reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
mmm zazdroszcze, ja juz po urlopie, dzis jestem sama i zabrałam sie za wypieki, na pierwszy rzut idzie ciasto ucierane z truskawkami:tak:

u mnie 12dc, ale zadnych objawów nadchodzacej owulacji nie ma,ierwszy miesiac mierzenia temperatury, która chyba troszke jest dziwna
 
mmm zazdroszcze, ja juz po urlopie, dzis jestem sama i zabrałam sie za wypieki, na pierwszy rzut idzie ciasto ucierane z truskawkami:tak:

u mnie 12dc, ale zadnych objawów nadchodzacej owulacji nie ma,ierwszy miesiac mierzenia temperatury, która chyba troszke jest dziwna
pyyyyyyyyyyyyyycha, mi z wypieków wychodzi tylko sernik na zimno ;)
u mnie 38 dc, biore progesteron a @ nadal nie widać :(
 
hejka dziewczyny!!

widziałam ze znowu dużo nowych staraczek dołączylo do naszego zacnego grona:-)
witam was wszystkie i mam nadzieje ze szybko zafasolkujecie:tak:

a chciała m pogratulować 13*13 super ze sie udało, życze zdrowego dzidziusia, spokojnych i szczęśliwych pozostałych 8 miesięcy:-):-)

kochane a u mnie wreszcie wzrost tempki:-D:-D:-):-) ciesze sie bardzo bo dziś jest 31 dc i tak długo na nią czekałam, no i okazało sie że te plamienia to jednak były okołoowulacyjne po nich pokazał sie śluz płodny:tak: i ładny wzrost:-), mam nadzieje że taka wysoka tempka utrzyma sie przez najbliższe kilka miesięcy, narazie pozostaje mi czekać na testowanie,
 
trzymam kciuki mellisa

dzieki, mam nadzieje że sie uda,:happy2: a jak nie to bede próbowac dalej ,tylko u mnie to mniej tych szans jest mając po ponad 40 dni cykle:dry:

mmm... mam nadzieje ze u ciebie tez sie wszystko wyjasni, drugi jajnik jest zdrowy, czytałam gdzies ze jak jednen jajnik jest usunięty lub nie działa tak jak powinien to drugi przejmuje za niego funkcje, zobaczysz wszystko bedzie dobrze - nie załamuj sie i staraj sie mysleć pozytywnie,
moze rzeczywiscie coś z hormonami też jest nie tak ale napweno dostaniesz na to jakieś leki, też trzymam za ciebie kciuki:tak:
 
wydaje mi sie że gdyby to były hormony to oba by nie działały...
nie wiesz czy wiesiołka można zacząć brać przed @ skoro wiem że nie jestem w ciąży??
 
reklama
Do góry