reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
dziewczyny a jednak macie szczęścia chociaż trochę- jedna trafia do dobrego fryzjera o miłosiernym sercu, a inne do dobrych ginków-tylko ja jeszcze szukam swojego ale może ta do której ja się teraz wybieram będzie dobra taka ludzka na te sprawy a nie automat by kase wziąść
 
no nie to jakies zarty chyba...co za ludzie...mnie też dziś w szpitalu traktowali jak zło konieczne...
U nas babki na ginekologii sa bardzo mile! Az sie zdziwilam, bo tyle zlego sie slyszy...:tak:
maćku juz na temat przedszkola pisłayśmy kiedyś...ja zachęcam...tym bardziej, ze masz lokal. Może taki klub przedszkolaka a nie przedszkole, to wtedy wymagania mozę inne są?
Wymagania moze inne, ale jak pisalam nie mam kasy i jesli juz to liczylabym na jak najwieksze dofinansowanie, wiec trzeba by raczej tworzyc cos "powazniejszego"...

Dobry pomysł teraz nawet reklamuja specjalny projekt unijny, ale nie wiem gdzie się trzeba z tym zwrócić. Reklamy leca na radiu zet
To musze wlaczyc zetke:tak:
nastrój mam taki,że wczoraj się strasznie pożarłam z mężem. Tylko,że on niczemu nie jest winny tylko ta nasza chora sytuacja w kraju i recesja.
Mąż myśłi o wyjeździe do swojego kraju popracować trochę i potem by wrócił i otworzylibyśmy jakiś biznes. Tylko,że ja tego sobie nie wyobrażam.
A nie moglabys jechac razem z nim? A tam sa lepsze perspektywy?

A tak na marginesie to w jakim jezyku rozmawiacie?

ja mierze dowcipnie ale zauwazyma cos dziwnego jak wlkadam sobie termometr i on tam sobie siedzi to podbrzusze mnie pobolewa ma ktoras cos podobnego???bo w ustach to ponoc inna temka z kazdej strony wychodzi
Tak mnie tez pobolewa, ale tylko w czasie fazy poowulacyjnej:tak: A jeszcze bardziej bolalo jak w zeszlym cyklu probowalam szyjke badac. W tym juz nie badam, bo nie ma po co;-)
 
A nie moglabys jechac razem z nim? A tam sa lepsze perspektywy?

A tak na marginesie to w jakim jezyku rozmawiacie?

Rozmawiamy po polsku.

Mogłabym jechać z mężem. Nawet planujemy teraz wakacje tam ( to byłby mój pierwszy raz), ale ja najpierw chcę zobaczyć czy wogóle mogłabym tam żyć i jak będę się tam czuła. Perspektywy na pracę mój mąż ma tam o wiele lepsze niż tu u nas, a i ja nie miałabym problemów z pracą jak już bym mówiła płynnie po arabsku.
 
U nas babki na ginekologii sa bardzo mile! Az sie zdziwilam, bo tyle zlego sie slyszy...:tak:

Wymagania moze inne, ale jak pisalam nie mam kasy i jesli juz to liczylabym na jak najwieksze dofinansowanie, wiec trzeba by raczej tworzyc cos "powazniejszego"...


To musze wlaczyc zetke:tak:

A nie moglabys jechac razem z nim? A tam sa lepsze perspektywy?

A tak na marginesie to w jakim jezyku rozmawiacie?


Tak mnie tez pobolewa, ale tylko w czasie fazy poowulacyjnej:tak: A jeszcze bardziej bolalo jak w zeszlym cyklu probowalam szyjke badac. W tym juz nie badam, bo nie ma po co;-)
a juz myslalam ze cos nie tak w srodku ze pobolewa ale ok lepeij mi juz :tak:
 
reklama
Do góry