reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Hej dziewczynki:)
No u mnie też piękne słoneczko świeci ale moja Julcia chora, także muszę z nią siedzieć w domku.
Bardzo boli mnie nerka od wczoraj.ledwo chodzę.@ brak...śluzu brak...jest niedziela, wszystko pozamykane a ja nawet nie mam testu w domu:/ a muszę go zrobić, bo nie mogę wziąść leków na nerki jeśli byłabym w ciąży... źle sie w ogóle czuję, dopiero skończyłam chorować a czuję się tak jakbym znów była chora:(

Tosiu skarbie współczuję wizyty teściowej.mam nadzieje,że wszystko pójdzie gładko i że szybko się teściowa zawinie do domku, żebyście mogli w spokoju poświętować tylko we dwoje:)

Mississ cieszę się,ze bóle przeszły i spokojnie przespałaś noc:) trzymam kciuki żeby na najbliższej wizycie u gina było już widać fasoleczkę kochana:)

Agutka jak tam się dzisiaj czujesz słońce?:*
 
Tosiu z okazji rocznicy, życzę Tobie i Mężowi samych szczęśliwych chwil pełnych miłości i zrozumienia, abyście wspólnie spełniali Wasze marzenia i już niedługo, obydwoje wpatrywali się w łożeczko, w którym będzie spało Wasze maleństwo:***
 
Tośka w Wasze święto dużo miłości, wyrozumiałości i jak najszybszego spełnienia tego marzenia o które się staracie bo tak naprawdę to owoc miłości który scala związek-teściową szybko odpraw i wspólnie spędzajcie ten czas
 
reklama
Do góry