reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no tak wszystkie małolaty chcą być starsze, a potem jak będą w naszym wieku to będą wyglądać na powyżej 60 zniszczone i wymęczone życiem
a ciekawe gdzie rodzice są?

Dzień dobry!

Witam się piątkowo.
Zaraz poczytam co się dziś działo z rańca, czy jakieś teściory z dwoma krechami są?

Ja dochodzę do wniosku że picie 5 szkalnek dziennie ziół mnie wykańcza a dokładnie mój pęcherz, non stop chce mi się siusiu.
dlaczego 5 szklanek tak dużo?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczynki,

rano mnie moj polowek zbudzil i zazadal testowania zanim jeszcze wyjdzie do pracki, eghh. No i po co ja sie z lozka zwlekalam o swicie.... minusik wyszedł :( Robilam testem Colorbleu Plus, wczoraj byl dzien spodziewanej @. Mam nadzieje, ze ten test jakis lewy i @ pojawi sie dopiero za 9 miesiecy. Poki co - wyluzowuje sie, nie czekam, zadnych testow, bo to dziadostwo tylko mi dola przyprawia, w pracy siedzialam jak na szpilkach (wcale nie dlatego, ze to piatek....), zeby tylko zaszyc sie juz w domku.. Ale tak poczytalam Was sobie, odetchnelam, przemyslalam, full dystans od dzisiaj. W koncu to dopiero poczatki i mam nadzieje, ze wreszcie fasolka zostanie zasadzona :)

24m24 -nawet nie mysl o @, to moze ona tez o Tobie zapomni ;)

misiiss, przesylam mase pozytywnej energii w starankach :) Generalnie, wszystkim starajcym sie zeby jeszcze w tym roku zostac mamusia :):):)

Dziewczyny, w te wyszywanki, to jestescie po prostu mega! Obraz "Krzyk" Edwarda Muncha???? Cos niesamowitego........ Same talenty tutaj kwitna, widze. :)

Boszzzze, tyle tego przeczytalam, ze juz nie pamietam, co komu chcialam napisac, eghh.

Aha, chcialabym teraz tez zaczac mierzyc tempke, o ile @ przybedzie (a sio!) Jak mierzycie? Doustnie czy dowcipnie? ;)

Tośka! Zostaw troche z meza na pozniej, jeszcze sie chlop moze przydac ;) No i powodzonka! Samej przyjemnosci i owocnosci! :):):):cool2:
 
no tak wszystkie małolaty chcą być starsze, a potem jak będą w naszym wieku to będą wyglądać na powyżej 60 zniszczone i wymęczone życiem
a ciekawe gdzie rodzice są?

no porażka te dziewuchy
a mnie jakies przeziebienie mnie bierze :-(, krew z nosa mi sie lała:szok:
ogolnie fizycznie psychicznie do duszy :(
 
nic zadnego głupiego jasia...no ale jak nie bolało, to mi głupi jaś nie potrzebny...
Mnie tez nie bardzo, wiec moze bez niego tez bym przezyla;-) Przed zabiegiem duzo na ten temat czytalam i byly rowniez takie glosy, ze nawet jesli kontrast swobodnie przeplynal to mogly sie przepachac malenkie zrosty. Dlatego zaraz (w tym, czy nastepnym cyklu) trzeba dzialac, bo jest czysciutko:tak:
cześc diewuszki:happy2: czytam sobie co u Was moje drogie... owulki się szykują no pięknie!!!!
U mnie też zabieg się szykuje bo szyjka mi sie skraca i rozwiera...tak szybko....no i szew mi założą..boje sie jak cholera ale dam rady....musze...:sorry2:
To sie trzymaj i oby bylo dobrze:tak:

maćku no pisalas mi to bedziemy razem walczyc o wasolke juz chyba wszytkimi silami jakie nam zostaly ...
Ja jeszcze sily mam... w sumie nie wiem czemu... Mnie chyba podtrzymuje na duchu to, ze wiem co mi zaburza owulke i wiem, ze mozna z tym walczyc...


I słuszna decyzja...choć oni też mogliby trochę tego naszego stresu sobie zabrać!
:no: Bo jeszcze nie stanie na wysokosci zadania;-):-D

Hej dziewczynki,


Boszzzze, tyle tego przeczytalam, ze juz nie pamietam, co komu chcialam napisac, eghh.

Aha, chcialabym teraz tez zaczac mierzyc tempke, o ile @ przybedzie (a sio!) Jak mierzycie? Doustnie czy dowcipnie? ;)
Pod kazdym postem masz taki cuzyslow - przegladajac posty klikasz go i na koncu robisz odpowiedz i masz te posty ktore chcialas skomentowac w tabeli odpowiedzi:tak:

Ja najpierw mierzylam w buzi, ale byly roznice w pomiarach - w tym samym pomiarze mialam np. 36,6 i 36,8. Teraz mierze dowcipnie, choc mialam opory;-) ale juz sie przyzwyczailam:tak:
 
marakuya dowcipnie mierze tempka o tej samej porze dnia si epowinno mierzyc codziennie cyli rano zaraz po przebudzeniu nie wstawajac z lozka . witaj tak w ogole :)

maćku chodiz o prolaktyne ??
 
reklama
to tak samo z tymi reklamami tu na wątku - ciuszki , wózki i inne gadżety a tak naprawdę jak ktoiś siedzi tutaj no nie wiem może 6 lat starań to płacze jak to ogląda
 
Do góry