reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

eijf
dziękuję ,ze mi to tak szczegółowo rozpisałaś , wiedziałam prawie wszystko co wymieniłaś tylko z tymi testami owu już nie no i jak zrobić żeby wkleić tu link też nie wiedzialam , ale jeszcze raz dziękuję:-):cool2:
aha:) ja juz nie pamietam co kopiowalam.wiem tylko ze wkleja sie to tam gdzie suwaczki wie moze ktos ci podpowie.jest to i dal ciebie wygodne i dla nas bo nie musimy ciagle pytac w kt dc jestes i jak tam temperatura:)
 
reklama
tak zielona na wakacjach ale zastanawiam sie jak tam u niej:)
biedna mazia,mam nadzieje ze to tylko emocje i hormony.
jesli chodzi o "padanie na twarz" to wiem o co jej chodzilo ale sobie zartuje bo ja to czesto cos wykracze.Czasem nawet tych wymiotow zazdroscic mozna jak sie nie jest w ciazy...No ale czy pozniej tak bym sie z nich cieszyla ,tego nie wiem.No ale z drugiej strony jak popatrzymy na mazie to chyba takie bezobjawowe przechodzenie ciazy tez nie jest przyjemne bo sie czlowiek zamartwia.
Ciesz sie ze @ tak krotko byla.ja tez teraz nie dluzej niz 4 dni mialam i dobrze!Mozesz szybciej zaczac starania tylko uwazaj by owu nie przegapic:)Mierzysz temoerature?to chyba cos daje.Ja nawet w dni wolne nastawiam zegarek,mierze i ide spac.Tylko nie wiem jak to we wtorek zrobic bo mam wstac o 4 rano...Wie ktoras?


Eh nie chodzilo mi o to, ze chcialabym padac na twarz, wymiotowac itp tylko, ze chcialabym po prostu czuc, ze jestem w ciazy, a nie myslec, ze organizm mi jakiegos figla plata, a jesli mialabym juz wymiotowac, byc ciagle zmeczona itp to jest to niewazne, wazne zeby fasolka byla zdrowa
 
tak zielona na wakacjach ale zastanawiam sie jak tam u niej:)
biedna mazia,mam nadzieje ze to tylko emocje i hormony.
jesli chodzi o "padanie na twarz" to wiem o co jej chodzilo ale sobie zartuje bo ja to czesto cos wykracze.Czasem nawet tych wymiotow zazdroscic mozna jak sie nie jest w ciazy...No ale czy pozniej tak bym sie z nich cieszyla ,tego nie wiem.No ale z drugiej strony jak popatrzymy na mazie to chyba takie bezobjawowe przechodzenie ciazy tez nie jest przyjemne bo sie czlowiek zamartwia.
Ciesz sie ze @ tak krotko byla.ja tez teraz nie dluzej niz 4 dni mialam i dobrze!Mozesz szybciej zaczac starania tylko uwazaj by owu nie przegapic:)Mierzysz temoerature?to chyba cos daje.Ja nawet w dni wolne nastawiam zegarek,mierze i ide spac.Tylko nie wiem jak to we wtorek zrobic bo mam wstac o 4 rano...Wie ktoras?


Eijf skoro musisz wstac o 4 rano to i tak nie masz innego wyjscia jak tylko ta tempke zmierzyc, a czy wynik bedzie wiarygodny czy tez nie, to sie okaze dopiero po kilku dniach chyba, albo nawet na koniec cyklu jak bedziesz juz miec caly miesiac na wykresie, nie wiem tak mysle, chociaz ja sie nie znam na tych tempkach, wykresach itp :happy2:
 
Eijf skoro musisz wstac o 4 rano to i tak nie masz innego wyjscia jak tylko ta tempke zmierzyc, a czy wynik bedzie wiarygodny czy tez nie, to sie okaze dopiero po kilku dniach chyba, albo nawet na koniec cyklu jak bedziesz juz miec caly miesiac na wykresie, nie wiem tak mysle, chociaz ja sie nie znam na tych tempkach, wykresach itp :happy2:
cos tam sie dodawalo jak sie duzo wczesniej mierzylo i odejmowalo jesli sie pozniej mierzy ale zobacze jeszcze.
 
matko ja jeszcze tyle muszę czekać do płodnych, nienawidzę czekać!!! ma ktoś wehikuł czasu?

a no i teraz mam takie plamienie jak przed @ miałam , nie wiem jak myślicie zrobić jeszcze jeden test?
 
Ostatnia edycja:
CZEŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!WRÓCIŁAM, OPALONA I PEŁNA OPTYMIZMU, KTORYM SIĘ Z WAMI DZIELĘ``````````````````````````````````:-)
cO TU SŁYCHAĆ, KTÓA ZACIĄŻYŁA PRZEZ TEN TYDZIEŃ, POPROSZĘ O JAKIEŚ SPRAWOZDANIE:-):-)
 
Niedziela jednak nie okazała się taka zła jak się zapowiadała. Pojechaliśmy sobie na basen, zażywaliśmy kąpieli słonecznych, naładowaliśmy szyszynkę na cały tydzień dzięki czemu podniósł się hormon szczęścia :-D:-D:-D i stwierdziłam, że nie ma tego złego co na dobre nie wyszło. Czyli zaczynamy z mężem starania jak to on określił "profesjonalne" - jeżeli takie mogą być ale rozbawił mnie tym stwierdzeniem :-D:-D Z mojej strony badania z jego też i wspomagacze witaminowe i nie ma bata żeby w następnym cyklu nie zatrybiło :-):-)

Martilla - ja też nie cierpię czekać.A tym bardziej na jajeczko wrrrr
 
Zielona witaj.ty wrocilas a ja prawie wyjezdzam:)Ciekawe czy tym razem sie uda.A co u ciebie?jak starania,owulacje itd.?
Nikiforka-ja tez kurcze za kazdym razem mysle ze podchodze do tego "profesjonalnie" no i juz 5 raz mi przyszlo podchodzic.troche to uczy pokory.Ja juz sie naczekalam...teraz jeszcze tylko badania
 
Zielona witaj.ty wrocilas a ja prawie wyjezdzam:)Ciekawe czy tym razem sie uda.A co u ciebie?jak starania,owulacje itd.?
Nikiforka-ja tez kurcze za kazdym razem mysle ze podchodze do tego "profesjonalnie" no i juz 5 raz mi przyszlo podchodzic.troche to uczy pokory.Ja juz sie naczekalam...teraz jeszcze tylko badania

u mnie kochana wakacje jak marzenie- pogoda, słońce, plaża...opaliłam się pięknie, dobry humorek sprzyjał starankom i naładował nas optymizmem..owulka planowo za 2 dni, starania w pełni, żeby nie przegapić..zobaczymy niedługo, co z tgo wyjdzie..a zaciążyłą któraś przez ten tydzień??
 
reklama
u mnie kochana wakacje jak marzenie- pogoda, słońce, plaża...opaliłam się pięknie, dobry humorek sprzyjał starankom i naładował nas optymizmem..owulka planowo za 2 dni, starania w pełni, żeby nie przegapić..zobaczymy niedługo, co z tgo wyjdzie..a zaciążyłą któraś przez ten tydzień??
13x13 o ile pamietam.A poza tym mazia ma dola i mam nadzieje ze to nic powaznego:(
u mnie oficjalnie owu tez za dwa dni ale nie obrazilabym sie jakby byla wczesniej co nawet podejrzewalam.ah zeby w ogole byla!
 
Do góry