reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
pisałą dzisiaj, że coś tam z szyjka macicy...skraca sie chyba...

byłam przed chwila na siusiu, patrze a tu plamienia...pewnie coś zwiazane z tym zabiegiem...bo z tego co widziłam to kontrast był przejrzystym płynem...
 
U mnie też jutro chwila prawdy. Narazie nic nie czuję nawet mi cycuchy nie spuchły!!!
To moze dobrze...:cool2: Oby!!!
Powiem nieskormnie że w rzeczywistości jest o wiele piękniejszy...a te zdjęcia to strasznie dziadowskie są!
Zazdroszcze kociaka! Gdybym tylko mogla, zaraz bym jakiegos do chaty przywlokla:tak:

a z innej beczki jak Wy o kotach to ja wam napisze o mojej suczce, której się zamażyła dzisiaj dzidzia lub przyjemny numerek i ucieka mojemu M z działaki, a on juz w furię przez nia wpada!!! mam nadzieję, że zanim wrócę z pracy to się nie pozagryzaja mój M oczywiście z moja Sunią!!!
My nasza sunie naszpikowalismy hormonkami i mamy spokoj z cieczka... Bo po pierwszej mam dosyc:dry:
 
Aśka widzę pełną werwę na fasolkę

Eh Lopop żeby tylko werwa do tego wystarczyła. Mam mieszane uczucia, lekki ból piersi z boku i trochę śluzowato na wkładce, zazwyczaj mam sucho, jajnik od czasu do czasu jakiś poczuje i na tym koniec, nie napalam się.

Cześć dziewczynki!!! Już w ogóle nie wiem co tu u Was słychać, jakoś mi nie po drodze do komputerka niestety!!! ściskam cieplutko!!!

No wkońcu sie pojawiłaś!

Ja zabieram trochę do siebie, bo mi go bardzo brakuje!

A ja wynalazłam że na allegro jest do sprzedania rodzeństwo mojego Julka (kota) i jak tylko W. wróci do domu to zacznę robić podchody pod niego...może się zgodzi żeby Julkowi kupić dziewczynę. Tylko nie wiem to byłoby zdrowe, w sensie brat z siostrą, bo ja też od nich kupiłam Julka w listopadzie. Neva Masquarade SYBERYJSKIE CHAMPIONY OKAZJA (931301795) - Aukcje internetowe Allegro

Koty cudne, sama mam w domu 6 kotów ale szczerzee to mam dość, miały byc 3 ale moja mama jest kociara, od dziecka mamy koty, 6 to jednak za dużo, te trzy dodatkowe spia na zewnatrz w nocy ale w dzień kręca się po domu. Ostatnio sobie żartowałam że jak tak policzę weterynarza, kuwetki, żwirki, karmę plus saszetki to bym chyba porche jeździła za to.
Zawsze marzyłam o jakimś oryginalnym kotku, raz miałam znalezionego w lesie kociaka, wygladał jak sjamski, niebiesko-szare futerko i niebieski oczy, był cudny to mi go ukradli bo skubaniec do wszystkich szedł. Teraz wychowujemy koty na pół dziko i na podwórku do nikogo obcego nie podejdą. Mamy jedną zdajdę równie egzotyczną czarny, wygląda jak pers ale mordke ma normalną a nie wgniecioną. Słodki jest.

U mnie też jutro chwila prawdy. Narazie nic nie czuję nawet mi cycuchy nie spuchły!!!

Co to znaczy chwila prawdy? Jest szansa na fasolkę.

Tylko że on jest bez rodowodu! Ale rasa jest cudna...on jest taki kochany że szok. I strasznie gadający!

A to co je przechodzi już ludzkie pojęcie -> z bardziej egzotycznych ulubionych dań to ->banany, zielone oliwki, zupę ogórkową...

Ale ma menu wow!

oki kochane jade kupic testa do apteki
bede wieczorkiem papapap

Erba jutro testowanko?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Od jakiegos czasu chodzi mi po glowie pomysl na otwarcie prywatnego przedszkola. Moi rodzice maja spory lokal i dzisiaj wlasnie przyszedl ktos do nich spyta,c czy by nie wynajeli wlasnie na przedszkole...
Tylko ja nie mam kasy. Wiem, ze mozna zdobyc spore dofinansowanie tylo nie bardzo wiem jak to ugryzc...
 
Do góry