reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

heheh spoko ja tam w to nie wierze że jak się przed to dziewucha a jak po to chłopak :tak: wązne żeby było wogóle :-)
ja tak samo, marze sobie żeby w ogóle było, jesli ktos ma juz jedno dzieciątko czy dwoje to wtedy można sobie planować płeć ale w moim przypadku jest mi to obojętne żeby tyko było zdrowe, pragne tego jak niczego na świecie. Chce usłyszeć jak mały szkrab woła : mamo!!!!:laugh2:tuli się w moje ramiona. I w ogóle chce być gruba, czuć kopniaczki w brzuszku i być rozpieszczana przez swojego R:tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
to akurat masz racje ale ja ogolnie zdecydowalam sie aby probowac z drugim dzieciatkiem wlasnie z tego powodu aby robic wszystko by byla dziewczynka wiec poczekamy zobaczymy nerka mnie cos jedna jedyna pobolewa i dzisiaj owolka wiec wczoraj impezka do walentynek poczekam z tesciorem ale cos mi sie wydaje ze za pierwszym razem nie siadzie he he wiec w marcu poimprezujemy ostrzej
Jak myslisz jak owolka dzis to moge testowac w niedziele??????
ja myśle że to zbyt wczesnie, najprędzej za dwa tygodnie bo w niedziele to nawet do zagnieżdżenia nie dojdzie.
 
ja tak samo, marze sobie żeby w ogóle było, jesli ktos ma juz jedno dzieciątko czy dwoje to wtedy można sobie planować płeć ale w moim przypadku jest mi to obojętne żeby tyko było zdrowe, pragne tego jak niczego na świecie. Chce usłyszeć jak mały szkrab woła : mamo!!!!:laugh2:tuli się w moje ramiona. I w ogóle chce być gruba, czuć kopniaczki w brzuszku i być rozpieszczana przez swojego R:tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-)
to akurat tez jest fajne bycie w ciazy i zachcianki choc u mnie moj oskar jest ciagle na mojej glowie i miljon razy mama mama a maz w pracy wiec bedzie mi ciezko ale dam rade mam nadzieje ze mdlosci i wymiotow nie bede miala przez 3 miesiace jak przy pierwszym
 
acha a te testy co w aptece sa to nie pokazuja do 48godzin czy cos takiego?
oj nie spotkałam się z takimi, są różne testy ja np. mam test który pokazuje ciąże już 6 dni PO ZAPŁODNIENIU czyli jak juz zarodek jest zagnieżdżony ale to róznie bywa, bo u każdej kobiety różnie wzrasta hormon beta HCG, najlepiej będzie jak za 10 dni ale nie wcześniej pójdziesz sobie zrobić bete HCG z krwi jest najpewniejsza i najszybsza. Działaj dalej z M:-):-):-):-)
 
reklama
no kochana ja nie mkieszkam w polsce tylko w szwecji i u nas nikt nie robi badan z krwi czy moczu na zawolanie wiec poczekam moze jak wstreciucha nie przyjdzie chociaz jak bylam z synkiem w ciazy to pierwszy miesiac i tak dostalam okres tyle ze krutszy wiec nie wiem moze w dniu plamien pierwszych brazowych bedzie lepiej co?
 
Do góry