reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
no kochana ja nie mkieszkam w polsce tylko w szwecji i u nas nikt nie robi badan z krwi czy moczu na zawolanie wiec poczekam moze jak wstreciucha nie przyjdzie chociaz jak bylam z synkiem w ciazy to pierwszy miesiac i tak dostalam okres tyle ze krutszy wiec nie wiem moze w dniu plamien pierwszych brazowych bedzie lepiej co?
to widze że masz tak jak ja, żeby zrobic jakieś badania to musze się nachodzić a na wyniki czekać tydzien, w Polsce wyniki były w ten sam dzień i szłam robic badanie kiedy chciałam tylko trzeba było zapłacić.
Myśle że w dniu spodziewanej@ będzie najlepiej;-)
 
hihihi dokladnie a ja sobie z mala siedze i ogladam alvina i wiewiorki :-D ja chce zeby juz mezus wrcocil :-(a jeszcze caly dzien i cala noc samotne prze de mna :zawstydzona/y:
 
to pewnie się tez rzadko widujecie, to jest okropne, co to za świat żeby opuszczać dom i tułać się za kasą:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja mojej mamy niewidzialam 10 lat dopiero od roku widuje sie z nia ale tylko na skapie a w tym roku wkoncu sie spotkamy po 10 latach :-D:-) juz sie niemoge doczekac i to w dodatku w maroko :-p to beda najwspanialsze wakacje bo 1 raz bede poza europa(tylko raz bylam w niemczech) i spotkam sie z mama :-D
 
wszystkie z was sa już w ciąży? czy tez któraś czeka aż bedzie? pewnie jesteście tutaj dłużej niż ja i się bardziej znacie i wiecie o sobie wiecej

 
Ostatnia edycja:
ja mojej mamy niewidzialam 10 lat dopiero od roku widuje sie z nia ale tylko na skapie a w tym roku wkoncu sie spotkamy po 10 latach :-D:-) juz sie niemoge doczekac i to w dodatku w maroko :-p to beda najwspanialsze wakacje bo 1 raz bede poza europa(tylko raz bylam w niemczech) i spotkam sie z mama :-D
żabciu to będzie na pewno niezwykłe przeżycie dla was bo tyle macie sobie do powiedzenia i wakacje będą niezwykłe, tego Wam życze:-):-):-)
 
reklama
Ja teraz się na podwórko boję wyjść... :-(
Dobrze,że G. ma wolne przez te 2 tygodnie... Może do tego czasu sprawa ucichnie i złapią tego drania/tych drani...

Aga nie dziwie sie wcale szczegolniue, ze policja jakos nie potrafi sobie z tym poradzic. Moj Maz nawet mi nie pozwala po samochód z nim isc mam siedziec w domu on podjedzie i pomoze wyjsc bo mowi "moja ofermo znowu sie przewrócisz":-D
witam,
Ja z moim przyszłym mężem też staramy się o dzidziusia, ale jak na razie to nam się nie udaje. Za kilka dni mam dostać miesiączkę i mam nadzieję, że jej nie dostane. Trzymajcie kciuki:) ja za was też będę trzymać.
Pozdrawiam

Kciuki zaciśnięte:tak:
 
Do góry