reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ja tylko na chwilkę,bo mój Mężullo właśnie z pracy i fuchy wraca. :tak: :-) Bidulek,od 4tej na nogach. :sorry2: Zuziulka padła od razu spać,jak tylko położyła się w łóżku. :-D :-) Szczęśliwa,bo u Nas w sklepie pojawiły się jajka niespodzianki z Carsami,hihihi. :-) :-D

Svensonka,zdrówka dla taty! Przykro mi,że się tak niepoukładało... :no:

Miłej nocki Babencje! :-)
 
reklama
Ja tylko na chwilkę,bo mój Mężullo właśnie z pracy i fuchy wraca. :tak: :-) Bidulek,od 4tej na nogach. :sorry2: Zuziulka padła od razu spać,jak tylko położyła się w łóżku. :-D :-) Szczęśliwa,bo u Nas w sklepie pojawiły się jajka niespodzianki z Carsami,hihihi. :-) :-D

Svensonka,zdrówka dla taty! Przykro mi,że się tak niepoukładało... :no:

Miłej nocki Babencje! :-)
No wreszcie utrafiłam jak jesteś aktywna na wątku, spóźnia sie czy jeszcze nie czas?
 
No to dzisiaj przytulanek nie będzie skoro mężuś zmęczony?
Mówiłam Ci dbaj o niego jak o złoto- dużo porozpieszczaj?
Ja jak idzie to też mojego rozpieszczam:-D Chociaż mój dużo pracuje i czasem mi go żal.

A nie wiem,jak to będzie dziś z przytulankami,hehehe. :-p
A rozpieszczam,że hej - czasami myślę,czy nie za mocno. :laugh2:
Bo u Nas to tak często spontanicznie wychodzi. :cool2:
 
A nie wiem,jak to będzie dziś z przytulankami,hehehe. :-p
Bo u Nas to tak często spontanicznie wychodzi. :cool2:
U mnie niby też ale w tym miesiącu jakby mniej bo jest przemęczony i żal mi jeszcze wiesz wykańczać i siły wypompowywać:-) Zreszta pewnie wiesz jak to jest gdy ktoś tyle pracuje?

Maćku jeszcze pytanko bo mi się nasunęło kiedy idziesz na badanie prolaktyny?
Coś na ten temat mówił Tobie ginek?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U mnie niby też ale w tym miesiącu jakby mniej bo jest przemęczony i żal mi jeszcze wiesz wykańczać i siły wypompowywać:-) Zreszta pewnie wiesz jak to jest gdy ktoś tyle pracuje?
No ja sie ciesze, ze w zeszlym tyg (gdy byla przypuszczalna owulka) moj M chodzil na druga zmiane. Bo jak chodzi na rano to jest pozniej marudny i mu sie nie chce...:baffled:
 
reklama
Maćku jeszcze pytanko bo mi się nasunęło kiedy idziesz na badanie prolaktyny?
Coś na ten temat mówił Tobie ginek?
NIe wiem. Ostatnio bylam dwa tyg temu. A z ginkeim gadalam tylko przez tel, bo byl na urlopie. Znowu sie do niego odezwe chyba dopiero w nastepnym cyklu, bo w tym juz nie ma po co:no: Albo jak zeby potwierdzic fasolke;-)
A czemu pyatsz? Ty tez z nia wlaczysz? Bo nie pamietam:zawstydzona/y:

Super zazdroszczę bo rana jest dużo przyjemniej nie?
Ja tam wole wieczorem. :cool2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry