reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
HEj dziewczyny :-)

Zrobiłam w tym cyklu wbrew mojemu lekarzowi tzn nie wziełam od wczoraj rana luteiny zeby sprawdzic czy moze owulka powinna przyjść podczas jej brania i COOOO przed chwilą zrobiłam test owulacyjny ten magiczny od svensonki i uśmiechnięta gęba wyszła czy owulka lada chwila powinna być - wynika to z tego ze cudem boskim byłoby gdybym zaszła w ciąże w czasie owulki wynikającej z obliczeń i bóli -POPORSTU JEJ NIE BYŁO :wściekła/y: a ja od 16 dnia cyklu brałam lutke z nadzieją że podtrzyma mi fasolkę aaaaa i małą czerwoną plamke mam na wkładce czy znaczy że pęcherzyk albo dzisiaj pękł i sobię wędruje albo jest w trakcie :-) mój W. śpi ale jak się obudzi to go zgwałce :-D może się udaaaaaaaa

no to czekam na efektuy tego gwałtu w postaci II kreseczek trzymam kciukaski :)

to ja wcześniej pisałam.nie chcę się wymądrzać ale nie stwierdziłam tylko po prostu napisałam że teraz nie wszędzie sie kupi rtęciowy bo miał być niby wycofany.wiem to,bo mama pracuje w szpitalu i mi mówiła,że mają wycofać bo rtęć jest szkodliwa.i że dziwne że teraz wycofują bo kiedyś też jakieś żarówki wycofali bo zawierały rtęć,a przecież termometry rtęciowe są codziennie w szpitalach używane.ja chciałam kupić tydzień temu to już nie dostałam rtęciowego.

mieli wycofac, ale sie okaząło, ze te elektroniczne nie ma ich gdzie składowac :)) tak samo jak wycofali żarówki i z tymi nowymi jest porblem to cała Polska :))

cześć dziewczyny
wróciłam do domku po HSG jakieś 2h temu...i pospałam trochę.
Badanie wyszło ok, oba jajniki drozne.

moje wrazenia takie, ze badanie jaest do wytrzymania, nie miałam znieczulenia, ani nic przeciwbólowego, odczucie miałamtakiego rozpierania, trochę mocniejszego niż @... w sumie przy zakładaniu cewnikia no i
wtedy miałam mała przygode ;-) przed samym badaniem, najpierw zakłądanie cewnika do szyjki w gabinecie zabiegowym miałam i tak mi sie po tym słabo zrobiło, w głowie zakreciło, ze zasłabłam...musiałam usiaśc na krześle i nagle obudziłam sie na podłodze:szok:
nie mam pojęcia dlaczego?
ogólnie nic przyjemnego, ale do wytrzymania...

no ale kolejny raz usłyszałam, ze ze staranek w tym cyklu nie za bardzo...:-(

no to super, ze drożne gratuluje a teraz sie nie stresowac tylko działać :)
 
Oglądam rozmowy w toku, co za masakra!

ja tez oglądałam masakra jakas załamałam się.

a wiec tak to jest moj pierwszy obraz jaki zrobilam w zyciu

a teraz robie taki ale to bardzo dlugo idzie bo niesiedze przy nim codziennie :zawstydzona/y: musze znow sie wziac za niego ale dopiero jak skoncze te cuda na wielkanoc wszystkie

a na takim etapie jego robienia jestem :-)


śliczne oj jak ja bym tak chciała robic :)

Pajkaa brzuszek ładnie rośnie?oba imiona ładnie mój szwagier ma 2 synów jeden Bartek drugi Marcin

oj rośnie rośnie :) juz płaszcz musiałam kupic nowy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Macku dzieki, juz wiem o co kaman ;) nastepnym razem poprobuje :)

Misiiss slicznie dziekuje za przywitanie :) miod na serducho moje :)

Mysza, Macku ze wstydem stwierdzam ze tez niedawno tam wlazlam na testowanko i oczywiscie usmialam sie z tego chwytu marketingowego, jak na koncu trza bylo smsa wyslac.. Ludzie to maja pozamiatane w tych glowach, a najgorsze, ze nie trudno jest kogos nabrac..

Dziewczynki, dzieki Wam wielkie za podpowiedzi w sprawie temperaturki. Czyli dowcipnie bedzie :)

p.s. Dla Tych, co spragnione wiosny przesylam troche slonka, bo do Dublina wiosna juz zajrzala, slonce grzeje pelna para, 9 stopni i krokusy juz wylaza, sliczniaste takie, fioletowe, ehhh :):):)
 
no tak wszystkie małolaty chcą być starsze, a potem jak będą w naszym wieku to będą wyglądać na powyżej 60 zniszczone i wymęczone życiem
a ciekawe gdzie rodzice są?

Chyba wolę syna!

Hej dziewczynki,

rano mnie moj polowek zbudzil i zazadal testowania zanim jeszcze wyjdzie do pracki, eghh. No i po co ja sie z lozka zwlekalam o swicie.... minusik wyszedł :( Robilam testem Colorbleu Plus, wczoraj byl dzien spodziewanej @. Mam nadzieje, ze ten test jakis lewy i @ pojawi sie dopiero za 9 miesiecy. Poki co - wyluzowuje sie, nie czekam, zadnych testow, bo to dziadostwo tylko mi dola przyprawia, w pracy siedzialam jak na szpilkach (wcale nie dlatego, ze to piatek....), zeby tylko zaszyc sie juz w domku.. Ale tak poczytalam Was sobie, odetchnelam, przemyslalam, full dystans od dzisiaj. W koncu to dopiero poczatki i mam nadzieje, ze wreszcie fasolka zostanie zasadzona :)

Boszzzze, tyle tego przeczytalam, ze juz nie pamietam, co komu chcialam napisac, eghh.

To może cytuj posty, będzie ci łatwiej.

dlaczego 5 szklanek tak dużo?

Bo piję 3 razy dziennie te Klimuszki i 2 razy dziennie te na torbiel.

Znacie to Test ciążowy online. Czy jestem w ciąży?. Ciąża objawy. Dowiedz sie czy jesteś w ciąży

zobaczcie jak inni probuja zarabiac na nas... powinno byc zabronione!

Idiotyzm!

Kurczę chcę zastosować tą dietę proteinową ale poczekam do @ bo nie wiem ale obawiam się że może to mieć wpływ na ciąże.
 
Macku dzieki, juz wiem o co kaman ;) nastepnym razem poprobuje :)

Misiiss slicznie dziekuje za przywitanie :) miod na serducho moje :)

Mysza, Macku ze wstydem stwierdzam ze tez niedawno tam wlazlam na testowanko i oczywiscie usmialam sie z tego chwytu marketingowego, jak na koncu trza bylo smsa wyslac.. Ludzie to maja pozamiatane w tych glowach, a najgorsze, ze nie trudno jest kogos nabrac..

Dziewczynki, dzieki Wam wielkie za podpowiedzi w sprawie temperaturki. Czyli dowcipnie bedzie :)

p.s. Dla Tych, co spragnione wiosny przesylam troche slonka, bo do Dublina wiosna juz zajrzala, slonce grzeje pelna para, 9 stopni i krokusy juz wylaza, sliczniaste takie, fioletowe, ehhh :):):)

witaj, u nas na pomorzu też słoneczko u mnie w ogródku już przebiśniegi wzeszły, ale temperatury zazdroszczę prześlij ją do nas:-D:-D:-D:-D

Aśka widzę pełną werwę na fasolkę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczynki!!! Już w ogóle nie wiem co tu u Was słychać, jakoś mi nie po drodze do komputerka niestety!!! ściskam cieplutko!!!
 
reklama
p.s. Dla Tych, co spragnione wiosny przesylam troche slonka, bo do Dublina wiosna juz zajrzala, slonce grzeje pelna para, 9 stopni i krokusy juz wylaza, sliczniaste takie, fioletowe, ehhh :):):)
Ja zabieram trochę do siebie, bo mi go bardzo brakuje!

oj rośnie rośnie :) juz płaszcz musiałam kupic nowy :)
a ja widziałam ten śliczny brzusio :-) Pajeczko bardzo zgrabniutki!

A ja wynalazłam że na allegro jest do sprzedania rodzeństwo mojego Julka (kota) i jak tylko W. wróci do domu to zacznę robić podchody pod niego...może się zgodzi żeby Julkowi kupić dziewczynę. Tylko nie wiem to byłoby zdrowe, w sensie brat z siostrą, bo ja też od nich kupiłam Julka w listopadzie. Neva Masquarade SYBERYJSKIE CHAMPIONY OKAZJA (931301795) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry