reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Tak się zastanawiam czy nie iść do lekarz jak już @ przyjdzie i nie poprosić o to clo... Tylko on będzie mówił że cuduje, bo przecież w ciążę ostatnio pięknie zaszłąm za 1 razem.
A jak się to clo przyjmuje ?1? od początku cyklu czy dopiero jak jest owulka ?

Myszko, to ze zaszłas w ciąże nie skreśla Cie od brania clo:) clo jest na wytworzenie wiekszej ilosci pecherzyków zdolnych do zapłodnienia i zwiększenie szanzy na ciąże w danym cyklu :)
mozna brac albo od 3-7 albo od 5-9 dc zależy od lekarza.
 
reklama
Myszko, to ze zaszłas w ciąże nie skreśla Cie od brania clo:) clo jest na wytworzenie wiekszej ilosci pecherzyków zdolnych do zapłodnienia i zwiększenie szanzy na ciąże w danym cyklu :)
mozna brac albo od 3-7 albo od 5-9 dc zależy od lekarza.
dokladnie wszystko zlezy od lekarza
 
ja przyjmuje od 3dc do 9dc , niektore biora od 5 dc

NIe wiadomo, czy Ci da... Moze bedzie chcial szukac przyczyny braku owulki... jak moj.

Myszko, to ze zaszłas w ciąże nie skreśla Cie od brania clo:) clo jest na wytworzenie wiekszej ilosci pecherzyków zdolnych do zapłodnienia i zwiększenie szanzy na ciąże w danym cyklu :)
mozna brac albo od 3-7 albo od 5-9 dc zależy od lekarza.

Dzięki!

Pajkaa to co Ty sądzisz...lepiej brać czy próbować normalnie ?

Ja miałam owulkę bo zaszłąm w ciążę, tylko że ja robiłam monitoring to wychodziło że pęcherzyki małe.
 
dzis robilam sikacza-jedna wielka czerwona krecha... przy testach czulych-10..
chyba @ sie zbliza..
do soboty 2 dni..
a co do diety to proteinowa polecam-mozna jesc ile sie chce tylko ze proteiny-moja mama schudla w m-c i 12 dni prawie 13 kg;)
 
jutro tez robie test..
dzis o 5 30 sie obudzial i pobieglam do lazienki...

To oby jutro pojawiła się wkońcu ta druga krecha!!!

Ja też myślałam żeby jutro zrobić ale dzisiaj ginek mi powiedział że mogę mieć teraz taki długi cykl...więc wiem że muszę cierpliwie czekać na @
 
reklama
Hej dziewczynki,

ja sie - po dlugiej przerwie bez neta - dolaczam do testujacych. Jutro testuje, 3majmy kciuki! 24m24 - powodzonka! :)
 
Do góry