reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Chociaż ten co tutaj dałaś adres też super chyba najlepszy, właśnie taki styl podobny ma moja siostra. Sprawdzony i zadowoleni są też kupili z netu ale skąd to nie wiem. Jak Tobie by zależało mogę sie dowiedzieć ale coś mi mówi, że z allegro:happy2:

dowiedz sie byłoby fajnie wiedziec przynajmniej z jakiej firmy
 
No właśnie jak czytałam o objawach to właśnie może boleć, ale właśnie napiszę Tobie że u każdego to inna sprawa- ja przy pierwszym nie miałam żadnych objawów tylko @ nie przyszła. Więc to różnie zależy od organizmu i naszych szlonych myśli:tak::tak:

no właśnie te szalone myśli :-)

ja mam dziwne objawy @ cały czas mam jakiś śluz, boli podbrzusze :baffled: sama nie wiem co o tym sadzic :baffled:
 
nanusia nie martw się jeszcze zobaczymy dwie krechy ja się staram juz 15 cykl i nie trace nadzieji :tak: głowa do góry!!!

ja też staram się nie tracić nadzieji, ale tak cięzko, zwłaszcza,że dookoła wszystkim powiększa się rodzina. Marzę o tym by zostać mamą.
Zawsze taki pesymistyczny nastrój mam gdy nadchodzi dzień pojawienia się @ i wtedy do głowy przychodzą mi różne myśli
 
Wiem co czujesz i skąd Twoje rozgoryczenie. Ale do mnie to jeszcze daleko(prawie 4 latka bedzie), jak ja mam jeszcze siłę , więc Ty też ją masz i Tobie się uda i mi sie uda i wszystkim staraczkom. Najgorsze to czekanie- to jest najgorsze no nie?

czekanie jest najgorsze. Praktycznie żyje się od @ do @.

Jak w tym cyklu nic nie będzie to w lutym jadę na badania do Bydgoszczy do kliniki. Odkładałam te badania, bo miałam nadzieje,że samo wszytsko się rozwiąże i nie będą już potrzebne, ale chyba tak się nie stanie
 
Wiem co czujesz i skąd Twoje rozgoryczenie. Ale do mnie to jeszcze daleko(prawie 4 latka bedzie), jak ja mam jeszcze siłę , więc Ty też ją masz i Tobie się uda i mi sie uda i wszystkim staraczkom. Najgorsze to czekanie- to jest najgorsze no nie?

dokładnie najgorsze jest czekanie....
i jeszcze jedno kiedy Twój szwagier ze swoją dziewczyną ogłaszają wszem i wobec że będą mieli dziecko i tak im się przydażyło hmm nie planowali :-(
 
reklama
dokładnie najgorsze jest czekanie....
i jeszcze jedno kiedy Twój szwagier ze swoją dziewczyną ogłaszają wszem i wobec że będą mieli dziecko i tak im się przydażyło hmm nie planowali :-(

dokładnie. Dzis w nocy urodzila moja kuzynka. Zaszla w drugą ciążę zaraz po narodzinach pierwszego dziecka. Choć nie utrzymujemy kontaktów, to jak się o tym dowiedziałam, to zrobiło mi się dziś rano bardzo smutno.

Wszyscy mówią nie martw się, przyjdzie i czas na Ciebie, a ja zadaje sobie pytanie dlaczego ja muszę tye czekać?!
 
Do góry