reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Tylko że on jest bez rodowodu! Ale rasa jest cudna...on jest taki kochany że szok. I strasznie gadający!

A to co je przechodzi już ludzkie pojęcie -> z bardziej egzotycznych ulubionych dań to ->banany, zielone oliwki, zupę ogórkową...
 
Powiem Ci Kochana, że miałam tyle wrażeń ostatnio, że niewiele pamiętam, ale przede wszystkim powiedział mi żebym przestała cokolwiek liczyć i myśleć. Mam zapisywać sobie tylko pierwszy dzień @. Tez będzie mi prowadził monitoring i wspomaganie Clo, ale w dużo mniejszej dawce niz ostatnio. No a w gabinecie tak jak Ci pisałam prowadził mi wykłady o pozytywnym nastawieniu i dobrych myślach, ale jak to wszystko opisać?????
szkoda, że nie nagrywałaś też by mi się przydało takie łopatologiczne wbijanie do głowy- i może by się udało:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Z 50 stron nakikałyście, a ja już po 30 odpuściłam... :sorry2: Za dużo, szczególnie, że ciągle wylogowywało mnie i jak sobie zaznaczałam do odpowiedzi to znikało :no:
Także:
testującym - II krseczek :tak:
z nowymi - witam się :-)
żabka piękne hafciki ;-)
... krótka pamięć... bo nie wiem co komu chciałam napisać :dry:
 
reklama
Mysza, a Twoj luby nie ma oporow do kotow? Ja nie wiem jak przekonac swojego.. Myslalam juz nawet ze jak juz bedzie dzidzia na swiecie, to razem bedziemy spolkowac przeciw tacie, zeby kotka kupil, heheh :tak:
 
Do góry