reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dzięki!

Pajkaa to co Ty sądzisz...lepiej brać czy próbować normalnie ?

Ja miałam owulkę bo zaszłąm w ciążę, tylko że ja robiłam monitoring to wychodziło że pęcherzyki małe.

ja jestem zwolenniczką tego, ze jak przez jakis czs nie wychodzi, zeby dac szanse z clo.to tez jest próba normalna tylko, ze masz zwiększoną liczbę pecherzyków, które szybciej rosną wiec moze u Ciebie zdałoby to szanse. Ja jestem tutaj stronnicza bo dzieki clo mam teraz pod serduszkiem synusia wiec jestem za nim :)
 
reklama
Wielkie dzięki.
A jakie mogą być minusy zachodzenia w ciążę na clo ? Są jakieś przeciwskazania do jego brania ? czy on może powodować torbiele ?
Sorki że tak pytam, ale w sumie to nie mam zielonego pojęcia na ten temat.
 
Wielkie dzięki.
A jakie mogą być minusy zachodzenia w ciążę na clo ? Są jakieś przeciwskazania do jego brania ? czy on może powodować torbiele ?
Sorki że tak pytam, ale w sumie to nie mam zielonego pojęcia na ten temat.

moze powodowac torbiele, jeżeli masz problem, ze Twoje pecherzyki nie pekały. Ja tak miałam, ze dwa razy byla torbiel. Poza tym minusem moze byc ciąża mnoga, ale niezbyt czesto tak jest po clo.
Dlatego lekarze normalni oczywiscie zalecają monitoring cyklu, zeby sprawdzac, czy te pecherzyki pekają, a jak nie to dają pregnyl na pękniecie.
 
A ja akurat to chciałabym mieć bardzo bliźniaki :-)...ale w takim razie pójdę do ginki do której chodziłam jakiś czas temu, zobaczymy co ona mi odpowie.

Warto jak dla mnie go brac ja tez chciałam bizniaki, a teraz szaleje na punkcie mojego synka,z e nawet nie wyobrazam sobie córki :)
 
Warto jak dla mnie go brac ja tez chciałam bizniaki, a teraz szaleje na punkcie mojego synka,z e nawet nie wyobrazam sobie córki :)
I wcale się nie dziwię...ja będę szaleć od momentu zobaczenia II krech na teście...i jak dawniej bardzo chciałam córkę to teraz jest mi to na prawdę obojętne.
Imę dla synka już wybrane ???
 
I wcale się nie dziwię...ja będę szaleć od momentu zobaczenia II krech na teście...i jak dawniej bardzo chciałam córkę to teraz jest mi to na prawdę obojętne.
Imę dla synka już wybrane ???

hmmm na razie trwają kłótnie :)) mamy dwa Bartłomiej i Marcin ja chce Bartka maz Marcina i jest mała wojna domowa :)
 
reklama
wydaje mi się że stymulacja clo musi byc pod szczególną obserwacją u kobiet z PCO czyli z tendencją do tego że pęcherzyki nie pękaja tylko zmieniaja się w torbiele.wiem jednak z doświadczenia że jeśli sie ma 1 czy 2 torbiele to jeszcze nie jest duży problem.wystarczy tylko obserwować czy nie rosną zbyt dużo.

ja tez jak pójde do ginki to poproszę o coś na stymulację,bo podejrzewam że nie mam owu. mierzyłam temperaturę to nie było wzrostu.zaraz po @ zaczynałam od 36,8-36,9 a w środku cyklu było już 36,6-36,7 i tak do @ gdzie temp była taka sama.teraz też mam cały czas 36,8-36,9 i nie wiem co myśleć.raz nawet zmierzyłam godzinę później i miałam 37,1.więc ja na tempce sie opierać nie mogę.a w dodatku testy owu też nic nie pokazują.co prawda mam z allegro i mogą być dupiate,ale raz miałam z apteki i też nic nie pokazały.chyba że mam owu w innym czasie.

może tak być że mam owu zaraz po @?albo później niż po 16dc jak mam cykle 28-29 dni?
 
Do góry