reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

wiecie dziś leząc w szpitalu, poznałam przesympatyczną dziewczyne,któa też na zabieg zszywania szyjki macicy (fuszerka innego lekarza gin) po porodzie - 2 lata temu...wymieniłyśmy sie telefonami i właśnie do mnie napisła sms'a, ze juz jest w domu i mnie pozdrawiam :)

kurcze jak to dziwnie jest spotykasz kogoś przez chwilę i od razu taka nić sympatii isię rodzi, ze myślałam o niej dzisiaj...umówiłyśmy się na kawe jak wydobrzeje :)
 
reklama
no kiedy to ja takiego znajdę fryzjera. kochana nie daj mężowi wyjechać przecież jest ci potrzebny a nawet bardzo potrzebny bo przecież staranka znowu przejdą na plan dalszy

nie chcę żeby wyjechał, ale jeżeli sytuacja nas do tego zmusi to chyba nei będzie wyjścia. Tak poza tym jedynie widze plus tu taki,że może jak przez dłuższy czas nie będziemy współżyć to wtedy mój śluz zapomni o wytwarzaniu przeciwciał i wtedy zajdę od razu w ciążę;) ( Nie ma to jak szukać jakiś pozytywów, w sytuacji, która nie jest zbyt wesoła)
 
nie chcę żeby wyjechał, ale jeżeli sytuacja nas do tego zmusi to chyba nei będzie wyjścia. Tak poza tym jedynie widze plus tu taki,że może jak przez dłuższy czas nie będziemy współżyć to wtedy mój śluz zapomni o wytwarzaniu przeciwciał i wtedy zajdę od razu w ciążę;) ( Nie ma to jak szukać jakiś pozytywów, w sytuacji, która nie jest zbyt wesoła)
coś w tym jest mój wujek był w niemczech i jak przyjechał to powstała moja mała 4letnia kuzyneczka(nieplanowana) oczywiście
 
holera nieumiem z tymi plusami cytowac niewychodzi mi i szlag mnie juz trafia bo jak nadrabiam 10 stron to potem wszystkiego niepamietam komu na co chcialam odpisac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Czytasz sobie posty i jak chcesz na jakiegoś odpowiedzieć potem to zaznaczasz plusik i jak już skończysz czytanko to odpowiedz i odpisujesz pod pościkami.
 
nastrój mam taki,że wczoraj się strasznie pożarłam z mężem. Tylko,że on niczemu nie jest winny tylko ta nasza chora sytuacja w kraju i recesja.
Mąż myśłi o wyjeździe do swojego kraju popracować trochę i potem by wrócił i otworzylibyśmy jakiś biznes. Tylko,że ja tego sobie nie wyobrażam.

Ale fryzjer mi dziś trochę poprawił humor, bo nie wziął ode mnie ani grosza. A zaczęło się od tego, że powiedziałam,że tną nam pensje w pracy i że sytuacja w karju się pogarsza. Na koniec powiedział,że nie weźmie ode mnie kasy bo od tylko zrobił renowację, a poza tym nic więcej. A tak naprawdę obciął mmi sporo włosów z długości;)

Jeszcze są ludzie na tym świecie;)
nanusia decyzje podejmiecie Wy, ale z moich obserwacji to rozłąka i zwiazki naodległosć oddalają od siebie...jak juz to razem...i niekoniecznie moze do kraju meza;-)(?) no chyba że są tam dobre perspektywy...
a co do fryzjera to nieźle...ale pewnie długo nie zmienisz fryzjera...:-D bedziesz lojalna

ja w czwartejk byłam u gina prywatnie i ne wział odemnie kasy (?) policzy później, juz sie boję rachunku...

ja mierze dowcipnie ale zauwazyma cos dziwnego jak wlkadam sobie termometr i on tam sobie siedzi to podbrzusze mnie pobolewa ma ktoras cos podobnego???bo w ustach to ponoc inna temka z kazdej strony wychodzi


dziekoje wszystkim kobietkom za mile slowka o moich haftowankach


holera nieumiem z tymi plusami cytowac niewychodzi mi i szlag mnie juz trafia bo jak nadrabiam 10 stron to potem wszystkiego niepamietam komu na co chcialam odpisac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
żabka ja też trochę czuję, jakby ściane pochwy...no ale końcówjka jest ostra wiec sie tym nie przejmuję

a co do cytowania to pod postem, który chcesz cytować wciskasz z lewej stron plus, i cztasz dalej zaznaczajac...na końcu na dole robisz odpowiedz lub przy ostatnim poście wciskasz cytuj
 
reklama
nie chcę żeby wyjechał, ale jeżeli sytuacja nas do tego zmusi to chyba nei będzie wyjścia. Tak poza tym jedynie widze plus tu taki,że może jak przez dłuższy czas nie będziemy współżyć to wtedy mój śluz zapomni o wytwarzaniu przeciwciał i wtedy zajdę od razu w ciążę;) ( Nie ma to jak szukać jakiś pozytywów, w sytuacji, która nie jest zbyt wesoła)
nanusia pisałam Tobie kiedyś że tez mam koleżankę , która ma męża jak Ty z tych stron i mają super córusię 2letnia. Tak słodka włoski lekko kręcone i podobna do męża tylko oczka podobne bo mamy szroniebieskie- córcia bardzo udana
 
Do góry