reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Czytasz sobie posty i jak chcesz na jakiegoś odpowiedzieć potem to zaznaczasz plusik i jak już skończysz czytanko to odpowiedz i odpisujesz pod pościkami.
no klikalam te plusy i potem na koniec kliknelam odpowiedz na temat i dupa nic niebylo z tych zaznaczonych postow mi to nigdy nic niewychodzi :no:
 
Ja czekam do wtorku, środy więc termin ten sam, może będzie wspólne testowanko? Choć ja to już się nie napalam bo cycki pobolewają jak na @
nie, nie nie, starajcie się nie widzieć wszystko w czarnych kolorach przyjdzie to dobrze bo przytulanka też przyjemne a jak nie przyjdzie to bardzo dobrze ba super:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
trzymam kciuki za nowe pozytywne testy:-)
 
Hej wesoła Żabko, dawno mnie nie było więc pozdrawiam!!!
hejka a mnie kurcze dzis znow podbrzusze boli wczoraj tez bolalo tak mnie ginek wygniutl zeby wymacac ze macica mala a ze mam troche tluszczyku to sie troszke nameczyl hihi itroche obolala jestem ale to nic ;-) dam rade ale troszke sie martwie bo mnie boli tam gdzie szyte mialam po cesarce :zawstydzona/y:
 
nanusia pisałam Tobie kiedyś że tez mam koleżankę , która ma męża jak Ty z tych stron i mają super córusię 2letnia. Tak słodka włoski lekko kręcone i podobna do męża tylko oczka podobne bo mamy szroniebieskie- córcia bardzo udana

takie mieszane dzieciątka są cudne. 4 miesiące temu znajomym urodziła się zmiksowana córeczka. Śliczna czarnulka o wielkich brązowych oczkach. Zakochana jestem w tej małej i taka sama mi się marzy...
 
Ja czekam do wtorku, środy więc termin ten sam, może będzie wspólne testowanko? Choć ja to już się nie napalam bo cycki pobolewają jak na @

Asiu trzymam kciuki za Ciebie!!!
Ja nie testuję tak jak mi lekarz zalecił i co ma być niech będzie, a jak nie będzie to na 15 mam kolejną wizytę umówioną. Pisałam wam, że naprawdę spoko lekarz godzinę trwa wizyta, a nie jak do tej pory naciąganie!!!
 
takie mieszane dzieciątka są cudne. 4 miesiące temu znajomym urodział się zmiksowana córeczka. Śliczna czarnulka o wielkich brązowych oczkach. Zakochana jestem w tej małej i taka sama mi się marzy...
a wiesz jaka rozsądna jak na 2 letnie dziecko, normalnie tylko całować i zjeść taka słodka, a te oczy normalnie też jestem zakochana w niej no a jaki dumny tatuś jest, koleżanka mówi że teraz chce syna podobnego do siebie
 
reklama
hejka a mnie kurcze dzis znow podbrzusze boli wczoraj tez bolalo tak mnie ginek wygniutl zeby wymacac ze macica mala a ze mam troche tluszczyku to sie troszke nameczyl hihi itroche obolala jestem ale to nic ;-) dam rade ale troszke sie martwie bo mnie boli tam gdzie szyte mialam po cesarce :zawstydzona/y:

o co chodzi z ta wielkoscią macicy???
 
Do góry