reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej dziewczynki,

ja sie - po dlugiej przerwie bez neta - dolaczam do testujacych. Jutro testuje, 3majmy kciuki! 24m24 - powodzonka! :)

To za Ciebie również trzymam &&& daj znać koniecznie jutro!

Teraz już zmykam na 100%...bo za chwilę okaże się że klawiaruta będzie mi służyć za poduszkę.

Miłej nocki!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
To oby jutro pojawiła się wkońcu ta druga krecha!!!

Ja też myślałam żeby jutro zrobić ale dzisiaj ginek mi powiedział że mogę mieć teraz taki długi cykl...więc wiem że muszę cierpliwie czekać na @

Mysza-trzeba cierpliwie czekac i myslec tylko pozytywnie-pozytywne myslenie duzo daje-naprawde.
trzymajmy sie tego
jutro sie odzywamy

To oby jutro pojawiła się wkońcu ta druga krecha!!!

Ja też myślałam żeby jutro zrobić ale dzisiaj ginek mi powiedział że mogę mieć teraz taki długi cykl...więc wiem że muszę cierpliwie czekać na @

To za Ciebie również trzymam &&& daj znać koniecznie jutro!
dziewczyny-laczymy sie i testujemy;)
a jakie macie testy?
jutro rano araz sie odezwe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Eh nie ma już nikogo a ja nadrabiałam zaległości.

dziewczyny podczytuję zaległości i czytam że dużo z was bierze folik.dlaczego przecież po pierwsze jak długo bierzesz to możesz dostać wysypkę

U mnie nie wywołał. A ty go nie bierzesz?

Druga sprawa moje chrześniaczka w niedziele kończy 2 lata i nie wiem co mam jej kupić może macie jakieś pomysły - nie wiem co taka dwulatka powinna dostać :-(


Przepraszam Was dziewczynki za wisielczy humor :-( - mega turbo wielka chandra

Tośka może kupisz jej klocki drewniane albo takie zabawki z serii Littel people albo może Duplo.
I głowa do góry, musisz zarażać nas swoim optymizmem.

niestety wczoraj po południu i nic jedna czerwona krecha, już nie mam złudzeń że @ przylezie :-(

Przykro mi bardzo a myślałam że u ciebie będzie fasolka.

Najgorsze że ja tych testów nakupiłam i leżą w szafce. Jakbym rano nie miała to bym nie robiła.

Mysza ja mam to samo, też mam ty testów chyba z 4, pochowałam je w szafce w łazience między ręcznikami żeby M nie widział. Ale dzielana jestem obiecałam sobie że użyję jak będzie spóźniać się @ przynajmniej 3 dni.

Zobacz załącznik 221153 tak dla rozluźnienia chciałam Wam przedstawić moje Żyrafki :laugh2:

Fajniutkie!


nie mam dobrych wiesci :-:)-:)-(
jestem zalamana :zawstydzona/y::-(
wchodze do gina uchachana ze ziola mi pomogly oczywiscie nic o nich nie mowilam pierwsze co to na monitoring zagladamy i slysze: na pierwszym jajniku nie ma zadnego pecherzyka dominujacego ja juz mina .... jak strajacy kt na pustyni i nadzieja ze drugi jest patrzymy na drugi a tu:... nic :( i ja od razu w ryk :-:)-:)-:)-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y: doktor mi mowi zeby cos sie mona bylo spodziewac musi byc jeden pecherzyk conajmniej 1 cm a ja mialm kazde po 5 mm :zawstydzona/y::-( poprostu nic juz nie dalam rady powiedziec.... nic kompletnie tylko lzy i sie cisnely do oczek:-( gin nawet za duzo nie mowil tylko patrzyl na mnie ze wspolczuciem :-( powiedzial mi jeszcze podczas usg ze mam sliczne endo 1 cm i trojwarstwowe co sie zadko zdaza w tym dniu cyklu i mowil ze moze pani jeszcze zaciazy przez te dwa dni... chcial mi dac nadzieje ale po co jak i tak oboje wiemy ze nic z tego nie bedzie... pozniej powiedzial ze nie bedziemy czekac zebym sie nie denerwowala ze wezmiemy od 14 dc dupka i zrobimy ten cykl 28 dniowy i od 5dc nastepnego cyklu wezme clo i heparyne od razu i bedziemy probowac .... i dalej milczalam :-( a na koniec jak mi wszystko wyjasnil co i jak brac zapytalam czy moge jeszcze chwile posiedziec a on ze jasne!! i zaczelam wyc znowu a on siedzial i widzialam ze tak mu floupio bylo ze nie moze mi pomoc... ale jak sie juz uspokoilam to zaczelam z nim rozmawiac ze mam pieska malego i zaczelismy rozmawiac o psach :sorry2: opowiedzial kilka fajnych rzeczy i to bylo jedyne przyjemne co mnie spotkalo.... powiedzial ze mam byc spokojna ze napewno si euda z clo.... i ze zyczy mi milego dnia...
cala droge do domu powstrzymywalam lzy poprostu tak mnie to wszystko bolalo ze odechcialo mi sie staran ziol i wszystkiego ... a szlam z taka nadzieja ze mi pomogly ze sie zdarzyl cud i bedzie dobrze:no: mylilam sie :-:)zawstydzona/y:

od dzisiaj bede brala juz dupka zeby szybko @ przyszla teraz pytanie czy z clo mis ie uda wyhodowac epcherzyk czy pomoze czy zadziala na mnie?? czy mam pic ziola dalej?? czy zaczac znow od nowego cyklu czy ?? czy nie brac z clo?? czy moze wziac mega dawke zeby szybciej wywolac @?? glupieje mam rozpacz w sercu taka ogromna ze brakmi slow .... :-(

Przykro mi bardzo że tak się zakończyła ta wizyta.

fajna jest proteinowa

A właśnie też o niej słyszałam i chyba ją zastosuje tylko muszęe więcej o niej poczytać.

Zmykam dziewczynki bo jutro do pracy idę na dwa dni ale mam nadzieję że ruchu nie będzie i posiedzę na forum.
Pa.
 
dziewczyny-laczymy sie i testujemy;)
a jakie macie testy?
jutro rano araz sie odezwe

Mam ten digitalny Clearblue - 3sztuki ;-) i Quixx test. Na tym drugim ostatnio w grudniu właśnie pojawiły się II krechy więc kupiłam z sentymentu.
Ja dzisiaj nie testuje. Poczekam jeszcze parę dni, bo u mnie to nakręcanie się jest bez sensu.
Daj znać jak tam po dzisiejszym testowaniu u Ciebie! &&&

Asiucha-L a Ty masz kiedy termin @ ???

Dzień dobry Kobietki!

I pamiętajcie że dzisiaj jest DZIEŃ DOBREGO HUMORU!!!
Ja coś dzisiaj spać nie mogłam za długo i już jestem na nogach. Planów żadnych więc pewnie dzisiaj z Wami posiedzę.

Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki

Miłego dnia wam życzę - dzisiaj jest dzień teściowej brrrrrrrr kto to wymyslił :-D jakiś idiota chyba :-D

Buziole
 
Niby jest a tak jakby go nie było :-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Jak tam dzisiejsze samopoczucie ?

hEJ sŁONECZKO :)
U MNIE SAMPOCZUCIE TROCHE LEPIEJ :)
DZISIAJ SZYKUJE SIĘ MIŁY WIECZÓR IDZIEMY NA POKAZ FRYZUR NASZEGO KOLEGI A POZNIEJ BEDZIE MĘSKI STRIPTIZZZZ :-) I JAKIŚ BANKIECIK :-) WIEC TROSZKĘ SIĘ ODSTRESUJE
 
:-) Tosiu no to wieczór zapowiada się zabawnie! Takie spotkanie na pewno będzie niezwykle przyjemne :-) mój facet jakby usłyszał -> męski striptiz -> to dostałby chyba gorączki. Ale on jest tak strasznie zazdrosny że szkoda słów. I mimo że mu ciągle tłumaczę, że niepotrzebnie to i tak nic do tej łepetyny nie dociera.
 
:-) Tosiu no to wieczór zapowiada się zabawnie! Takie spotkanie na pewno będzie niezwykle przyjemne :-) mój facet jakby usłyszał -> męski striptiz -> to dostałby chyba gorączki. Ale on jest tak strasznie zazdrosny że szkoda słów. I mimo że mu ciągle tłumaczę, że niepotrzebnie to i tak nic do tej łepetyny nie dociera.

A mój idzie ze mna :-D
Mamy dzisiaj spotkanie całej paczki właśnie na tym pokazie heh - a impreza jest w stylu moulin rouge :-D
 
reklama
Do góry