reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

wizyte u lekarza mam 25 i coś pomyślimy co z lekami może zapisze łagodniejsze..
Ogólnie moim problemem jest lęk przed ludźmi a najbardziej przed pracą w śród nich i miałam końskie dawki aby pokonać lęki i pójść do pracy co było moim marzeniem chciałam być "normalna" i pracować pokazać mamie że siedze w domu nie z lenistwa a z choroby ale chyba dalej nic z tego
 
reklama
no ja do bydgoszczy mam spory kawalek ale moj maz tam prawko zdawal ale to dawno :-D najbizej z wiekszych miast to mam grudziadz i tam zawsze sa robione badania usg bo u nas w miasteczku to tylko za kase mozna zrobic a gin jest tylko 2 razy w tygodniu we wtorki jeden a w piatki drugi wiec to takie male zadupie:baffled::tak: ale mam nadzieje ze wojsko niedlugo wznowi pobor na zawodowych i sie z tad wyprowadzimy zmezem od koszmarnych tesciow ktorzy wszystko chca kontrolowac i wszystko musza wiedziec nawet co do mnie za listy przychodza skad i co w nich jest ale mam ich w d... i zawsze tylko biore co moje i ide otwierac w pokoju a juak pytaja co to przyszlo to mowie ze to do mnie...
 
Ostatnia edycja:
no ja do bydgoszczy mam spory kawalek ale moj maz tam prawko zdawal ale to dawno :-D najbizej z wiekszych miast to mam grudziadz i tam zawsze sa robione badania usg bo u nas w miasteczku to tylko za kase mozna zrobic a gin jest tylko 2 razy w tygodniu we wtorki jeden a w piatki drugi wiec to takie male zadupie:baffled::tak: ale mam nadzieje ze wojsko niedlugo wznowi pobor na zawodowych i sie z tad wyprowadzimy zmezem od koszmarnych tesciow ktorzy wszystko chca kontrolowac i wszystko musza wiedziec nawet co do mnie za listy przychodza skad i co w nich jest ale mam ich w d... i zawsze tylko biore co moje i ide otwierac w pokoju a juak pytaja co to przyszlo to mowie ze to do mnie...
:-)
No masz rację to troszeczkę z drugiej strony. I współczuję ciekawskich teściów.

Nikt nie pisze dziewczyny zrobiłyście sobie przerwę?
Jak się czują świeżo zafasolkowane mamusie?
A co u reszty przyszłych mamuś?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam dziewczynki :-) ale tu się porobiło ledwo nadrabiam :-)

Gratuluje wszystkim nowe zafasolkowanym i życzę spokojnych 9 miesięcy :tak:
Witam nowe staraczki :-)

Ja walcze z megaśnym przeziebieniem gardło boli ledwo gadam:-(do tego boli mnie podbrzusze jak na @ :-( mam nadzieje że to jednak nie to :-(
 
ja tez tu siedze i patrze ze nikt nic niepisze a jak sie wieczorem dosiada to rano trzeba bedzie nadrabiac hihihihih

toska kiedy testujesz???
 
Wiecie co... Byłyśmy z Zuzią na dworze i jak sobie pomyślałam o tej szarlotce,to o mało się nie ośliniłam po sam pas. Po powrocie wzięłam się za jej zrobienie,no i właśnie zaraz będę wkładać ciacho do piekarnika... A najlepiej,bo na patelni czeka obiad na Grześka,a ja mu mięsko powyjadałam trochę. :cool2: A że było pikantne,to popiłam sokiem z jabłek. :-D :-D :zawstydzona/y:

Przed chwilą dzwonił i się pyta,co będziemy na kolację wcinać... A ja jakaś taka zamyślona,nie wiem,jakbym pytania nie słyszała... I do niego: "Marzy mi się pizza i czekolada,ach!" . Ja pierniczę,ja to mam zrytą główkę. :cool2: :-D

Chcę już piątek,bo się widoku tych moich II doczekać nie mogę!!! ;-) :-p :-)
 
reklama
dziewczynki ja z innej bedzki pytanie do mam, jakie wóżki proponujecie na kółkach pompowanych czy piankowych?? które są lepsze i wygodniejsze i bezproblemowe?
 
Do góry