reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hej laseczki
o co ja tutaj z rana slysze meski stiptizik :) u lala !!! :) ja kiedys bylam na chipindelsach wlasnie w klubie i chyba tez na dzien kobiet 2 lata temu wloscy striptizerzy :) i nawet mnie wzieli na srodek i zabawiali sie ze mna :) to bylo przezycie :)


a mis i ehumor nie poprawil nie czekam tylko biore od dzisiaj dupka mam dosc czekania i chyba zrobie mala przerwe od bb... zeby tyle nie myslec... :(
 
reklama
a mis i ehumor nie poprawil nie czekam tylko biore od dzisiaj dupka mam dosc czekania i chyba zrobie mala przerwe od bb... zeby tyle nie myslec... :(

missiiss wiem po sobie że myśleć się nie przestaje ...a tutaj przynajmniej zawsze można się wygadać i wiesz że Cię wszyscy zrozumią!

STROJE Z MOULIN ROUGE HEHE ale ja sie nie przebieram - jakbym ubrała kabaretki moje nogi beda wyglądały jak baleroniki hehehe :-D:-D ubieramy sie elegancko ale bez przesady

To zabawa będzie super. A jutro senna sobota ;-)
 
marakuyya i mysza..
zrobilam tesciora o tej czulosci 10 i..
jedna wielka czerwona krecha..
jutro powinna przyjsc @
pewno przyjdzie..
 
marakuyya i mysza..
zrobilam tesciora o tej czulosci 10 i..
jedna wielka czerwona krecha..
jutro powinna przyjsc @
pewno przyjdzie..

A to szkoda, ale póki nie ma @ jest nadzieja! Mnie test dopiero pokazał ciążę jak @ spóźniła się 5dni.
A jak się czujesz ?!? Czujesz się na @ ?
 
Bunia wiele się u Ciebie dzieje widzę:tak: nie smutaj się.jeśli M narozrabiał to masz rację,musi przeprosić.faceci często myślą,że ich zachownanie jest zawsze do wybaczenia ale jak my coś zrobimy nieodpowiedniego to jest awantura i gadanie przez tydzień;-)i możesz się kochana żalić,pomożemy:tak:

dziękuję.wy to naprawdę jesteście niezastąpione :-)

ja się dzisiaj żaliłam cały dzień więc śmiało :tak:

skopać Twojemu M zadek ?? mój dzisiaj dostał kopa i lepiej chodzi od razu :tak:
ja tez próbuje się dobić do lekarza mam nadzieje że mi się uda - choć średnio to widze :-(

no,kop w zadek by się przydał.może by mu mózgownica ruszyła do pracy ;-)


śliczne masz te wyszywanki.ja też takie miałam-identyczne z gazety wzorki,ale wszystko mi w zeszłym roku ukradli na święta.mnie mama tym zaraziła.podobnie jak robieniem serwetek na szydełku.tylko że ja już taki dalszy poziom przerabiam i obrazy wyszywam.jak wykombinuję jak sie zdjęcia wkleja to wam pokażę jedyny obraz,który mi został.o ten walczyłam do końca,bo to mój ulubiony.na ścianie mam nawet wersję Simsona :-)

u mnie cisza i spokój.z M nie gadam.w sumie to od wtorku już.za chwilę się skończą płodne i tyle będzie.ale nic.

tak piszecie o dietach.ja od miesiąca jestem na diecie,ale takiej żeby nie przekraczać 1500 kalorii,jem 5 razy dziennie-to ponoć pobudza żołądek do pracy.dużo piję.musiałam przejść na dietę,bo wogóle nie chciało mi sie jeść i dlatego trochę tyłam.bo jadłam 2 razy dziennie większe posiłki.ale teraz nawet lepiej sie czuję,cera mi się poprawiła.do tego dużo wody piję.

z tą kopenhaska to bym nie dała rady.szybko się schudnie,ale ja nienawidzę kawy.wogóle jej nie piję.i boję się żeby mi potem ciśnienie nie skakało za bardzo skoro organizm nieprzyzwyczajony do kawy.ale tą proteinową to sobie sprawdzę.

trzymam kciuki za te,co dzisiaj testują.oby sie udało.
 
Witam kobietki:-)
Tosiu cudny wieczór Ci się pisze i bardzo dobrze,odstresujesz się kochana. a po takim wieczorze może być tylko piękna noc:-D
Kochane co do negatywnych testów...mojej koleżance lekarz powiedział żeby absolutnie nie robić ich przed spodziewaną @.bo to nas wpędza w dół psychiczny a poza tym w większości przypadków nie wykazuje jeszcze ciązy.ja wiem że to trudne bo w tamtym miesiącu chodziłam po ścianach prawie...test leży a mnie skręca.ale wytrzymałam.i Wam słoneczka radzę to samo bo tak naprawdę ta I kreska tak wcześnie jeszcze nic nam nie mówi:-(
 
Kochane co do negatywnych testów...mojej koleżance lekarz powiedział żeby absolutnie nie robić ich przed spodziewaną @.bo to nas wpędza w dół psychiczny a poza tym w większości przypadków nie wykazuje jeszcze ciązy.ja wiem że to trudne bo w tamtym miesiącu chodziłam po ścianach prawie...test leży a mnie skręca.ale wytrzymałam.i Wam słoneczka radzę to samo bo tak naprawdę ta I kreska tak wcześnie jeszcze nic nam nie mówi:-(

Najfajniejsze jest to że każda z nas doskonale o tym wie, a i tak robi to co robi.
Ja nawet nie wiem kiedy @ powinna zagościć więc nie będę robić i czekam cierpliwie.
Robiłam ostatnio taki co niby po 6 dniach od zapłodnienia powinien wykryć i I krecha więc ja w ciąży nie jestem.
 
A to szkoda, ale póki nie ma @ jest nadzieja! Mnie test dopiero pokazał ciążę jak @ spóźniła się 5dni.
A jak się czujesz ?!? Czujesz się na @ ?

wczoraj bolaly mnie plecy, dzis lewy jajnik i co jakis czas brzuch
ja ogolnie zawsze tak mialam ze w momencie jak pojawia sie @ to mnie boli brzuch tak na dole..

czekam..
 
reklama
Do góry