reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

witam sie przedpracowo :happy2:
kawy nie lubie a pic mi sie tak chcialo, ze pije rano zimna coca cole :no: nieladnie
w pracy pewnie dzis bedzie sajgon :rofl2:, wiec zobacze sie z wami wieczorkiem.

Tosia - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
maćku - tez kciungasy zaciskam!

sciskam na placek
 
reklama
Wróciłam...jak nigdy poszło gładko :-)

Tosia mnie się wydaje że jak boli to dobre oznaki. Już od teraz trzymamy &&& a o 12.40 to nawet Szymona obudzę żeby trzymał swoje malutkie &&&

Batonik i gdzie żeś się teraz Ty podziała ?!?


Ja nie lubie pobrania krwi ;/ ostatnio tak mi pobrala ze jak odslonilam wacik to siknelo az ;/
Batonik jak zwykle szumu na robi i na kimke poleciała pewnie ;p

trzymajcie kciuki - niby nie powodów do nerwów ale ja jakos sie denerwuje :-( i sikam co chwile z nerwów :-(
 
No ja przez ostatnie miesiące to miałam już tyle razy krew pobieraną że mi się zrosty zrobiły...i teraz jest problem żeby żyłę znaleźć. Do tego krew za gęsta...ehh...

A batonika to ja zaraz tutaj ściągnę...i na pewno nie telepatycznie :-D :-D :-D
 
Dzien dobry!
Poprosze kawke rozpieszczalna z cukrem i mlekiem:tak:
Dzieki ja kawusie spijam właśnie a o 9 wychodze z pracy jade po wyniki badan i do0 lekarza na 12 40 - trzymajcie kciuki
Trzymamy!!!!!!!!!!!!!!!:tak:
powiem wam ze mam lekki niepokój :-( nie wiem czemu do tego boli mnie prawy jajnik chyba
Bo po owulce utworzylo sie cialko zolte - a to tez boli:tak:
 
reklama
witam dziewczynki wpadam na chwilke sie przywitac
u nas wszystko OK nocki przesypiamy fajnie - musze isc ssaczek sie obudził :) jak bede miała chwilke wkleje Wam fotke
 
Do góry