reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam Was dziewczynki:-)
Ja juz jestem po wizycie, no i muszę wam powiedziec ze jestgem zadowolona:tak:
Od przyszłego cyklu biore CLO:tak:
A dzisiejszy wynik to : 9dzien :
pecherzyk 17mm
Endo 9mm
Wiec nie jest najgorzej:-)
I tak sie zastanawiam czy mam brac całą tabletkę czy pół????Bo to ma byc na wspomaganie owulki...
Lekarz mowił ze 1tabletke od 3 do 7dnia(chyba)Mam zapisane ale nie chce mi sie wstac,zeby sprawdzic:baffled:
A no i jeszcze dostałam jakies leki hormonalne ,ktore pomagaja plemniczkom przedostac sie tak gdzie powinny,na sluz czy cos takiego...;-)
ALe powiem wam ze bardzo sie ciesze ze cos zaczyna sie dziac!!!!!!
Brała/bierze ktoras z Was CLo??????
Tak ja przy pierwszej ciąży, tylko też nie pamiętam w jakich dniach. U mnie pierwszy cykl z clo był owocny, więc powodzenia...ale miałam na bank 1 tab.na dobę;-)
 
ZABKA super filmik moje dzieciaki a z si epokładają i musze im w kółko go włańczać.

SYLVIETA ja nie karmiłam piersią ,po trzech mc dostałam 1 miesiączki po porodzie ,następnej już nie myślałam że to normalne bo hormony się regulują a okazało się że w ciąży jestem .Podobno po ciązy łatwiej zaciążyć bo jest większe stężenie hormonów.


A mi nadal coś się dzieje w podbrzuszu pobolelw a czasami kuje ,i jak składałam Oliwki łożko to nieżle zabolało.
 
Pajkajuz jeden tes zrobiła bo mi sie spóznia 8 dzień. Wiem ze takie bóle dobrze nie robią, ale narazie dalej nie mam@ wiec może to było od czegos innego:dry:

Nic zobaczymy co bedzie , kupie dzis test i jutro zrobie.
 
Witam lek odstawiłam gdy domyślałam że maleństwo się zagnieżdża i będzie ze mnie pobierało wszystko także leki
Brałam Arketis a to silny lek i nawet ja po 2 dniach bez niego czułam sie fatalnie jak alkoholik na głodzie poprostu organizmowi brakowało tego leku ale już jest ok
nie powinnam z dnia na dzień przerywać leczenia ale chcę mieć zdrowe dziecko po prostu boje się brać ten lek w ciąży.
Cieszę się iż nie jestem tu jedyną mamą co ma już 2 dzieci i czeka na 3 :)
 
Pysia - no to trzymam kciuki za widoczna druge kreskę w najbliższych dniach. Równiez chcę miec trójke dzieci, najbardziej żeby teraz były bliźniaki!!
kasica - i jaki był wynik tego testu? Normalnie masz długie i nieregularne cykle?
suzi- nie brałam, w ogóle nic nie bralam poza marvelonem i cerazette - ale to na pewno nie pomaga w zajściu w ciążę:baffled:
 
Antylopka cykle miała normalne 28-30 dni, @ regularne. Wszytko jak na lezy nawet po odstawieniu tabletek. Zawsze dostawała @ w tym dniu co miałam mieć. Ostatni test był negatywny ale to było bodajże po 5 dniach spóżnienia.

a tak po za tematem jak wy te suwaczki dajecie bo mnie zaraz cos trafi nie umiem tego nigdze znaleźć:wściekła/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kasica - no to pozostaje trzymac kciuki,:tak: a Ty zrób ponownie test. Nie wiem jaki używałaś:confused:, ale mi wyszedł pozytywny i bardzo widoczny juz 1 dzień po planowanym terminie @. Tez mam regularne cykle, co 28-29 dni.:-) Ciekawe, jak bedzie teraz??
 
reklama
Do góry