reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Cześć dziewczynki!!! Już w ogóle nie wiem co tu u Was słychać, jakoś mi nie po drodze do komputerka niestety!!! ściskam cieplutko!!!
cześc Robin. no czekamy na nowe fasolki-może erba pocichu liczymy na dobre widomości
a tak olkale po zabiegu chyba to można nazwać zabieg chodzi o ten kontrast i tak to reszta czeka na nie pojawienie się @
 
reklama
U mnie też jutro chwila prawdy. Narazie nic nie czuję nawet mi cycuchy nie spuchły!!!
to suwaczek się machną czy co czy już za szybko liczy?
napiszco ci mówił ten super g-psychologiczne bo nam może właśnie tak trzeba żeby do główki wiedzę wbić o nie myśleniu
 
witaj, u nas na pomorzu też słoneczko u mnie w ogródku już przebiśniegi wzeszły, ale temperatury zazdroszczę prześlij ją do nas:-D:-D:-D:-D

Nie ma problemu, moze byc poleconym? ;)

Ja zabieram trochę do siebie, bo mi go bardzo brakuje!

a ja widziałam ten śliczny brzusio :-) Pajeczko bardzo zgrabniutki!

A ja wynalazłam że na allegro jest do sprzedania rodzeństwo mojego Julka (kota) i jak tylko W. wróci do domu to zacznę robić podchody pod niego...może się zgodzi żeby Julkowi kupić dziewczynę. Tylko nie wiem to byłoby zdrowe, w sensie brat z siostrą, bo ja też od nich kupiłam Julka w listopadzie. Neva Masquarade SYBERYJSKIE CHAMPIONY OKAZJA (931301795) - Aukcje internetowe Allegro

Bierzile chcesz Myszko. A jakiego masz kota, bo ja mam fiola na ich punkcie........ Teraz niestety nie mam zadnego ;( no i moj polowek obecny nie cierpi kotow, niestety. Jesli chodzi o kocie rodzenstwo, to na pewno bedziesz musiala uwazac na ruje. Pewna piekna kotka mamy mojego eks, byla dopuszczona do kocura, ktory byl jednoczesnie dziadkiem tej kotki. Mowilo sie ze to drugie pokolenie i male ryzyko, ale niestety, miala siedem kociat (znacznie za duzy miot), z ktorego ostaly sie dwa slabowite kotki, kilka bylo martwych, kilka zdechlo, no i sama kocia mama byla ledwie zywa.. Smutna historia, po prostu trzeba uwazac.
Masz moze zdjecie swojego kociaka?

Ja tez gratuluje brzusia Pajeczko! :)
 
marakuya ja mam dokładnie taką nevke...kupiłam od tych ludzi i widzę że już mają kolejne kotki. Ja będę kastrować mojego Julka bo bym tego zapachu nie wytrzymała. I nawet jakby była dziewczyna to też bym ją wysterylizowałą, bo mi nie zależy na małych tylko na tym żeby Julek miał towarzystwo jak nas nie ma...
Już kiedyś wklejałam zdjęcia...ale zaraz coś wkleję.
 
Jejku, sorki, nie zwrocilam uwagi na link. :) Kociaki sa przesliczne! I podpalane tak ladnie, jakby lapki w capuccino moczyly, cudenka! :)
 
Tu jak go dopiero przywieźliśmy :-) taki malutki!
 

Załączniki

  • 11112009695.jpg
    11112009695.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 20
Powiem Ci Kochana, że miałam tyle wrażeń ostatnio, że niewiele pamiętam, ale przede wszystkim powiedział mi żebym przestała cokolwiek liczyć i myśleć. Mam zapisywać sobie tylko pierwszy dzień @. Tez będzie mi prowadził monitoring i wspomaganie Clo, ale w dużo mniejszej dawce niz ostatnio. No a w gabinecie tak jak Ci pisałam prowadził mi wykłady o pozytywnym nastawieniu i dobrych myślach, ale jak to wszystko opisać?????
 
reklama
I tu jeszcze trochę Julka...kiepska jakoś bo robione komórką
 

Załączniki

  • 12122009893..jpg
    12122009893..jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 19
  • 040220101035..jpg
    040220101035..jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 15
  • 040220101014..jpg
    040220101014..jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 14
  • 12122009896..jpg
    12122009896..jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 18
Do góry