reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam się
wczoraj padl mi necik i nie moglam zajrzec :(

dzis 4 dzien dietki jeszcze 9 przede mną :)

zobaczymy ile strace ;) oby jak najwiecej a potem powrto na fitnesik i basenik i zdrowe jedzonko a przede wszystkim o stalych porach :)
ja samiutka dalej małzowina na wyjezdzie i smutno mi..... byle do 30 kwietnia dotrwac....

a co tam u Was???
hej Betusia
Dawno się nie spotkałyśmy on-line ...rzadko zaglądam ostatnio...powodzenia życzę w diecie i wytrwania w postanowieniach fitnessowych :)
ja też trochę ćwiczę, żeby w dobrej formie do porodu dotrwać :)

kurcze ale mam ochote na nalesniki a jajeek chyba nie mam :/
mnie wczoraj na jajecznicę wzięło...dziś wcinaliśmy gofry na kolacje

mieta dziala ponoc poronnie gdzies mi sie to o uszy obilo
wiem ze w ciazy mozna brac rennie na zgage
ja piję prawie codziennie herbatę mietową, bo mi smakuje...nie słyszałam nigdy nic na temat działania poronnego (?)

Witam
Jestem tu nowa z moim partnerem staramy sie o dzidzie w styczniu odstawilam tabletki ..po odstawieniu cykl byl co 24 dni a drugi 25 teraz jest 30 dzien cylku okresu brak testy 2 negatywne zero jakich kolwiek objawow poza bolem brzucha jak na @ tylko takie z przerwami i piersi sa nabrzmiałe i sudki szczypią ... temp. skacze raz jest 37 potem 37,4 potem 37,6 znowu spada i sie podnosi i tak ciagle nie wiem co mam myslec staram sie o 2 dzidzie ale nie pamietam jak bylo pierwszym razem bo wtedy byla to nieplanowana ciaza z gory dziekuje
witam serdecznie i powodzenia zyczę, zeby @ już nie przyszła, a przynajmniej nie przez najblizsze 8 m-cy :)
 
hej Betusia
Dawno się nie spotkałyśmy on-line ...rzadko zaglądam ostatnio...powodzenia życzę w diecie i wytrwania w postanowieniach fitnessowych :)
ja też trochę ćwiczę, żeby w dobrej formie do porodu dotrwać :)

no cwiczenia wazna rzecz a jeszcze lepiej jak sie prze ciaza cwiczy to i w ciazy wtedy latwiej nawet spokojniejsze cwiczonka robic...
to takie moje oderwanie bedzie od ciaglych mysli i dzidzi :) i dietka oczyszczajaca - jak katharsis heheheh ;)
 
reklama
Do góry