reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
nie wiem czy dobrze widze ale czy ty nie jestes czasem 13dpo?? bo jesli tak to lekarz mogl nie widziec jesczez nic....
tak szczerze to nie wiem, powinnam mieć owu 17 lipca ale może się przesuneła, spwiedziała mi tylko że jeden jajnik jest w porządku, a drugi od jakiegoś czasu nie pracuje
 
tak szczerze to nie wiem, powinnam mieć owu 17 lipca ale może się przesuneła, spwiedziała mi tylko że jeden jajnik jest w porządku, a drugi od jakiegoś czasu nie pracuje

jak patrze na twoj wykres to wydaje mi sie ze owulka ci sie przesunela bo masz teraz sliczna tempke... mam nadzieje ze to na

odczekaj jescze moze 2 dni... jak @ nie przyjdzie to zrobb test... powaznie mowie...

 
Eijf ja mysle, ze akurat sie staraliscie odpowiednio przed owu no i w dzien owu, a to najwazniejsze takze oby, oby :-) a poza tym dobrze ze juz mialas owu teraz tylko spokojnie mozesz sobie czekac, a ja tym czasem w glowe zachodze czy wogole ta owu u mnie bedzie jakos inaczej sie czuje niz co miesiac, zobaczymy czy test dzis wyjdzie pozytywny bo juz by sie zdalo jakos (to moj 13dc) :baffled:

Mazia super, ze wszystko jest ok, zreszta ja wiedzilam, ze tak bedzie :-) rany jakie to musi byc cudne uczucie zobaczyc taka malenka kruszynke i jej bijace serduszko :happy2:

MMM kurcze no to moze faktycznie zrob test jeszcze jeden dla pewnosci, a co Ci lekarz powidzial, ze w jakim czasie powinnas dostac @ od rozpoczecia stosowania luteiny??

Robale gratulacje :-) jednak tez tasz topic chyba jest szczesliwy ;-)

Zielona fotki swietne i baaarddzzoo optymistyczne takze podejrzewam, ze jestes pelna energii i wiary w przyszlosc :-p:-D hehe

Sandra, Mazia no ja mysle, ze bedziecie sie clay czas tu u nas staraczek udzielac i wspierac Wasza ciazowa energia :tak:
 
Eijf ja mysle, ze akurat sie staraliscie odpowiednio przed owu no i w dzien owu, a to najwazniejsze takze oby, oby :-) a poza tym dobrze ze juz mialas owu teraz tylko spokojnie mozesz sobie czekac, a ja tym czasem w glowe zachodze czy wogole ta owu u mnie bedzie jakos inaczej sie czuje niz co miesiac, zobaczymy czy test dzis wyjdzie pozytywny bo juz by sie zdalo jakos (to moj 13dc) :baffled:

Mazia super, ze wszystko jest ok, zreszta ja wiedzilam, ze tak bedzie :-) rany jakie to musi byc cudne uczucie zobaczyc taka malenka kruszynke i jej bijace serduszko :happy2:

MMM kurcze no to moze faktycznie zrob test jeszcze jeden dla pewnosci, a co Ci lekarz powidzial, ze w jakim czasie powinnas dostac @ od rozpoczecia stosowania luteiny??

Robale gratulacje :-) jednak tez tasz topic chyba jest szczesliwy ;-)

Zielona fotki swietne i baaarddzzoo optymistyczne takze podejrzewam, ze jestes pelna energii i wiary w przyszlosc :-p:-D hehe

Sandra, Mazia no ja mysle, ze bedziecie sie clay czas tu u nas staraczek udzielac i wspierac Wasza ciazowa energia :tak:
przez 5 dni mam brac luteine i potem w ciagu 5 dni @, ale lekarka mówiła że może przyjść też w czasie brania luteiny
 
reklama
Do góry