reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no był starankowy moje zawsze są starankowe:rofl2: chociaż sama się przed soba nie przyznaję- doszłam nawet do wniosku że to krwawienie może wynikało z picia ziółek coś tam sie pomieszało:angry::-):-):-):-D:-D:-D:-D-to mój synuś jak zwykle nastawiał co popadło a nie mogę zmazać bo siedzi obok i byłby płacz
:) no tak pisac to mu się nie chce...a takie fajne znaczki czemu nie :)

no moze być tak,ze od ziółekto krwawienie...no ale w którymś musi się już udać :) i to niebawem :) wierzę,ze Pan Sz ma dobrą rekę :) on ma taki sam cel jak pacjentka :) wkońcu lopop ktoś coś zaczął zlecać Tobie oprócz prolaktyny, trzeba wierzyć,ze przynesie to efekty :) czego z całego seduszka życze
 
reklama
olkale gratuluję tysięcznego posta:-):-):-):-)
żegnam się idę wykąpać synka bo chcemy spędzić wieczorek razem we dwójkę;-)
dobanoc
 
:) no tak pisac to mu się nie chce...a takie fajne znaczki czemu nie :)

no moze być tak,ze od ziółekto krwawienie...no ale w którymś musi się już udać :) i to niebawem :) wierzę,ze Pan Sz ma dobrą rekę :) on ma taki sam cel jak pacjentka :) wkońcu lopop ktoś coś zaczął zlecać Tobie oprócz prolaktyny, trzeba wierzyć,ze przynesie to efekty :) czego z całego seduszka życze
wiesz jak odebrałam ten progesteron to się popłakałam ze złości że ten super lekarz z Choj... niby super ale w końcu to przecież też podstawowy hormon i czemu nie zbadał go?
zmykam
 
Witam wieczorkiem:)
ja znów tylko na chwilkę bo późno już trochę;)
u mnie po staremu.@ dalej się spóźnia i zrobiłam się przez to nerwowa że hej;)
dzisiaj wróciłam do siebie, od mamy i miałam sporo sprzątania, rozpakowywania i dlatego jestem taka zmęczona,że idę zaraz spać:) jakaś taka przybita w ogóle jestem...może tymi pogrzebami...?sama nie wiem.
mam nadzieję,że u Was wszystko w porząsiu kochane.miłej nocki.buziaczki.
 
reklama
czesc agutka, hej dziewuszki :)

no musze sie pochwalic ze wczoraj ostatni posilek zjadlam przed 19 i jak szlam spac o 23 to zoladek mnie nei bolal i nie bralam zadnych lekow ale jak najszyciej poszlm spac poki nic nie bolalo :p to racze zgaga nie byla bo zgaga inaczej sie czuje... no nic wazne ze juz nie bolalo ze to tylko cos mis tanelo na zoladkiu jakas parowka czy cus :)

chyba pojde we wtorek do gina bo do czwartku to ja nie wysiedze ... chce juz chcociaz pecherzyk zobaczyc chce juz cos wiedziec... chce byc pewna juz ze wszystko jest w porzadku a nie sie martwic czy jest chce byc spokojna na slubie .

zaraz mezu mi sniadanko zrobi i maszerujemy z dwoma pieskami na spacerek do parku na wyspe bolko :) takie piekne sloneczko jest !!!
milej niedzieli kochane :*
 
Do góry