reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Mój Mąż zabrał po 15 - po obiedzie Zuzię na lody. :-)
Sobotnie popołudnie,zielonogórski deptak pełen ludzi,a wśród nich Zuzia i G. . :-)
Przed chwilą dostaję smsa,że od dziś Zuzia nie może oglądać reklam,bo ... na środku deptaku zaczęła biegać koło G. i na cały głos wołać "Taaaatoooo kupęęęęęęęe!" i chichrać się na całego . :-D :-D :-D Dowcipnisia. :-p
To jest,chyba,z reklamy jakiegoś ubezpieczenia,czy czegoś. :sorry2:

A ja sobie poprasowałam stertę ciuchów,HuH. ;-)
 
Mój Mąż zabrał po 15 - po obiedzie Zuzię na lody. :-)
Sobotnie popołudnie,zielonogórski deptak pełen ludzi,a wśród nich Zuzia i G. . :-)
Przed chwilą dostaję smsa,że od dziś Zuzia nie może oglądać reklam,bo ... na środku deptaku zaczęła biegać koło G. i na cały głos wołać "Taaaatoooo kupęęęęęęęe!" i chichrać się na całego . :-D :-D :-D Dowcipnisia. :-p
To jest,chyba,z reklamy jakiegoś ubezpieczenia,czy czegoś. :sorry2:

A ja sobie poprasowałam stertę ciuchów,HuH. ;-)
mała aparatka , usmiałam sie wyobrazam ja sobie
 
Witam się z rana ;-)



u nas też jajówa :-)



kochana daj znać jak wrócisz od lekarza co się tak męczy - mam nadzieje ze nic poważengo.

Ja zabieram się za sprzątanie chaty - jutro sanepid przyjeżdza czyt teściowa :-)

wczoraj machnęłam sobie lampke wina na wieczór a dzisiaj obudziłam się z mega bólem głowy = kac hehe ja chyba naprwde jestem w ciązy skoro tak na mnie alk działą ;-) hehehe

Miłego dnia dzieczynki

p.s. Mam nadzieje że żadna z dam nie ma zamiaru przenieść się na 2011 r ?? :-(
ja sie nigdzie niewybieram mimo ze czuje ze znowu nic niewyszlo :-(
Witam
Jestem tu nowa z moim partnerem staramy sie o dzidzie w styczniu odstawilam tabletki ..po odstawieniu cykl byl co 24 dni a drugi 25 teraz jest 30 dzien cylku okresu brak testy 2 negatywne zero jakich kolwiek objawow poza bolem brzucha jak na @ tylko takie z przerwami i piersi sa nabrzmiałe i sudki szczypią ... temp. skacze raz jest 37 potem 37,4 potem 37,6 znowu spada i sie podnosi i tak ciagle nie wiem co mam myslec staram sie o 2 dzidzie ale nie pamietam jak bylo pierwszym razem bo wtedy byla to nieplanowana ciaza z gory dziekuje
moze test wyjdzie popznierj albo cykl bedzie dluzszy mi gin powiedzial ze po tabsach do 6 miesiecy moze sie wszystko normowac i juz 4 cykl mi leci
Mój Mąż zabrał po 15 - po obiedzie Zuzię na lody. :-)
Sobotnie popołudnie,zielonogórski deptak pełen ludzi,a wśród nich Zuzia i G. . :-)
Przed chwilą dostaję smsa,że od dziś Zuzia nie może oglądać reklam,bo ... na środku deptaku zaczęła biegać koło G. i na cały głos wołać "Taaaatoooo kupęęęęęęęe!" i chichrać się na całego . :-D :-D :-D Dowcipnisia. :-p
To jest,chyba,z reklamy jakiegoś ubezpieczenia,czy czegoś. :sorry2:

A ja sobie poprasowałam stertę ciuchów,HuH. ;-)
moj tez z mala jest ale na polu mnie chcieli wziac ale ja niechcialam bo tam tescie sa wystarczy ze ich caly dzien w domu ogladam teraz sprzatam i ogladam pogrzeb kaczynskich
 
Witam się
wczoraj padl mi necik i nie moglam zajrzec :(

dzis 4 dzien dietki jeszcze 9 przede mną :)

zobaczymy ile strace ;) oby jak najwiecej a potem powrto na fitnesik i basenik i zdrowe jedzonko a przede wszystkim o stalych porach :)
ja samiutka dalej małzowina na wyjezdzie i smutno mi..... byle do 30 kwietnia dotrwac....

a co tam u Was???
 
reklama
Do góry