reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Kiedy testuję hmmmm nie wiem...boję się :baffled: znaczy bardziej nie chcę się rozczarować...zobaczymy jaka będzie temperatura jutro. Poczekam jeszcze z tydzień.
Powiedźcie mi jakie są najczulsze testy ciążowe na rynku?
Życzę wymarzonych dwóch kreseczek:tak:
a testów jest do wyboru masa i wszystkie coraz bardziej czułe, ja pamietam takie różowe opakowanie z dzidziusiem ale niestety nazwy nie kojarzę, w aptece napewno podpowiedzą który dobry:tak:
powodzenia:-)
 
reklama
Dziewczynki pamiętacie jak Wam pisałam ze test w 29 dc czyli w dzień spodziewanej @ nie wyszedł? a w 35 wyszedł:-D:-D:-D:-D

Dziękuje za wiarę i nadzieję -nie pamiętam która z Was (elfa?) napisała że póki nie ma @ jest nadzieja!!!! teraz tylko lekarz w środę (dopiero niestety) i będę pewna a szczęśliwa jestem już!!!!!
Objawy żadne tylko ten śluz biały przez 3 dni i tempa 37 dziś i ból brzucha (niestety cały czas...) wczoraj miałam plamienie ale po konsultacji mam się nie martwić chyba że się powtórzy.
Spokój nas uratuje dziewczyny
Mam nadzieję że zawitam z kolejnymi dobrymi wieściami w środę!!!!


Gratulacje ogromniaste, kolejna fasoleczka :-D spokojnych 9 miesiecy zycze:-D
 
reklama
Do góry