadam do Was z poranną kawką...bo o 7 muszę pędzić do krwiopijców na badania przed jutrzejszą wizytą.

Tosia &&& za dzisiejszą wizytę &&&

Scully udanego i owocnego wyjazdu :-)

erba robiłaś badanie beta ?!? Serduszko na pewno będzie pięknie biło. Kiedy masz wizytę ?

Batonik WSTAWAJ ŚPIOCHU!!!

Pozdrawiam i miłego dnia Wam życzę!
 
Ostatnia edycja:
ellooo wieczorkiem
Wpadłam poczytać co tam u Was , sorkki ze mnie nie ma ale nie mam siły patrzec w kompa , nie narzekam ale ciagle bleeeee niedobrze i Wam życzę takich objawów !!!!!!! co bysmy mogły narzekać razem !!!!!!!!!
Lopciu no no no fiu fiu nic dodac nic ujaąć tak trzymać !!!!!!
Maćku chyba tam podjade do Ciebie po te ogóry :)
Tośku &&&&&&& za jutrzejsza wizytkę
Scullyy &&&&&&&
Za Was wszystkie~&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

dzieki za kciukasy i odpoczywaj kochana nalezy ci sie!!!!

Łapie!!!

Daleko nie masz to mozesz podjechac:tak:

Znalazlam 6 sezon Hausa w necie i co wieczor ogladam sobie po 2 odcinki:tak:

Poza tym u mnie znowu nowosci - w zeszlym cyklu cyce zaczely bolec dzien przed @, tym razem bola juz dzisiaj (termin @ za 4 dni):confused2:

ja 2 słoiczki też bym przytuliłam :-)

p.s. moze to fasolka buszuje :)

noooo , i powiem Tobie ze nerwowa jestem przez to czekanie , boje sie strasznie
Mam nadzieję ze wsio bedzie ok
wszystko bedzie dobrze !!!!
Witajcie Babeczki :-)

wpadam do Was z poranną kawką...bo o 7 muszę pędzić do krwiopijców na badania przed jutrzejszą wizytą.

Tosia &&& za dzisiejszą wizytę &&&

Scully udanego i owocnego wyjazdu :-)

erba robiłaś badanie beta ?!? Serduszko na pewno będzie pięknie biło. Kiedy masz wizytę ?

Batonik WSTAWAJ ŚPIOCHU!!!

Pozdrawiam i miłego dnia Wam życzę!

Dzieki ja kawusie spijam właśnie a o 9 wychodze z pracy jade po wyniki badan i do0 lekarza na 12 40 - trzymajcie kciuki
 
:-)Witam porannie i ja ;-)


Tośka wszyscy niezmiennie trzymamy &&&&&&&&&&&&&&& za owocną wizytę :tak:

Myszka a Ty Babolku najpierw ściągasz telepatycznie na BB a potem uciekasz wrrrrrrrrr ... nie daj sobie za dużo krwi upuścić :-D czekam na Ciebie po ;-)


Miłego dzionka i oczywiście zapraszam na kawusię (choć niektórzy już ją siorbią :dry:)

Zobacz załącznik 275890
 
reklama
Wróciłam...jak nigdy poszło gładko :-)

Tosia mnie się wydaje że jak boli to dobre oznaki. Już od teraz trzymamy &&& a o 12.40 to nawet Szymona obudzę żeby trzymał swoje malutkie &&&

Batonik i gdzie żeś się teraz Ty podziała ?!?
 
Do góry