reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

pisałą dzisiaj, że coś tam z szyjka macicy...skraca sie chyba...

byłam przed chwila na siusiu, patrze a tu plamienia...pewnie coś zwiazane z tym zabiegiem...bo z tego co widziłam to kontrast był przejrzystym płynem...

olkale, jesteś już po HSG? i jak wrażenia? te plamienai to normalka. Ja miałam jeszcze następnego dnia. A lekarz mówił mi,że mogą być plamienia, bo jak zakładają ten cewnik to on ma jakąś metalową ostrą częśc, która rani i stąd mogą być te plamienia i krew
 
reklama
dziewczyny dziękuję za życzonka zdrowia dla synka

olkale, jesteś już po HSG? i jak wrażenia? te plamienai to normalka. Ja miałam jeszcze następnego dnia. A lekarz mówił mi,że mogą być plamienia, bo jak zakładają ten cewnik to on ma jakąś metalową ostrą częśc, która rani i stąd mogą być te plamienia i krew
nanusia jak malutka juz lepeij teraz mój syn wymiotuje, co jej zapisali?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Od jakiegos czasu chodzi mi po glowie pomysl na otwarcie prywatnego przedszkola. Moi rodzice maja spory lokal i dzisiaj wlasnie przyszedl ktos do nich spyta,c czy by nie wynajeli wlasnie na przedszkole...
Tylko ja nie mam kasy. Wiem, ze mozna zdobyc spore dofinansowanie tylo nie bardzo wiem jak to ugryzc...

To bardzo dobry pomysł.
Najpierw popatrz na lokal na na przyszłe przedszkole, w jakims jest stanie i takie tam, a samo dofinansowanie to najpewniej w urzędzie pracy, u mnie tak bynajmniej jest. Musisz iść i się dowiedzieć. Na pewno musisz mieć jaakiś plan który musisz przedstawić. Zatrudniając osoby bezrobotne np nauczycielki - przedszkolanki to też dostajesz dofinansowanie (konkretnie do ich wypłat). Na pewno musisz zrobić sobie taki bilans, przestosowanie lokalu + remont + wyposarzenie i pewnie jakieś pozwolenia.
 
olkale czy mówi ci coś taka nazwa leku znalazłam i nie wiem gdzie to przypisać(może teściowej podebrałam przy zakupie leku) Lanzul- cos chyba na wrzody?czy osłonowe?
 
olkale, jesteś już po HSG? i jak wrażenia? te plamienai to normalka. Ja miałam jeszcze następnego dnia. A lekarz mówił mi,że mogą być plamienia, bo jak zakładają ten cewnik to on ma jakąś metalową ostrą częśc, która rani i stąd mogą być te plamienia i krew

przeżyam...też nie miaąłm znieczulenia...ale nie bolała nic, tylko takie dziwne uczucie rozpierania, intensywniej niż na @...ważne, ze drozne są :-D

po załozeniu cewnika w gabinecie zbiegowym zemdlałam :-Dz wrazenia chyba, ze musze z tym cewnikiem jeszcze dłuzej wytrzymać....:-D

ogólnie trochę osłabiona sie czuje, ale w sumie dobrze..

cieszę się że to juz za mna
 
nanusia jak malutka juz lepeij teraz mój syn wymiotuje, co jej zapisali?

mała czuje się już trochę lepiej, już nie wymiotuje ale ma straszny kaszel. Wiem tylko tyle,że lekarz powiedział,żeby przy niej nie palić i odkurzać, bo ma w gardle jakieś czułe "coś" co powoduje te duszności:szok:

Bratowa mi dziś powiedziała,że jak wczoraj zadzwoniła na pogotowie to dyspozytor powiedział jej,żeby mała za nogi chwyciła i potrząsnęła:szok:
 
mała czuje się już trochę lepiej, już nie wymiotuje ale ma straszny kaszel. Wiem tylko tyle,że lekarz powiedział,żeby przy niej nie palić i odkurzać, bo ma w gardle jakieś czułe "coś" co powoduje te duszności:szok:

Bratowa mi dziś powiedziała,że jak wczoraj zadzwoniła na pogotowie to dyspozytor powiedział jej,żeby mała za nogi chwyciła i potrząsnęła:szok:
poważnie , chyba zgłupieli na tej dyspozytorni
 
przeżyam...też nie miaąłm znieczulenia...ale nie bolała nic, tylko takie dziwne uczucie rozpierania, intensywniej niż na @...ważne, ze drozne są :-D

po załozeniu cewnika w gabinecie zbiegowym zemdlałam :-Dz wrazenia chyba, ze musze z tym cewnikiem jeszcze dłuzej wytrzymać....:-D

ogólnie trochę osłabiona sie czuje, ale w sumie dobrze..

cieszę się że to juz za mna

Super,że jest ok

W moim przypadku to nie był ból, tylko właśnie to rozpieranie podbrzusza i robiło mi się strasznie słabo począwszy od założenia cewnika po końcowy moment badania. Naprawdę dziękuję Bogu,że ja czegoś takiego nie przeżywam co miesiąc bo bym oszlała.
 
olkale czy mówi ci coś taka nazwa leku znalazłam i nie wiem gdzie to przypisać(może teściowej podebrałam przy zakupie leku) Lanzul- cos chyba na wrzody?czy osłonowe?

raczej tak....ma wskazania do choroby wrzodowej i refluksu ...

mała czuje się już trochę lepiej, już nie wymiotuje ale ma straszny kaszel. Wiem tylko tyle,że lekarz powiedział,żeby przy niej nie palić i odkurzać, bo ma w gardle jakieś czułe "coś" co powoduje te duszności:szok:

Bratowa mi dziś powiedziała,że jak wczoraj zadzwoniła na pogotowie to dyspozytor powiedział jej,żeby mała za nogi chwyciła i potrząsnęła:szok:

no nie to jakies zarty chyba...co za ludzie...mnie też dziś w szpitalu traktowali jak zło konieczne...
nanusia wczoraj pisałam o aptekach całodobowych w Toruniu dotarła do ciebie wiadomosć?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry