reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Super zazdroszczę bo rana jest dużo przyjemniej nie?
rano to ja mam najleprzy sen i jak maz sie przymila to ja mrucze ze chce jeszcze spac bojak on mnie rozbudzi to potem niemoge usnac :baffled: a jak tak wstane przez niego o 4 albo 5 to potem caly dzien laze i ziewam:baffled: ja wole wieczorem ale wieczorem to mamy mozliwosc tylko w soboty:-( w dzien nielubie bo zawsze ktos przeszkadza w trakcie :wściekła/y:dzis tez 2 razy nam przeszkadzali ale jakos udalo sie skonczyc :happy2:
 
NIe wiem. Ostatnio bylam dwa tyg temu. A z ginkeim gadalam tylko przez tel, bo byl na urlopie. Znowu sie do niego odezwe chyba dopiero w nastepnym cyklu, bo w tym juz nie ma po co:no: Albo jak zeby potwierdzic fasolke;-)
A czemu pyatsz? Ty tez z nia wlaczysz? Bo nie pamietam:zawstydzona/y:
Też tylko jakaś dziewczyna tylko nie pamiętam na jakim wątku pisała że jej nie spada i musi iść na badanie do szpitala czy nie ma gruczolaka. Więc bardzo mnie to zastanowiło, bo skoro mimo bromka nie ma efektów to wiesz?
JA w niedzielę lubię z rana bo tak na spokojnie:-)
 
Też tylko jakaś dziewczyna tylko nie pamiętam na jakim wątku pisała że jej nie spada i musi iść na badanie do szpitala czy nie ma gruczolaka. Więc bardzo mnie to zastanowiło, bo skoro mimo bromka nie ma efektów to wiesz?
JA w niedzielę lubię z rana bo tak na spokojnie:-)
To nie ja - u mnie pieknie spadla:szok: z 40 do 1, wiec az za bardzo. Ale mam mniejsza dawke bromka, wiec pewnie podskoczy...
 
Mi nic nie mówił tylko cały czas wspomina że już powinnam być w ciąży.
Chyba pójdę do rodzinnego i porozmawiam u nas przyjmuja tacy cudni lekarze.Nawet mi bromka zapisali:tak:
Glupie gadanie - powinnas byc w ciazy:wściekła/y: To niech sie do roboty bierze, skoro nie jestes!
Moze faktycznie rodzinny Ci bardziej pomoze...
A Ty w jakims malym miasteczku mieszkasz?
 
Glupie gadanie - powinnas byc w ciazy:wściekła/y: To niech sie do roboty bierze, skoro nie jestes!
Moze faktycznie rodzinny Ci bardziej pomoze...
A Ty w jakims malym miasteczku mieszkasz?
Chojnice i chodzę do specjalisty od niepłodności.Juz dlatego og września u niego nie byłam jakoś nie mam natchnienia, bo w poczekalni siędzą same ciążowe i weisz ten tekst - muszę odpocząć trochę;-)
 
reklama
Chojnice i chodzę do specjalisty od niepłodności.Juz dlatego og września u niego nie byłam jakoś nie mam natchnienia, bo w poczekalni siędzą same ciążowe i weisz ten tekst - muszę odpocząć trochę;-)
No nie dziwie sie...
Robicie u Was w szkole cos na walentynki? Ja mysle zrobic cos fajnego... moze masz jakiegos pomysla?:dry:
 
Do góry