reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
u mnie?

po staremu... wszystko jako tako...
o pare dni starsza jedynie co...
starania o dziecko cały czas w toku niby chociaż staraniami bym to już nie nazwała [co ma być to będzie]
życie...

a jak tam u ciebie?
Jejć, rzadko tu zaglądam bo chcę jak najmniej mysleć, ale dzisiaj pojechalismy do ikei, a ten sklep roi się od kobiet w ciąży, tatusiów z nosidełkami i wózkami i jakos tak mi nie smutno ale przykro!!! Chciała bym mieć juz takie 3-4 letnie dzieciaczki a tu nawet o fasolkę tak trudno!!!
Nie chcę juz płakać i długo mi sie juz udaje tylko mi łezki w oczach się pojawiaja i słów brak... gardziołko zaciska żal
 
wiesz może to nie to samo ale jednak czuję się po niekąd podobnie jak ty różnica jest tylko taka że ja mam dziecko.. co jednia nie znaczy że mniej pragnę drugiego. smutne to wszystko to że musimy tak długo się starać... ja od 2009 roku... ty nieco dłużej i co możemy na to? nic moja droga :/ jedynie co nas trzyma w tym wszystkim to wiara...

dziś byłam u kuzynki rozmawiałyśmy sobie ona ma już skończone 30 lat i ma o 10mies młodszego synka odemnie wiesz obydwie pragniemy drugiego dziecka i mysle że to pragnienie jest tak samo mocne jak i twoje lub innej kobiety która stara się o pierwsze.
tulam cię mocno wirtualnie :*
 
wiesz może to nie to samo ale jednak czuję się po niekąd podobnie jak ty różnica jest tylko taka że ja mam dziecko.. co jednia nie znaczy że mniej pragnę drugiego. smutne to wszystko to że musimy tak długo się starać... ja od 2009 roku... ty nieco dłużej i co możemy na to? nic moja droga :/ jedynie co nas trzyma w tym wszystkim to wiara...

dziś byłam u kuzynki rozmawiałyśmy sobie ona ma już skończone 30 lat i ma o 10mies młodszego synka odemnie wiesz obydwie pragniemy drugiego dziecka i mysle że to pragnienie jest tak samo mocne jak i twoje lub innej kobiety która stara się o pierwsze.
tulam cię mocno wirtualnie :*


Dzięki za tulonko piję ziółka przeciwporonne może one pomogą. Kinga tobie też życzę szybkiego zajścia w druga ciażę!!! Miałaś jakies problemy z zajsciem w pierwszą ciążę???
 
w pierwszą ciążę zaszłam w trzecim miesiącu po odstawieniu tabletek anty wiec poszło nam szybko...
teraz niestety nie jest tak łatwo ale może tak własnie ma to wyglądać nie wiem...

teraz czekam w sumie na @ bo nawet nie wiem kiedy mam dostać.. tz jakoś w tym tygodniu. potem chcę zacząć pić siemię lniane chociaż ale nie popadam już w paranoję
to już nie te czasy..
 
w pierwszą ciążę zaszłam w trzecim miesiącu po odstawieniu tabletek anty wiec poszło nam szybko...
teraz niestety nie jest tak łatwo ale może tak własnie ma to wyglądać nie wiem...

teraz czekam w sumie na @ bo nawet nie wiem kiedy mam dostać.. tz jakoś w tym tygodniu. potem chcę zacząć pić siemię lniane chociaż ale nie popadam już w paranoję
to już nie te czasy..

powiem Ci że ja po tych ziółach autentycznie czuję zmiany i to nie tylko w podbrzuszu, przyspieszyły mi sie dni płodne śluz miałam juz od 8 dc i owulke w 13dc, a pozatym pisałam kiedys Lenie ze mam troszkę problemy z trądzikiem na plecach dekoldzie i ramionach zioła piję 2,5 tyg i cały tradzik wcieło. Pije te przeciw poronieniom bo lekarze stwierdzili że mam wczesne poronienia. Zobaczymy czy zaowocuje picie ziółek w tej dziedzinie!!!
 
Kinga uciekam spać!!! Powodzenia życzę i fasolki jak najprędzej!!!

I pozdrawiam serdecznie wszystkie kochane Staraczki, które pewnie smacznie spią pięknego dnia dziewczyny dzisiaj, bo juz po północy!!!

rozumiem... i życzę Ci aby zaowocowało!
a wiec pijesz to siemię lniane tak? i pomaga ci w jakiś sposób rozumiem?


Nie siemie tylko mieszankę ziołowa o której usłyszałam na forum, z tego co wiem to większosć naszych dziewczyn pije i utworzyły wątek ziołopijki!!! A żabka dała namiar na gościa z allegro który sprzedaje i mój M mi w hurtowej ilosci mieszankę zamówił i pilnuje zebym piła. dziewczyny tam wszystko napisały jest link do nasz bocian gdzie jest imponująco długa lista tych którym sie udało zajść po ziołach w ciążę Polecam choc jeszcze nie zaszłam ale po owulce jestem dobrej mysli!!!

Trzymaj się kochana i do napisania kolejnego, a co do tych ziólek to sa rózne mieszanki na wzmocnienie owulacji na 2 fazę cyklu czyli na progesteron przeciwporonne i na torbiele te piła Asiucha L i torbiele jej poznikały!!! poczytaj Maćku i żabka są bardziej ode mnie w temacie. Dobranoc Kinguś!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry