reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Cześć Dziewczynki. :tak:
Mi wczoraj się @ skończyła,więc w końcu mogliśmy się poprzytulac,bo już łedwo wytrzymywałam. :laugh2: :-p

Zobacz załącznik 237479

udało mi się zrobić zdjęcie:-) tylko dzisiaj ta kreseczka jest jakaś już taka mniej wyraźna bo test suchy się zrobił;-)

Jaki piękny teścik. :-) Bardzo się cieszę,Kochana! :-)
Szkoda,że mi fluidków już pewnie nie starczyło. :zawstydzona/y:


Hej kochane :*
Niedawno pisałam wam że są moje upragnione 2 kreseczki.. dzisiaj już to nieaktualne....... Przyszłam żeby życzyć wam zakończonych powodzeniem staranek.. i szczęśliwych 9 miesiecy :) Ja daje sobie spokój.. przynajmniej narazie.. nie bede was odwiedzać.. nie chce sie dobijać...;(
Trzymam za was kciuki kochane :*:*:* Do usłyszenia kiedyś.. :*:*
Buziaki :*:*

Przykro mi... :-(
 
Lenka piękne dwie krechy :-) GRATULUJE raz jeszcze!

Baśka bardzo mi przykro! Tulam. Bądź silna

Tosiulka olej teściów...ale najpierw powiedz im co o nich myślisz.

Tosia nie smutaj się! Czasami to dobrze że brzuch boli :-) &&&

Agutka widzę że pragnienie sięgało już zenitu...dobrze że już po @.

A ja wczoraj odebrałam zwolnienie ale niestety ginka nie było więc nie podglądaliśmy dzidziusia...
Później pojechaliśmy na zakupy i zakupiłam sobie butki - choć nie wiem ile w nich jeszcze pochodze bo na wysokich szpilach i bluzeczkę w nivenie ciążową.
 
hej dziunie :)
ale mnie dawno nie bylo :) za duzo emocji wczoraj :)

mysza slonce ty moje jak sie czujesz?? jakies zachcianki juz sa >??:)u mnie pewnie bedzie chlopak boz now ciagnie na kwasne ina mieso co gorsza bbbrrr :/ :D

baska przytulam mocno... :(

tosia wlasnie jak boli to moze nie oznaczac ze zle :) pamietasz jak ja jeczalam ze mnie boli :D i co ? i mam fasolke :) uszi do gory :)

agutka no to teraz dod ziela :D powodzenia!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane :*
Niedawno pisałam wam że są moje upragnione 2 kreseczki.. dzisiaj już to nieaktualne....... Przyszłam żeby życzyć wam zakończonych powodzeniem staranek.. i szczęśliwych 9 miesiecy :) Ja daje sobie spokój.. przynajmniej narazie.. nie bede was odwiedzać.. nie chce sie dobijać...;(
Trzymam za was kciuki kochane :*:*:* Do usłyszenia kiedyś.. :*:*
Buziaki :*:*
:-(
 
Hej missiiss!

No podejrzewam że miałaś wczoraj niezłą gonitwę. Ja byłam akurat z moim W. i stwierdził jak mu powiedziałam jakie masz jazdy że my babeczki to za oglądanie dzidziusia dałybyśmy się pokroić :-) ale one wcale nie jest lepszy...specjalnie wczoraj ze mną pojechał bo myślał że uda się spotkać dr i podglądnąć dzidzię na monitorku :-)

Ale cieszę się że u Ciebie dzidziuś uwił się gzie należy. Teraz masz być spokojna bo rozwija się dzidziusiowi serduszko, które zobaczysz w przyszłym tygodniu.
Dawaj jakieś fotencje Fasolinki !

Co do smaków to ja zrobiłam ostatnio pyszną ogórkową, ale zjadłam tylko miseczkę...bo jakoś mi ochota po gotowaniu przeszła. Za to mam częściej ochotę na słodkie, a ja nigdy wcześniej słodkiego nie jadłam
 
mysza na slodkie to cora bedzie :D

nie mam fotek kurde wylecialam taka szczesliwa z gabinetu ze zapomnialam w ogole powiedziec zeby miz robila bo jak tylko zobaczylam pecherzyk to wryk i juz koniec byl ze mna :) wiec nie wzielam bo kurcze i takc hcialam dos wojego albumu wkleic i dupa... ale pozniej i tak sie wcalam boz apomnialam sie zpaytac o zoladek i o zwolnienie poprosic i dechyw ogole jak nie wiem :) ale fotki nie mam a szkoda bo bym sie pochwalila z mila checia ale mam nadzieje ze w srode pow izycie bede tez szczesliwa ze serducho widzialam i ze bede sie juz fotka chwalic :D
 
reklama
Do góry