reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

niestety nie bo nie wytrzymalam i dzis zrobilam testa:zawstydzona/y:
i nici, a poza tym ja juz tyle razy sie wkrecalam ze teraz zobaczymy jak @ nie dostane to wtedy bede robic ewentualnie raz jeszcze

tylko ze ja ostatnie 2 cykle mialam w miareregulane 28 i 29 dni a wczesniejsze to 36, 45 32 31 itop ale to ze "stresu pracowego"
i sporo roznych rzeczy sie nalozylo- do tego stopnia ze przedostatnia @ to jakis horror- myslalam ze umieram...
Wiem jak to jest niestety!!!
Może któraś ma pomysł jak wrzucic na LUZ
 
reklama
lodzika popiłam cola light żeby dietetycznie było:-D


no i dobrze:-) ja ostatnio pije soki jablkowe bardzo lubie z tymbarka Antonówkę

rok temu jak myslalam ze jestem w ciazy to tak pilam i pilam i az sobie wmowilam ze to przez ciaze mam takie smaki ehhhh a to niestety autosugestia jednaj silna jest :tak:
 
Martuśka i Suzi który macie cykl z Clo ja miałam jeden a teraz przymusowa przerwa, bo miałam za mało tabletek a do G nie mogłam się dostać. Ale pomyślałam, ze i tak w 13dc pójdę na USG i zobacze czy mi się naturalnie pęcherzyk utworzy!


Dokładnie tak jak Martuskaa napisała!Zaczynam od przyszłego cyklu,chociaz mam małą nadzieje ze nie bedzie trzeba bo teraz mam łądną owulke:tak:
 
Wiem jak to jest niestety!!!
Może któraś ma pomysł jak wrzucic na LUZ
wlasnie, mi tez by sie przydal, ale przyznam szczerze ze w tym cyklu tak o tym nie mysle... i jeszcze zauwazylam ze mysle o tym tylko jak jestem na forum.... wiec rada dla mnie.... urlop od forum i bedzie git:-)
ale jak znikne na tydzien to nastepny bede nadrabiac zaleglosci i nie nadaze kto, z kim i dlaczego:tak:
 
a to co on ma jakies wyczucie ciężarnych??? :-D

intuicja ma do wszystkich spraw związanych z firmą naszą :-) i do ciężarnych też - jego drugie dziecko jest wpadką i tak długo marudził swojej żonie że jest w ciązy że ta dla świetego spokoju zrobiła test i co 2 krechy :-D potrafi wmówić dziecko w brzuch :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To moze masz prolaktyne za wysoka - to jest wlasnie hormon stresu, ktory moze uniemozliwic zajscie w ciaze:tak:

wlasnie jutro ide do ginka i poprosze o badania,
w zeszlym roku mialam badanie na PRL robione 5 dniu cyklu i wyniki byly:
20,5 ng/ml ( norma 3,24 - 29,12)

a po podaniu metaklopramidu:
po 1 h 163,2ng/ml
po 2 h 115,2 ng/ml

reszta wyników ok

a mam pytanie jesli 5 dzien cyklu to faza jest folikularna prawda?
ja w 5dc mialam E2(Estradiol) 27,4 pg/ml ( norma w fazie folikularnej 12,5-166)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wlasnie, mi tez by sie przydal, ale przyznam szczerze ze w tym cyklu tak o tym nie mysle... i jeszcze zauwazylam ze mysle o tym tylko jak jestem na forum.... wiec rada dla mnie.... urlop od forum i bedzie git:-)
ale jak znikne na tydzien to nastepny bede nadrabiac zaleglosci i nie nadaze kto, z kim i dlaczego:tak:
Wiecie co, juz nie jedna osoba mi mowiła włąsnie ze nie powinno sie czytac ,siedziec na tego typu forach,o zadnych objawach itp itd.Bo podobno to strasznie meczy psychike:-(Kiedys sie nad tym zastanawiałam,czy nie pisac nigdzie!!!!
Ale przeciez wszystkie sie staramy i wiemy co to znaczy,a tak naprawde to nie kazdy ma z kim o tym pogadac,chociaz by ja ile mozna???jak wszyscy dookoła maja dzieci???'
Ktos kto nie przezył długotrwałych staran nie wie co to znaczy:zawstydzona/y:
 
Do góry