reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
od siebie kochana powiem ci, żebyś dała sobie spoój z takimi profilowanymi wanienkami, bo dziecko po 3 miesiącach nie będzie ci się do niej mieścilo...szkoda po prostu pieniążków.kup soboe normalną wanienkę na stelażu i też krzywdy swojemu maleństwu nie zrobisz:-)

cholercia no to teraz mnie wystraszylas z tym... czytalam wiele dobrych opinii na temat tej wanienki ale tak logicznie myslac to masz racje... jedno dziecko jest mniejsze drugie wieksze... i jak bedzie duzy bobas to co ja wtedy zrobie.... masz racje... kiedys gdzies widzialam ze laska miala problem z ta wanienka ale odwrotnie tzn maluszek byl za maly i tak musiala go przytrzymywac bo sie topil normalnie :tak::tak::tak: powiedzcie mi... lekarz mowi przed porodem ok ilu wazy malenstwo i czy to sie sprawdza??
 
ja tu czegoś nie rozumiem..mi gin powiedzial, że to nie jest tak, że jajniki pracują na zmianę...w przypadku jednego niedzialającego jego pracę przejmuje drugi- wiem, bo sama mam jeden jajnik i owulkę mam co miesiąc ( oczywiście zdarzają się też naturalne cykle bezowulacyjne)..i żę nawet, jak kobieta ma dwa jajniki to oe i tak nie pracują na zmianę..po prostu prym wiedzie ten, w ktorym pęcherzyk byl największy...
 
reklama
Do góry