reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

MACKU dzieki to chyba zostawie tak jak jest z samanotatka najwyzej niechc sie babki domyslaja hnihihihihi bo ja to sie calkiem pogubilam w tym cyklu z tym sluzem:baffled:
 
reklama
To dobrze. Mialam juz okazje pracowac w kilku szkolach i roznie to bywa: zawisc, wyscig szczurow itp. A w jednej to w pokoju nauczycielskim spotykalam tylko woznego i sprzataczki:-D
To ile ty masz latek? Bo ja też juz trochę pracuję w szkole, ale to moja druga praca- wtedy to była inna dziedzina.
 
To ile ty masz latek? Bo ja też juz trochę pracuję w szkole, ale to moja druga praca- wtedy to była inna dziedzina.
W tym roku skoncze 26 lat. Pracuje czwarty rok. W obecnej szkole pracuje od poczatku, a poza tym co roku bralam sobie jakas dodatkowa (czyli w sumie 4 rozne szkoly). W tym roku juz mi sie nie chcialo - troche z lenistwoa, troche z szacunku do samej siebie;-) Bo jak sie pracuje w dwoch szkolach to ma sie dwa razy tyle na glowie, bez wzgledu na to, ile ma sie godzin. Wiec sobie odpuscilam...
 
W tym roku skoncze 26 lat. Pracuje czwarty rok. W obecnej szkole pracuje od poczatku, a poza tym co roku bralam sobie jakas dodatkowa (czyli w sumie 4 rozne szkoly). W tym roku juz mi sie nie chcialo - troche z lenistwoa, troche z szacunku do samej siebie;-) Bo jak sie pracuje w dwoch szkolach to ma sie dwa razy tyle na glowie, bez wzgledu na to, ile ma sie godzin. Wiec sobie odpuscilam...
Święte słowa najwyższy czas pomyśleć o sobie bo jak nie teraz to kiedy prawda?:-)Młodziutka jesteś ja o 3 lata starsza od Ciebie.

Czy jest jeszcze ktoś oprócz nas aktywny na forum?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja tez tu jestem :-D tak sobie siedze i patrze co piszecie ja nauczycielka niejestem i chyabz was najmlodsza jestem :tak: wiec w temacie szkol sie niewypowiadam hihihi ale na forum siedze codziennie
 
Ja nigdy nigdzie inadziej nie pracowalam. Poza krotkimi epizodami w sklepie na zastepstwie - to zdecydowanie nie dla mnie:no:
Nie było tak źle tam ale tydzień pracy bardzo długi bo 48 godz. tygodniowo i zmiany oraz zakończenia miesiąca i w sumie nie było mnie w domu więc jak urodził się synek to sie przeniosłam aby mieć dla niego więcej czasu.

ja tez tu jestem :-D tak sobie siedze i patrze co piszecie ja nauczycielka niejestem i chyabz was najmlodsza jestem :tak: wiec w temacie szkol sie niewypowiadam hihihi ale na forum siedze codziennie
To rzuć jakiś ciekawy temat- byle nie na temat naszy problemików.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry