reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ja juz sie dziewczęta żegnam i do juterka!!!!!
Tylko prosze oszczedzcie mnie troszkę,bo nie było mnie kilka dni i myslałam ze nie podołam z czytaniem:szok::szok::szok:Tyle naskrobałyscie:tak:;-)
Buziolki !!!Trzeba nabrac wiary i siły na staranka:tak:
 
reklama
Mam takie silne przeczucie, że nam się Wszystkim tutaj poukłada i zanim się obejrzymy utoniemy w pieluchach:-):-):-):-)

Ja juz sie dziewczęta żegnam i do juterka!!!!!
Tylko prosze oszczedzcie mnie troszkę,bo nie było mnie kilka dni i myslałam ze nie podołam z czytaniem:szok::szok::szok:Tyle naskrobałyscie:tak:;-)
Buziolki !!!Trzeba nabrac wiary i siły na staranka:tak:
Narka Suzi i słodkich snów o pieluchach!!!

Od jakiegos poltora roku nie uwazamy, a obecny cykl to 6 z samoobserwacja i trafianiem w TE dni...
Na razie (poczatek grudnia) mialam badania hormonow (wysoka prl), hsg i monitoring. Wiec w sumie niewiele...
Ja jestem juz po droznosci jajowodów i badaniach męza ale poza progesteronem nie miałam innych badań hormonów. Mój gin mówił że badania M i Drożność to podstawa bo jak u M coś nie tak to nic nie da że się staramy i jak nie ma drożnosci to tez klapa na samym wstępie wię moze tez powinns sobie to zrobic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja jestem juz po droznosci jajowodów i badaniach męza ale poza progesteronem nie miałam innych badań hormonów. Mój gin mówił że badania M i Drożność to podstawa bo jak u M coś nie tak to nic nie da że się staramy i jak nie ma drożnosci to tez klapa na samym wstępie wię moze tez powinns sobie to zrobic
hsg to wlasnie droznosc jajowodow.
Moj gin z kolei chce najpierw wykluczyc "moja wine". Poza tym, aby zbadac armie Malza musilibysmy zrobic wieksza eskapade, bo w naszej miejscowosci tego nie robia:no:
Ja bym Ci ze swojej strony proponowala zbadac prolaktyne, bo jak zaczelam sie zaglebiac w temacie okazalo sie, ze bardzo duzo dziewczat ma z tym problem.
 
hsg to wlasnie droznosc jajowodow.
Moj gin z kolei chce najpierw wykluczyc "moja wine". Poza tym, aby zbadac armie Malza musilibysmy zrobic wieksza eskapade, bo w naszej miejscowosci tego nie robia:no:
Ja bym Ci ze swojej strony proponowala zbadac prolaktyne, bo jak zaczelam sie zaglebiac w temacie okazalo sie, ze bardzo duzo dziewczat ma z tym problem.
Wiesz cos więcej o tej Prolaktynie
M dobrze jakbyście zbadali bo ja juz choć ten problem mam z głowy że wiem że z nim ok a kilka osób mi mówiło że miały problem z M
 
Mislam lekturke do sniadanka:tak:

Przyszlo mi tak w nocy do glowy, ze jakby teraz sie udalo to we wrzesniu mama ma 60te urodziny wiec by miala rewelacyjny prezent:-D
Wiec nadzieja moja tym wieksza:blink:
Milego dnia kobietki
 
Witam ja na chwilkę bo muszę dzieciaki obrobić ..

wczoraj jak kładłam się spać to zaczął boleć mnie brzuch ,tak jak na @ tylko że aż miałam dreszcze ,kuło mnie w lewym jajniku ,dziś też podbrzusze pobolewa ale mniej.A nigdy nie miałam bóli przed@ dostawałam dopiero w dniu @ ,kurcze mam nadzieję że to jest to .
 
Witam ja na chwilkę bo muszę dzieciaki obrobić ..

wczoraj jak kładłam się spać to zaczął boleć mnie brzuch ,tak jak na @ tylko że aż miałam dreszcze ,kuło mnie w lewym jajniku ,dziś też podbrzusze pobolewa ale mniej.A nigdy nie miałam bóli przed@ dostawałam dopiero w dniu @ ,kurcze mam nadzieję że to jest to .
oj trzymam kciuki!!! Zauważyłyście, że okres świąteczny zdziałał cuda???? No tyle fasolek sie posypało:tak::tak::tak::-) Kurcze ale fajnie, gratuluje zafasolkowanym:tak:
 
reklama
cześc dziewczyny:tak:
słuchajcie, czy któras z was, będąc na tabletkach miała bóle głowy?
Nie wiem, czy to jakies przewlekle zmęczenie i dlatgeo codziennie wieczorem boli mnie głowa( w różnym stopniu, ale codziennie) czy to tabsy narozrabiały i stąd te dolegliwości:confused::baffled:
Przed pierwsza ciąża brałam marvelon przez 2 lata i wszystko było dobrze. Teraz biore 8 miesiąc, zostały jeszcze dwa opakowania, ale nie wiem czy mam je odbierac i brać. :shocked2:
Czy któras może mi coś dopowioedzieć w takiej sytuacji?
 
Do góry