reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Wiecie co... Byłyśmy z Zuzią na dworze i jak sobie pomyślałam o tej szarlotce,to o mało się nie ośliniłam po sam pas. Po powrocie wzięłam się za jej zrobienie,no i właśnie zaraz będę wkładać ciacho do piekarnika... A najlepiej,bo na patelni czeka obiad na Grześka,a ja mu mięsko powyjadałam trochę. :cool2: A że było pikantne,to popiłam sokiem z jabłek. :-D :-D :zawstydzona/y:

Przed chwilą dzwonił i się pyta,co będziemy na kolację wcinać... A ja jakaś taka zamyślona,nie wiem,jakbym pytania nie słyszała... I do niego: "Marzy mi się pizza i czekolada,ach!" . Ja pierniczę,ja to mam zrytą główkę. :cool2: :-D

Chcę już piątek,bo się widoku tych moich II doczekać nie mogę!!! ;-) :-p :-)
Ja też nie mogę się doczekać II kresek. Niby mam jakieś objawy ale równie dobrze mogą wskazywać @.:baffled: hm, więc czekam cierpliwie i staram się o tym nie myśleć jak na razie. Ale jak zaboli mi brzuch to trochę starcha mam że na @.
Chociaż na fasolkę też może brzuch boleć prawda?
 
no ten co wkleiłam jest własnie wielofunkcyjny ale do 3 lat potm juz mozna kupic inny, albo w miedzy czasie zmienic. Ten co mi sie podob akurat kosztuje 1200 zł wiec potem moge kupic taki Wózki dziecięce, foteliki samochodowe, łóżeczka dla dzieci - sklep Bobas

Podejrzewam,że do 3 lat w nim dzieciątka nie powozisz. ;-) Będzie Ci za ciężko,poza tym taki starszak już niebardzo chce jeździć we wózku. :-p :tak:
A te spacerówki,to podejrzewam,że są już dla takich dzieci,które sztywno siedzą,więc o wiele wcześniej,niż 3latek. ;-)
A tak przy okazji,to oglądasz wózki ze sklepu w mjej miejscowości. :-)
Dobra,uciekam pobawić się z Zuzią Jej nowymi autami. :cool2: :-D
 
PAJAKA kobietko jak dziecko bedzie mialo 3 lata to niebedzie juz chcialo we wuzku sie kisic bo 2latek juz sam wszedzie lata moja mala tylko do 2 lat we wuzku jezdzila a potem juz niechciasla wolala chodzic ruszac sie i wogole chodzic jak dorosli dla niej chodzenie bylo frajda bo jezdzila we wuzku 2 lata wiec po 3 latach niema sensu wydawac kasy na wuzek


3latek to juz przeciez przedszkolak wiec wyobraz sobie przedszkolaka we wuzku :)
 
Ostatnia edycja:
PAJAKA kobietko jak dziecko bedzie mialo 3 lata to niebedzie juz chcialo we wuzku sie kisic bo 2latek juz sam wszedzie lata moja mala tylko do 2 lat we wuzku jezdzila a potem juz niechciasla wolala chodzic ruszac sie i wogole chodzic jak dorosli dla niej chodzenie bylo frajda bo jezdzila we wuzku 2 lata wiec po 3 latach niema sensu wydawac kasy na wuzek

wiesz ten wózek jest wielofunkcyjny i wyczytałam, ze mozna do 3 lat :tak: a nie,z e bede woziła do 3 lat :tak: ale jak widziałam tego biedaka dzisiaj z tymi kółkami obrotowymi to dzieki bardzo wózek mu latał w prawo i w lewo
ja sie jeszcze nad tym zastanawiałam http://www.sklepbobas.pl/index.php?cc=83&cp=1222&option=17&option1=0 ale roznica cenowa jest spora a rózni sie od tego pierwszego tylko kółkami w przopdu i tym, ze są obrotowe.
 
Fajny. :-) :tak:
Kółka miałam "stałe",ale teraz chyba bym kupiła z obrotowymi. ;-) Super wygodna sprawa. :tak:



A ja,z własnego doświadczenia, odradzam wielofunkcyjne. Lepiej kupić tańszy głęboki,a za resztę kupić jakąś fajną spacerówkę. Wielofunkcyjne są ciężkie. Dziecko rośnie i jego waga też,a gdy się wózek zmieni w spacerówkę,to tak naprawdę tych kg w nim nie ubywa. :no:
Zgadzam się z Agutką ja miałam wielofunkcyjny, ale teraz kupiłabym oddzielną sportówkę bo tak naprawdę w głębokim mało jeździ bo i tak mamy samochody i do szczepienia podjeźdzamy autkiem.
 
dziś jest też termin @ u mnie. Mam dziwne przeczucia,że jednak małpa przyjdzie i znowu rozczarowanie nastąpi. Osttanio przez sen płakałam,bo śniło mi się,że kolejna koleżanka zaciążyła a ja nie i wtedy uświadomiłam sobie,że nigdy już nie przyjdzie mi zostać mamą. :(

Jaka byłabym szczęśliwa, gdyby jednak po 2 latach starań wkońcu się udało no i jaki wspaniały prezent miałabym na dzień dziadka i babci, ach marzenia...
 
reklama
Do góry