reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

dopiero co owulacje mialam a juz mnie piersi tak bola...wczoraj tez...i na dodatek jakies male brazowe plamienie mam...chyba znow nici z tej mojej fasoli beda:( Dobrze przynajmniej ze zalicze wizyte u lekarza.juz sie dawno tak nie cieszylam na te mysl.to juz jutro jak zdaze i koniecznie musze tez badania hormonalne za jakis tydzien zrobic.
 
reklama
No własnie chodziło mi o dalsze życie dziecka. Jak rodzą siedzieci uposledzone np. Albo przyklad mojej kuzynki, która jeszcze niedawno sie "chwaliła", że calą ciążę z synkiem paliła, piła kawę i alkohol a dziecko urodziło sie zdrowe. Teraz Kamil ma 2 latka i okazuje się, ze m astme. Kto wie czy nie jest to wynikiem właśnie tych fajek w ciąży...
bardzo prawdopodobne!biedne dziecko
 
Jak patrzę na moje kuzynki, które nie miały problemów z zajściem w ciążę ( jedna ma 5, dróga 2 dzieci), obie pliły w ciąży piły alkohol itd. to normalnie ryczeć mi sie chce... A my robimy wszystko co w naszej mocy a fasolki brak... Życie jest niesprawiedliwe... Ale ja wierzę, ze niedługo też zobaczę te 2 wymarzone kreseczki, a później bijące serduszko na USG:)
 
uciekam na razie bo znow musze troche rzeczy przed wyjazdem kupic(pewnie i tak czegos zapomne) no i w koncu rozpoczac pakowanie.no ale pozniej znow bede:)
 
Wisienka na pewno już niedługo zobaczysz te 2 kreseczki i serduszko:tak::tak:wysyłam fluidków specjalnie dla Ciebie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~rózowe na dziewczynke
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~blekitne na chłopczyka.

A co do mojego wieku to skończyłam tydzień temu 20 lat.

A do kobiet palących ,to to jest skrajna głupota,ale wiecie co jezeli jeszcze sią ktoś z tym kryje,nie pokazuje całemu światu to wydaje mi się ze jakieś zalązki mózgu ma,bo bynajmniej wie,ze zle robi i sie z tym kryje.Ale żeby bezczelnie iść ulicą pod szpitalem z widoczną ciążą i fajką w ręku i szczycić się tym to już trzeba być na prawde totalnym bezmózgowcem!

Robale i jak masz ten test?
 
Wisienka na pewno już niedługo zobaczysz te 2 kreseczki i serduszko:tak::tak:wysyłam fluidków specjalnie dla Ciebie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~rózowe na dziewczynke
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~blekitne na chłopczyka.

A co do mojego wieku to skończyłam tydzień temu 20 lat.

A do kobiet palących ,to to jest skrajna głupota,ale wiecie co jezeli jeszcze sią ktoś z tym kryje,nie pokazuje całemu światu to wydaje mi się ze jakieś zalązki mózgu ma,bo bynajmniej wie,ze zle robi i sie z tym kryje.Ale żeby bezczelnie iść ulicą pod szpitalem z widoczną ciążą i fajką w ręku i szczycić się tym to już trzeba być na prawde totalnym bezmózgowcem!

Robale i jak masz ten test?
totalnym bezmózgowcem to mało powiedziane, powinny sie liczyć z tym że takie postępowanie będzie miało w przyszłości swoje konsekwencje i być może się odbije na dziecku. tylko niedajboże jeśli tak się stanie wszyscy będą winni tylko nie one
 
W ogole nie umiem podłapać kontaktu z Kwietniówkami i chyba tam pisac nie będe,nie wiem dlaczego,ale jakoś tam te dziewczyny do mnie nie przemawiają.Z Wami czuję się bardziej związana i w ogole.


dokladnie :tak::tak: tez jestem kwietnioweczka... bylam pare razy na kwietnioweczkach ale taka tam nuda ze masakra... jakos nie da sie pogadac... w ogole jak 5 postow dziennie jest to juz jest swieto... patrzylam na marcoweczki i tam jest jakis fajny klimat... laski caly czas gadaja i tak jakos przytulnie tam jest a na kwietnioweczkach tak jakos wszystko dziwne... moze nas za malo...
tak wiec kobietki musicie zafasolkowac bo normalnie nie ma z kim gadac na kwietnioweczkach!!!!!! nie ma innej opcji :tak::tak::-):-):-) wiec starac sie starac zeby fasolek przybywalo :tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
dokladnie :tak::tak: tez jestem kwietnioweczka... bylam pare razy na kwietnioweczkach ale taka tam nuda ze masakra... jakos nie da sie pogadac... w ogole jak 5 postow dziennie jest to juz jest swieto... patrzylam na marcoweczki i tam jest jakis fajny klimat... laski caly czas gadaja i tak jakos przytulnie tam jest a na kwietnioweczkach tak jakos wszystko dziwne... moze nas za malo...
tak wiec kobietki musicie zafasolkowac bo normalnie nie ma z kim gadac na kwietnioweczkach!!!!!! nie ma innej opcji :tak::tak::-):-):-) wiec starac sie starac zeby fasolek przybywalo :tak::tak::tak::tak::tak:
sandra dlaczego tak długo się staraliście o fasolkę?? mieliście jakieś problemy czy po prostu nie wychodziło??
 
Do góry