reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ja też nie mogę się doczekać II kresek. Niby mam jakieś objawy ale równie dobrze mogą wskazywać @.:baffled: hm, więc czekam cierpliwie i staram się o tym nie myśleć jak na razie. Ale jak zaboli mi brzuch to trochę starcha mam że na @.
Chociaż na fasolkę też może brzuch boleć prawda?

no właśnie dziewczyny jak to jest ??? może boleć czy nie ?? można pomylić objawy??
 
reklama
wiesz ten wózek jest wielofunkcyjny i wyczytałam, ze mozna do 3 lat :tak: a nie,z e bede woziła do 3 lat :tak: ale jak widziałam tego biedaka dzisiaj z tymi kółkami obrotowymi to dzieki bardzo wózek mu latał w prawo i w lewo
ja sie jeszcze nad tym zastanawiałam Wózki dziecięce, foteliki samochodowe, łóżeczka dla dzieci - sklep Bobas ale roznica cenowa jest spora a rózni sie od tego pierwszego tylko kółkami w przopdu i tym, ze są obrotowe.
Chociaż ten co tutaj dałaś adres też super chyba najlepszy, właśnie taki styl podobny ma moja siostra. Sprawdzony i zadowoleni są też kupili z netu ale skąd to nie wiem. Jak Tobie by zależało mogę sie dowiedzieć ale coś mi mówi, że z allegro:happy2:
 
dziś jest też termin @ u mnie. Mam dziwne przeczucia,że jednak małpa przyjdzie i znowu rozczarowanie nastąpi. Osttanio przez sen płakałam,bo śniło mi się,że kolejna koleżanka zaciążyła a ja nie i wtedy uświadomiłam sobie,że nigdy już nie przyjdzie mi zostać mamą. :(

Jaka byłabym szczęśliwa, gdyby jednak po 2 latach starań wkońcu się udało no i jaki wspaniały prezent miałabym na dzień dziadka i babci, ach marzenia...

Jeszcze nie mow hop;-)
Nie smuc sie, na kazdego przyjdzie czas,bedzie dobrze, zobaczysz, chociaz wiem ze to rudne
 
MALAPRALINKA napewno jest napisane na tej paczusce wodoszczelnej napisane ale najczescie maja 25miu/ml ja kupilam na alegro o czulosci 10miu/ml
 
dziś jest też termin @ u mnie. Mam dziwne przeczucia,że jednak małpa przyjdzie i znowu rozczarowanie nastąpi. Osttanio przez sen płakałam,bo śniło mi się,że kolejna koleżanka zaciążyła a ja nie i wtedy uświadomiłam sobie,że nigdy już nie przyjdzie mi zostać mamą. :(

Jaka byłabym szczęśliwa, gdyby jednak po 2 latach starań wkońcu się udało no i jaki wspaniały prezent miałabym na dzień dziadka i babci, ach marzenia...
Czy to pierwsze podejście? Ile już staraniek?
 
MALAPRALINKA napewno jest napisane na tej paczusce wodoszczelnej napisane ale najczescie maja 25miu/ml ja kupilam na alegro o czulosci 10miu/ml

Juz myslalam, bo tylko w to miejsce nie zagladalam, ale nie ma tego nigdzie jednak:no:
Ale tez mysle ze 25 bedzie jak nic...
Az sie troszke boje jutro testowac...
Jak nie wyjdzie to tez na allegro chyba kupie:-p
 
kobietki ja lece meza budzic bo do pracy musi jechac cos czuje ze jak wroce to juz bedzie duzo naskrobane i bede musiala nadrabiac
 
no właśnie dziewczyny jak to jest ??? może boleć czy nie ?? można pomylić objawy??
No właśnie jak czytałam o objawach to właśnie może boleć, ale właśnie napiszę Tobie że u każdego to inna sprawa- ja przy pierwszym nie miałam żadnych objawów tylko @ nie przyszła. Więc to różnie zależy od organizmu i naszych szlonych myśli:tak::tak:
 
reklama
Do góry