reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Mój ginek też mi powiedział że mam się wyluzować i nie cudować z monitoringami i liczeniem! Bo to w niczym nie pomoże...i żebym nie wymyślała że ja w ciążę nie zajdę, bo przecież pięknie ostatnio w pierwszym cyklu się udało!
Ale to jest tylko tak łatwo im powiedzieć...
 
reklama
Lopop to fakt jak Ci lekarz mówi, ba wręcz nie daje Ci dojść do głosu z "marudkami" to działa , a czy napewno skutecznie to się za kilka dni wyjaśni.

a z innej beczki jak Wy o kotach to ja wam napisze o mojej suczce, której się zamażyła dzisiaj dzidzia lub przyjemny numerek i ucieka mojemu M z działaki, a on juz w furię przez nia wpada!!! mam nadzieję, że zanim wrócę z pracy to się nie pozagryzaja mój M oczywiście z moja Sunią!!!
 
Lopop to fakt jak Ci lekarz mówi, ba wręcz nie daje Ci dojść do głosu z "marudkami" to działa , a czy napewno skutecznie to się za kilka dni wyjaśni.

a z innej beczki jak Wy o kotach to ja wam napisze o mojej suczce, której się zamażyła dzisiaj dzidzia lub przyjemny numerek i ucieka mojemu M z działaki, a on juz w furię przez nia wpada!!! mam nadzieję, że zanim wrócę z pracy to się nie pozagryzaja mój M oczywiście z moja Sunią!!!

Pies tez czlowiek ;)
 
Lopop to fakt jak Ci lekarz mówi, ba wręcz nie daje Ci dojść do głosu z "marudkami" to działa , a czy napewno skutecznie to się za kilka dni wyjaśni.

a z innej beczki jak Wy o kotach to ja wam napisze o mojej suczce, której się zamażyła dzisiaj dzidzia lub przyjemny numerek i ucieka mojemu M z działaki, a on juz w furię przez nia wpada!!! mam nadzieję, że zanim wrócę z pracy to się nie pozagryzaja mój M oczywiście z moja Sunią!!!
uśmiałam się


Mysza kotek super i taki słodki
 
Nio mojego sąsiada to w dodatku gej, i to dopiero jest śmieszne jak sąsiad go goni i wyzywa od zboczeńców, a co tu począć kiedy jego Haremu się inne psy podobają !!!
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Ddobre uśmiałam się:-D:-D:-D:-D:-D:-D
mój synek dzisiaj chorutki wymiotuje a tak chociaż mi się humorek poprawił
 
reklama
Oglądam rozmowy w toku, co za masakra!
ja tam lubie takie programy pooglądac i posmiać sie z glupoty :D

żabka zdolna jesteś!! Ja też mam opdobne zamiłowanie:tak::tak: tylko teraz czasu brak!!szkoda bo uwielbiam krzyżykować:tak::tak::tak:
dzięki dziewki za wsparcie!! boję sie zabiegu, bo nigdy nie byłam pod ogólną narkozą i mama stresa...
A czuję sie dobrze, no ale odpoczywam ile sieda i kombinujemy co zrobie z małym bo w szpitalu zostawia mnie na 3 dni:baffled::baffled:
Zabka oj z tą owulką masakra!! Ale dobrze, zemyślisz pozytywnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!brawo!!!!!!!!!!!!

kerna dobrze będzie, jak ma to pomóc to poddaj sie i wierz, ze wszystko bedzie dobrze...tylko to zniczulene ogólne...

Znacie to Test ciążowy online. Czy jestem w ciąży?. Ciąża objawy. Dowiedz sie czy jesteś w ciąży

zobaczcie jak inni probuja zarabiac na nas... powinno byc zabronione!
uśmiałam sie...jak zrobiłam do końca...przeciez takie testy to my same mozemy robić sobie..:)

Mnie tez nie bardzo, wiec moze bez niego tez bym przezyla;-) Przed zabiegiem duzo na ten temat czytalam i byly rowniez takie glosy, ze nawet jesli kontrast swobodnie przeplynal to mogly sie przepachac malenkie zrosty. Dlatego zaraz (w tym, czy nastepnym cyklu) trzeba dzialac, bo jest czysciutko:tak::

tak wiem...jakos mojego J muszę teraz wkręcic ;)

Powiem Ci Kochana, że miałam tyle wrażeń ostatnio, że niewiele pamiętam, ale przede wszystkim powiedział mi żebym przestała cokolwiek liczyć i myśleć. Mam zapisywać sobie tylko pierwszy dzień @. Tez będzie mi prowadził monitoring i wspomaganie Clo, ale w dużo mniejszej dawce niz ostatnio. No a w gabinecie tak jak Ci pisałam prowadził mi wykłady o pozytywnym nastawieniu i dobrych myślach, ale jak to wszystko opisać?????


Mój ginek też mi powiedział że mam się wyluzować i nie cudować z monitoringami i liczeniem! Bo to w niczym nie pomoże...i żebym nie wymyślała że ja w ciążę nie zajdę, bo przecież pięknie ostatnio w pierwszym cyklu się udało!
Ale to jest tylko tak łatwo im powiedzieć...
no jak ja to słysze to mnie krew zalewa, o jak to zrobic...?
Pisałam o tym, ze zastanawiam sie nad zmianą pracy, zeby moje zycie trochę odmienic....

Nio mojego sąsiada to w dodatku gej, i to dopiero jest śmieszne jak sąsiad go goni i wyzywa od zboczeńców, a co tu począć kiedy jego Haremu się inne psy podobają !!!
:D :D :D dobre o piesku geju jeszcze nie słyszałam...

a ja dochodze do siebie...jakaś taka wymęczona sie czuje...ale w srodku nic mnie nie boli...lekko podbrzusze tylko, ale tak samo boli na owulke....
 
Do góry