reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witajcie:-)
Naskrobalyscie ze hej:-D

Ja dzisiaj o 14 wrocilam z pracy. Sama nie wiem czy bylam bardziej glodna czy spiaca... Mimo ze mialam obiad w domu (ale trzeba bylo by podgrzewac) kupilam sobie po drodze zapiekanke. Zjadlam i poszlam spac:zawstydzona/y:
Zreszta juz od 9 w pracy o niczym innym nie myslalam jak o snie:no:

Kupilam test, gotowy na jutrzejsze testowanko i owiem Wam, ze jesli wyjdzie negatywny to bede naprawde rozczarowana, bo mnie to sie wydaje ze ja sie naprawde inaczej czuje niz zawsze
 
dziewczynki ja z innej bedzki pytanie do mam, jakie wóżki proponujecie na kółkach pompowanych czy piankowych?? które są lepsze i wygodniejsze i bezproblemowe?

Pajka,ja miałam na piankowych kółkach wózek,bo mi w każdym sklepie powiedziano,że taki jest lżejszy. No poza tym ja więcej po lesie spacerowałam,więc to też podstawa,żeby kupić z kółkami piankowymi. :tak: I z tą ciężkością,to prawda,bo moja kuzynka miała lepszej firmy i na pompowanych,ale to był taki kloc z wózka,ze szok! :szok:
Do tego nie musisz się martwić,jakby Ci na ulicy gdzieś pękło. :dry: :-D :-p
 
Pajka,ja miałam na piankowych kółkach wózek,bo mi w każdym sklepie powiedziano,że taki jest lżejszy. No poza tym ja więcej po lesie spacerowałam,więc to też podstawa,żeby kupić z kółkami piankowymi. :tak: I z tą ciężkością,to prawda,bo moja kuzynka miała lepszej firmy i na pompowanych,ale to był taki kloc z wózka,ze szok! :szok:
Do tego nie musisz się martwić,jakby Ci na ulicy gdzieś pękło. :dry: :-D :-p
a miałas z obrotowymi przednimi kółkami czy z normalnymi??
Wózki dziecięce, foteliki samochodowe, łóżeczka dla dzieci - sklep Bobas mi sie taki podoba.
 
dziewczynki ja z innej bedzki pytanie do mam, jakie wóżki proponujecie na kółkach pompowanych czy piankowych?? które są lepsze i wygodniejsze i bezproblemowe?
ja bym ci najlepiej proponowala wozek wielofunkcyjny i napewno NIE na pompowanych kolach bo jak ci w drodze detka pojdzie to sama raczej nowej niezalozysz....
 
a miałas z obrotowymi przednimi kółkami czy z normalnymi??
Wózki dziecięce, foteliki samochodowe, łóżeczka dla dzieci - sklep Bobas mi sie taki podoba.

Fajny. :-) :tak:
Kółka miałam "stałe",ale teraz chyba bym kupiła z obrotowymi. ;-) Super wygodna sprawa. :tak:


ja bym ci najlepiej proponowala wozek wielofunkcyjny i napewno NIE na pompowanych kolach bo jak ci w drodze detka pojdzie to sama raczej nowej niezalozysz....

A ja,z własnego doświadczenia, odradzam wielofunkcyjne. Lepiej kupić tańszy głęboki,a za resztę kupić jakąś fajną spacerówkę. Wielofunkcyjne są ciężkie. Dziecko rośnie i jego waga też,a gdy się wózek zmieni w spacerówkę,to tak naprawdę tych kg w nim nie ubywa. :no:
 
ladny ale cena powala za ta kase to na alegro masz nowy wozek z fotelikiem samochodowym i wogolepopatrz na alegro i kolorowy bylby ladniejszy bo czarny to jak karawana:baffled:
 
reklama
no ten co wkleiłam jest własnie wielofunkcyjny ale do 3 lat potm juz mozna kupic inny, albo w miedzy czasie zmienic. Ten co mi sie podob akurat kosztuje 1200 zł wiec potem moge kupic taki Wózki dziecięce, foteliki samochodowe, łóżeczka dla dzieci - sklep Bobas

ladny ale cena powala za ta kase to na alegro masz nowy wozek z fotelikiem samochodowym i wogolepopatrz na alegro i kolorowy bylby ladniejszy bo czarny to jak karawana:baffled:

Kochana tam jest 5 kolorów ten dałam dla przykładu a na allegro tego modelu nie ma
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry