reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej Dziewczyny!
Ja - jak widać na moim wykresie - dostałam @. :baffled: Trudno... oby tym razem się udało. :-) Już się z tym pogodziłam :blink:
 
reklama
Cześć Dziewuszki:)
dołączam do Was kochane z nadzieją, że jak najszybciej uda nam się przejść na fora o nazwie "majowe, czerwcowe, lipcowe mamy...." i przez 9 miesięcy go nie zmieniać... ( ja już byłam na forum "lutowe mamy 2009" i niestety....)

..ze starankami jeszcze 2 miesiące muszę poczekać, ponieważ miesiąc temu poroniłam w 7 t.c., miałam łyżeczkowanie... ciężko to przeszłam...
chciałabym zacząć jak najszciej...mąż też... ale to chyba ryzykowne jeszcze:((

Was też świat atakuje wszechobecnymi brzuchami ciążowymi, wieściami o ciążach , małymi pięknymi dziećmi, szczęśliwymi rodzicami????? od kiedy poroniłam, wydaje mi się, jakby świat nastawił się przeciwko mnie...czuję się gorsza od tych wszystkich kobiet, ktore pchają kolorowe wózeczki, usmiechają się do swoch maluszków... dlaczego świat jest tak niesprawiedliwy????

:-(

Oj czasami świat jest bardzo niesprawiedliwy:zawstydzona/y:
Mnie tez prześladują z każdej strony jak nie brzuchy to maleństwa. W pracy (obok przyjmuje gin.) tez się napatrzę na te kobiety z brzuchami które przychodzą do gin. Aż mi się żołądek ściska:-( a koleżanki to teraz masakra albo z brzuchami albo pchają właśnie te kolorowe wózeczki. Wiem że trzeba wierzyc że nam też się uda....itd. Ale czasami to wszystko nas po prostu przerasta........
 
Dziewczynki mam pytanie od owulacji cały czas boli mnie podbrzusze dziś powinnam dostac @ ale jeszcze nie przyszła.. Czy moge być w ciazy? W poprzedniej mnie tak nie bolało a bardzo chcemy 2
 
Dziewczynki mam pytanie od owulacji cały czas boli mnie podbrzusze dziś powinnam dostac @ ale jeszcze nie przyszła.. Czy moge być w ciazy? W poprzedniej mnie tak nie bolało a bardzo chcemy 2[/QUOTE

Witam;-)
ja tak miałam przy pierwszej ciaży, że mnie bolało i dlatego byłam pewna że dostanę bo zazwyczaj zdycham jak dostaję:baffled: ale już mnie nie odwiedziła bo okazało sie że jestem w ciąży:tak:
za drugim razem było podobnie tylko niestety skończyło się w 12 tc:zawstydzona/y:
poczekaj jeszcze kilka dni i zobaczysz może będą upragnione dwie kreseczki czego z całego serca życzę:tak:
 
dziewczyny nie martwcie się, my też będziemy biegać z brzuchem i potem pchać kolorowe wózeczki a co:-) i staraczki będą nam zazdrościć zobaczycie:-)
eijf-trzymam kciuki za celny strzał !!! :-)
 
dziewczyny nie martwcie się, my też będziemy biegać z brzuchem i potem pchać kolorowe wózeczki a co:-) i staraczki będą nam zazdrościć zobaczycie:-)
Zgadzam się w 100% :-D
eijf-trzymam kciuki za celny strzał !!! :-)
Trzymamy wszystkie bardzo bardzo mocno:-)

Dziś 31 dc...nic ale to nic nie wskazuje na to że pojawi się @ ani że mogłabym być w ciąży. Temperaturka 36,68 czyli taka jak wczoraj i ból brzucha, poza tym N.I.C.
Mam nadzieję, że nie będę musiała iść do gieni na wywołanie @ :wściekła/y::wściekła/y:bo coś mojemu organizmowi odwaliło, że zrobi mi w tym cyklu psikusa:wściekła/y::wściekła/y:
 
Zgadzam się w 100% :-D

Trzymamy wszystkie bardzo bardzo mocno:-)

Dziś 31 dc...nic ale to nic nie wskazuje na to że pojawi się @ ani że mogłabym być w ciąży. Temperaturka 36,68 czyli taka jak wczoraj i ból brzucha, poza tym N.I.C.
Mam nadzieję, że nie będę musiała iść do gieni na wywołanie @ :wściekła/y::wściekła/y:bo coś mojemu organizmowi odwaliło, że zrobi mi w tym cyklu psikusa:wściekła/y::wściekła/y:
Ty się kobieto nie wygłupiaj! moze to fasola? kto wie! kiedy testujesz??
 
Kiedy testuję hmmmm nie wiem...boję się :baffled: znaczy bardziej nie chcę się rozczarować...zobaczymy jaka będzie temperatura jutro. Poczekam jeszcze z tydzień.
Powiedźcie mi jakie są najczulsze testy ciążowe na rynku?
 
reklama
nikiforka
w Polsce są chyba tylko o czułości 25 mlU/mL, czulszych chyba nie ma

robale
witam nową staraczke! w kupie siła;-)

oj jakieś literki mi się wielkie zrobiły:-D
 
Do góry