reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Wyczytałam wczoraj, że zagnieżdzenie występuje od 5-10 dni po owu, więc jak ktoś ma późno zagnieżdzenie i krótką fazę lutearną, to w dniu @ test może lipny wyjść. Trzeba czasu, więc póki nie ma @ to łepki do góry :tak::-)
a ja tez wyczytalam na szwedzkich stronach ze po owu nawet do 14 dni trzeba odczekac bo kazde cialo inaczej przyswaja nowa rzecz i ze tesior moze nie wyjsc dopiero w 4 lub 5 tyg ciazy
TOSKA NIE DAJ SIE PRZELAM SIE "Snikers" he he
 
reklama
No to pewnie jakies bzdury wyczytałam:laugh2::eek:
Chyba nic sie nie stanie jak we wtorek pojde na usg????
A moze byc tak ze po Clo jajniki mi pracują???Ze wzieły sie w garsc??



Toska ja tam mocno trzymam kciuki zeby małpa jednak nie przyszła!
Własnie to jest tak z tymi objawami ze mogą byc na Dzidzie lub@:wściekła/y:
Ale w Twoim przypadku jestem za "bramką nr. 1":-D:-D:-D:-D

tak moze tak byc, dlatego trzeba kontrolowac po owu, czy pozostale pechole zakikają

w pracy to jest masakra jak jestem sama i nie mam do kogo gęby otworzyć :zawstydzona/y: mój W. się śmieje że mam pod biureczko walnąć i kimac spokojnie
ostatnio zdaża mi się przysnąć przed kompem :zawstydzona/y: a ze rano nie moge wstac to juz norma jest - ale to chyba wina cisnienia jest słabe ostatnio a ja kawy nie pije bo zgage mam po niej :wściekła/y: i tylko herbatkę pożeczkową

Tosia gdybym ja zrobila testa tak jak Ty tez by wyszla I krecha ja 6 dni po terminie zobaczyłam bladuchną kreche:-) powtórz testa jak nie przyjdzie.

czesc wam wlsnie wrocilam od gin. na 99 % jestem ale na 100 % nie potwierdzil bo maly pecherzyk jest i w poniedzialek musze isc jeszcze raz i wtedy wszystkiego sie dokladnie a jak narazie musze czekac.

no bo jak nie widziała zarodka to jeszce nie potwierdzi, ale trzymam kciuki;-)
 
tak moze tak byc, dlatego trzeba kontrolowac po owu, czy pozostale pechole zakikają



Tosia gdybym ja zrobila testa tak jak Ty tez by wyszla I krecha ja 6 dni po terminie zobaczyłam bladuchną kreche:-) powtórz testa jak nie przyjdzie.



no bo jak nie widziała zarodka to jeszce nie potwierdzi, ale trzymam kciuki;-)

Myślisz ze jak dopiero we wtorek bede na wizycie to coś się stanie????

Ojjjj jak mi się nie chce iść do pracy:zawstydzona/y::-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witajcie kobietki a ja juz od dzis niemam zludzen :zawstydzona/y: tempka spadla do podstawowej :-( wiec juz w poniedzialek niebede testowac tylko poczekam na @ moja nadzieja poszla sobie daleko juz nawet nieproboje sobie wmawiac ze to moze byc spadek implantacyjny :-( juz powoli mam dosc niepodoba mi sie to zycie od @ do owu i od owu do @:no::-( njutro ide sciac wlosy moze to mi humor poprawi

dzis 31 dc z 36-27 :(
 
witajcie kobietki a ja juz od dzis niemam zludzen :zawstydzona/y: tempka spadla do podstawowej :-( wiec juz w poniedzialek niebede testowac tylko poczekam na @ moja nadzieja poszla sobie daleko juz nawet nieproboje sobie wmawiac ze to moze byc spadek implantacyjny :-( juz powoli mam dosc niepodoba mi sie to zycie od @ do owu i od owu do @:no::-( njutro ide sciac wlosy moze to mi humor poprawi

dzis 31 dc z 36-27 :(
wez ciepla kompiel z babelkami plynem do kapieli lawendowym lampke bialego wina zamknij dzwi i lez,wypoczywaj relaksuj sie
 
ALe fajnie :-) Udało mi się zapisac na piątek:tak:
Wiec nie bede sie tak długo denerwowac;-)Bo mam mega stresa:eek:
 
reklama
Do góry