reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
no nie to jakies zarty chyba...co za ludzie...mnie też dziś w szpitalu traktowali jak zło konieczne...
nanusia wczoraj pisałam o aptekach całodobowych w Toruniu dotarła do ciebie wiadomosć?

tak, dziękuję. Dziś byłam w tej na Reja i faktycznie ona jest całodobowa. Bratu chyba jednak udało się jeszcze kupić w byłym Mini Malu na Rubinkowie, bo nie dzwonił już później

nanusia a ty z Torunia , to blisko chojnic.

tak jestem z grodu Kopernika:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oki kochane jade kupic testa do apteki
bede wieczorkiem papapap

trzymam kciukaski za powodzenie!!!

Eh Lopop żeby tylko werwa do tego wystarczyła. Mam mieszane uczucia, lekki ból piersi z boku i trochę śluzowato na wkładce, zazwyczaj mam sucho, jajnik od czasu do czasu jakiś poczuje i na tym koniec, nie napalam się.



No wkońcu sie pojawiłaś!

Jestem jestem



Koty cudne, sama mam w domu 6 kotów ale szczerzee to mam dość, miały byc 3 ale moja mama jest kociara, od dziecka mamy koty, 6 to jednak za dużo, te trzy dodatkowe spia na zewnatrz w nocy ale w dzień kręca się po domu. Ostatnio sobie żartowałam że jak tak policzę weterynarza, kuwetki, żwirki, karmę plus saszetki to bym chyba porche jeździła za to.
Zawsze marzyłam o jakimś oryginalnym kotku, raz miałam znalezionego w lesie kociaka, wygladał jak sjamski, niebiesko-szare futerko i niebieski oczy, był cudny to mi go ukradli bo skubaniec do wszystkich szedł. Teraz wychowujemy koty na pół dziko i na podwórku do nikogo obcego nie podejdą. Mamy jedną zdajdę równie egzotyczną czarny, wygląda jak pers ale mordke ma normalną a nie wgniecioną. Słodki jest.



Co to znaczy chwila prawdy? Jest szansa na fasolkę.

Nio mam nadzieje jak zawsze!!!




Od jakiegos czasu chodzi mi po glowie pomysl na otwarcie prywatnego przedszkola. Moi rodzice maja spory lokal i dzisiaj wlasnie przyszedl ktos do nich spyta,c czy by nie wynajeli wlasnie na przedszkole...
Tylko ja nie mam kasy. Wiem, ze mozna zdobyc spore dofinansowanie tylo nie bardzo wiem jak to ugryzc...

Dobry pomysł teraz nawet reklamuja specjalny projekt unijny, ale nie wiem gdzie się trzeba z tym zwrócić. Reklamy leca na radiu zet
 
Ostatnia edycja:
tak jestem z grodu Kopernika:)
supe, widzę że większość z mojego byłego województwa bydgoskiego no a ja teraz pomorskie:baffled:
macie dobre lody na mieście w wakacjach jak z podzamcza wracaliśmy to wjechaliśmy- zresztą często jeździmy do Torunia i do Bydgoszczy przez sentyment i lubimy:cool2:

olkale dziękuje za szybką odpowiedź
też miałam taką kotkę ale szarą i też jak pers wyglądała tylko ta mordka szkoda że nas opuściła, ale jej malutkie kotki już takie nie były - były za tatusiem kotem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a jak nastroje dzisiaj u Ciebie?

nastrój mam taki,że wczoraj się strasznie pożarłam z mężem. Tylko,że on niczemu nie jest winny tylko ta nasza chora sytuacja w kraju i recesja.
Mąż myśłi o wyjeździe do swojego kraju popracować trochę i potem by wrócił i otworzylibyśmy jakiś biznes. Tylko,że ja tego sobie nie wyobrażam.

Ale fryzjer mi dziś trochę poprawił humor, bo nie wziął ode mnie ani grosza. A zaczęło się od tego, że powiedziałam,że tną nam pensje w pracy i że sytuacja w karju się pogarsza. Na koniec powiedział,że nie weźmie ode mnie kasy bo od tylko zrobił renowację, a poza tym nic więcej. A tak naprawdę obciął mmi sporo włosów z długości;)

Jeszcze są ludzie na tym świecie;)
 
nastrój mam taki,że wczoraj się strasznie pożarłam z mężem. Tylko,że on niczemu nie jest winny tylko ta nasza chora sytuacja w kraju i recesja.
Mąż myśłi o wyjeździe do swojego kraju popracować trochę i potem by wrócił i otworzylibyśmy jakiś biznes. Tylko,że ja tego sobie nie wyobrażam.

Ale fryzjer mi dziś trochę poprawił humor, bo nie wziął ode mnie ani grosza. A zaczęło się od tego, że powiedziałam,że tną nam pensje w pracy i że sytuacja w karju się pogarsza. Na koniec powiedział,że nie weźmie ode mnie kasy bo od tylko zrobił renowację, a poza tym nic więcej. A tak naprawdę obciął mmi sporo włosów z długości;)

Jeszcze są ludzie na tym świecie;)
no kiedy to ja takiego znajdę fryzjera. kochana nie daj mężowi wyjechać przecież jest ci potrzebny a nawet bardzo potrzebny bo przecież staranka znowu przejdą na plan dalszy
 
Hej dziewczynki,

rano mnie moj polowek zbudzil i zazadal testowania zanim jeszcze wyjdzie do pracki, eghh. No i po co ja sie z lozka zwlekalam o swicie.... minusik wyszedł :( Robilam testem Colorbleu Plus, wczoraj byl dzien spodziewanej @. Mam nadzieje, ze ten test jakis lewy i @ pojawi sie dopiero za 9 miesiecy. Poki co - wyluzowuje sie, nie czekam, zadnych testow, bo to dziadostwo tylko mi dola przyprawia, w pracy siedzialam jak na szpilkach (wcale nie dlatego, ze to piatek....), zeby tylko zaszyc sie juz w domku.. Ale tak poczytalam Was sobie, odetchnelam, przemyslalam, full dystans od dzisiaj. W koncu to dopiero poczatki i mam nadzieje, ze wreszcie fasolka zostanie zasadzona :)

24m24 -nawet nie mysl o @, to moze ona tez o Tobie zapomni ;)

misiiss, przesylam mase pozytywnej energii w starankach :) Generalnie, wszystkim starajcym sie zeby jeszcze w tym roku zostac mamusia :):):)

Dziewczyny, w te wyszywanki, to jestescie po prostu mega! Obraz "Krzyk" Edwarda Muncha???? Cos niesamowitego........ Same talenty tutaj kwitna, widze. :)

Boszzzze, tyle tego przeczytalam, ze juz nie pamietam, co komu chcialam napisac, eghh.

Aha, chcialabym teraz tez zaczac mierzyc tempke, o ile @ przybedzie (a sio!) Jak mierzycie? Doustnie czy dowcipnie? ;)

Tośka! Zostaw troche z meza na pozniej, jeszcze sie chlop moze przydac ;) No i powodzonka! Samej przyjemnosci i owocnosci! :):):):cool2:
ja mierze dowcipnie ale zauwazyma cos dziwnego jak wlkadam sobie termometr i on tam sobie siedzi to podbrzusze mnie pobolewa ma ktoras cos podobnego???bo w ustach to ponoc inna temka z kazdej strony wychodzi


dziekoje wszystkim kobietkom za mile slowka o moich haftowankach


holera nieumiem z tymi plusami cytowac niewychodzi mi i szlag mnie juz trafia bo jak nadrabiam 10 stron to potem wszystkiego niepamietam komu na co chcialam odpisac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
nastrój mam taki,że wczoraj się strasznie pożarłam z mężem. Tylko,że on niczemu nie jest winny tylko ta nasza chora sytuacja w kraju i recesja.
Mąż myśłi o wyjeździe do swojego kraju popracować trochę i potem by wrócił i otworzylibyśmy jakiś biznes. Tylko,że ja tego sobie nie wyobrażam.

Ale fryzjer mi dziś trochę poprawił humor, bo nie wziął ode mnie ani grosza. A zaczęło się od tego, że powiedziałam,że tną nam pensje w pracy i że sytuacja w karju się pogarsza. Na koniec powiedział,że nie weźmie ode mnie kasy bo od tylko zrobił renowację, a poza tym nic więcej. A tak naprawdę obciął mmi sporo włosów z długości;)

Jeszcze są ludzie na tym świecie;)

Nio naprawdę fajny człowiek!!!
 
reklama
Do góry