reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

oby mi sie tylko @ nie przesunela hehehe bo jak dorwe małza po prawie 3 tyg nieobecnosci ....:)
zobaczymy najpierw schudnac trzeba a potem bez stresu moze sie wreszcie dzidzia pojawi :)
lopciu a co u Ciebie???
wiesz moja jedna znajoma też zaszła po dietce ale już kiedyś o tym pisałam że miała w brzuchu wszystkie dolegliwości które może mieć kobieeta czyli mięśniaki , torbiel nadżerkę PCO i zaszła po dietce i wcale się nie nastawiała na dzidzię i ma też roczną
a u mnie stara bieda
ale wy naprawdę aktywne życie prowadzicie raz ty w rozjazdach raz mąż - małżonek też pracuje w twojej branży?
 
reklama
hm dużo się dzieje ... albo nic @ nie ma i jeżeli znowu liczyć na 28dc to wypadnie mi na wizytę u lekarza w szubinie zawsze pod górkę chociaż czyję jak w brzuchu ciągnie więc może przyjdzie szybciej-wykupiłam leki ale nie mogłam dostać pergnylu nawet w hurtowni nie mają
a co u Ciebie jak po badaniu u ginka jak usg?
ciekawe ile hurtowni sprawdziła ta babka w aptece...a clo bedziesz bierała? moze niech na pergnyl drugą recepte wypisze i gdziś po drodze wykupisz, moze w Szubinie?

Ja na usg byłam w 6 tc, biło serduszko, maluszek miał 3 mm, teraz w czwartek ide to znowu zobacze jak urósł :) no i po zwolnienie :) w pracy już wiedzą, tzn, nie wiedzą,ze już nie wróce, tylko wiedzą,z e jestem w ciazy, więc pewnie się domyslą :)
 
Witajcie i żegnajcie zarazem
Wpadłam się tylko pożegnać bo moja dzidzia długo nie gościła w moim brzuszku. Puste jajo płodowe, a w rezultacie wczoraj poroniłam. Niestety ten wątek już mnie nie dotyczy bo w 2010 to ja napewno mamusią nie zostane. Jeśli wogóle kiedykolwiek będzie mi dane być mamusią.Żyć mi się odechciewa...
Za Was trzymam kciuki żeby się każdej udało spełnić to marzenie.
Pozdrawiam i spadam stąd...
tasiulka bardzo mi przykro i tulam mocno
wiem że żadne słowa nie podniosą na duchu ale musisz teraz być silna i jak wydobrzejesz brac się do ostrej pracy bo wszystko przed Tobą - &&&&&&&&&& za Ciebie kciuki
 
oby tak dalej...prócz senności nic mi nie dolega...zadnych zachcianek ...no moze małe, ale kontrolowane :) wczoraj skusiły mnie truskawki, tak apetycznie wyglądały :)
niestety odezwały się też staw nadgarstkowy, reumatolog mnie uprzedała, ze w ciąży mogę mieć tzw. rzut horoby RZS, bo u mnie w rodzince królują choroby stawów, więc babcine metody próbuje - -liście kapusty ;) no ale mam nadzieję,ze to tylko chcwilowe, jakoś staram się tym nie przejmować ...bardzo się cieszymy, no i hormonki buzują, J twierdzi,ze maruda jestem >) ja tgo nie widzę
no to super ze sie dobrze czujesz :)
babcine sposoby najlepsze wiec trzymam kciuki aby szybko minelo i nie wrocilo :)
wiesz moja jedna znajoma też zaszła po dietce ale już kiedyś o tym pisałam że miała w brzuchu wszystkie dolegliwości które może mieć kobieeta czyli mięśniaki , torbiel nadżerkę PCO i zaszła po dietce i wcale się nie nastawiała na dzidzię i ma też roczną
a u mnie stara bieda
ale wy naprawdę aktywne życie prowadzicie raz ty w rozjazdach raz mąż - małżonek też pracuje w twojej branży?

no akurat tak wyszlo :(
moj maz nie pracuje w tej dzilace co ja--- prowadzi szkolenia z reguly w wawie ale czasami sie trafi wyjazdowe ale tak dlugie to ju nie pamietam kiedy mial tak daleko bo prawie 700km....

a co najlepsze bedziemy sie widziec w eekend majowy- jedzeiemy w gory a potem ja na 4 dzionki wyjezdzam do Władyslawowa na konferencje....
oby tylko kolejne dni plodne nie przepadly ;)
ale co ma byc to bedzie :)
teraz staram sie wyciszac bo nerwus straszny przez ta robote jestem... a dzidzia d zestresowanej mamusi to nie przyjdzie :)
i staram sie nie myslec tak intensywnie tylko na spokojnie bedzie w odpowiednim momencie widac tam w górze tak mam zapisane ze jeszcze troszke cierpliwa byc muszę :)
 
ciekawe ile hurtowni sprawdziła ta babka w aptece...a clo bedziesz bierała? moze niech na pergnyl drugą recepte wypisze i gdziś po drodze wykupisz, moze w Szubinie?

Ja na usg byłam w 6 tc, biło serduszko, maluszek miał 3 mm, teraz w czwartek ide to znowu zobacze jak urósł :) no i po zwolnienie :) w pracy już wiedzą, tzn, nie wiedzą,ze już nie wróce, tylko wiedzą,z e jestem w ciazy, więc pewnie się domyslą :)
no druga recepta to ovitete(chyba tak się pisze)no wiesz mówił że jak nie będę go miała to nic się nie stanie tak jak dostanę @ to zaczynam brać całą listę leków- clo, coś tam na endo potem dupka i zobaczymy
 
ciekawe ile hurtowni sprawdziła ta babka w aptece...a clo bedziesz bierała? moze niech na pergnyl drugą recepte wypisze i gdziś po drodze wykupisz, moze w Szubinie?

Ja na usg byłam w 6 tc, biło serduszko, maluszek miał 3 mm, teraz w czwartek ide to znowu zobacze jak urósł :) no i po zwolnienie :) w pracy już wiedzą, tzn, nie wiedzą,ze już nie wróce, tylko wiedzą,z e jestem w ciazy, więc pewnie się domyslą :)
to daj znac jak tam dzidziolek :)
tasiulka bardzo mi przykro i tulam mocno
wiem że żadne słowa nie podniosą na duchu ale musisz teraz być silna i jak wydobrzejesz brac się do ostrej pracy bo wszystko przed Tobą - &&&&&&&&&& za Ciebie kciuki

oj ja tez tulam Tasiulke bardzo mocno!!!!!!
wroc do nas kochana zawsze razem razniej
 
no druga recepta to ovitete(chyba tak się pisze)no wiesz mówił że jak nie będę go miała to nic się nie stanie tak jak dostanę @ to zaczynam brać całą listę leków- clo, coś tam na endo potem dupka i zobaczymy
oj zeby czarodziejskie sposoby dr Sz zadziałały...chybaze nie bedą musiały? jak ten cykl starnkowy?
 
ja zmykam do juterka ide do znajomych :) ( z wlasna butelka mineralnej hehehe z cytrynka...) trzymajcie kciuki dietka gora hehehe
tulam mocno trzymacjie sie cieplutko :)
 
reklama
oj zeby czarodziejskie sposoby dr Sz zadziałały...chybaze nie bedą musiały? jak ten cykl starnkowy?
no był starankowy moje zawsze są starankowe:rofl2: chociaż sama się przed soba nie przyznaję- doszłam nawet do wniosku że to krwawienie może wynikało z picia ziółek coś tam sie pomieszało:angry::-):-):-):-D:-D:-D:-D-to mój synuś jak zwykle nastawiał co popadło a nie mogę zmazać bo siedzi obok i byłby płacz
 
Do góry