reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Wczesniej byłam zadowolona z lekarza ale teraz to juz nie wiem!
Dostałam pregnyl w 15dc Najgorsze jest to że nie wiem po co mi clo bo owulki miałam jak wynikało z testów i zastanawiam się teraz nad zmiana lekarza

Suzi nastaw się na nieprzyjemny smak w ustach i mdłosci poranne bo ja miałam takie obiawy po Clo, zlecił Ci lekarz monitoring?

O kurka:confused:
Tak mam pojawic sie u niego w 10 dniu(a dokładniej miedzy 9 a 11dniem)Oczywiscie na usg.
Kurde bo ja tą owulke raz mam raz jej nie mam:wściekła/y:Np.dzis pecherzykładnie urósł bo jak na 9dzien miał 17mm:tak:(myslę ze tu pomogła by nam Pajka,ona brała clo)ale np.w poprzednim cyklu nie miałam owulki:no:
Kurde mnie nic nie mowił o tym pergylu:baffled::szok:i teraz sama nie wiem czy tez go dostanę,ale moze powie mi jeszcze jak pojde tego 10dnia...?
I wiesz co kazał mi jeszcze brac jakies tabletki(hormonalne) na ułatwienie plemnikom przejscie przez sluz.Kazał je brac od pierwszego dnia do dni płodnych.ale za nic nie pamietam jak sie nazywają( a na recepcie nie mogę sie rozczytac)...
 
reklama
Dziewczyny ale piszecie. I jakoś tak miło sie zrobiło na wątku. Same dobra wiadomości u nie których prawie dobre jeszcze tylko potwierdzenie. U mnie chyba za szybko na mówienie o czymś, bo @ może przyjść od piątku do niedzieli. Ale jakoś nie nastawiam się na owocny ten cykl bo jakoś dni płodnych u siebie nie zauważyłam tylko brzuch bolał żadnego śluzu.
Teraz też lekko pobolewa właściwie nie cały czas tylko jak pomyślę to bardziej.
Cycki też takie pełne i pobolewają. Ale to chyba nie na fasolkę raczej na @. I jakoś mi smutno dzisiaj.:-(
Lopop głowa do góry u mnie tez @ i 19 raz będę podchodzić. Wczoraj sobie popłakałam a dzisiaj jak sobie o Was Wszystkich myśle to mam takie dobre nastawianie. Nie łam się Kochana do kwietnia jest jeszcze troszkę czasu.
A swoja drogą co na Twoje starania mówi lekarz???

O kurka:confused:
Tak mam pojawic sie u niego w 10 dniu(a dokładniej miedzy 9 a 11dniem)Oczywiscie na usg.
Kurde bo ja tą owulke raz mam raz jej nie mam:wściekła/y:Np.dzis pecherzykładnie urósł bo jak na 9dzien miał 17mm:tak:(myslę ze tu pomogła by nam Pajka,ona brała clo)ale np.w poprzednim cyklu nie miałam owulki:no:
Kurde mnie nic nie mowił o tym pergylu:baffled::szok:i teraz sama nie wiem czy tez go dostanę,ale moze powie mi jeszcze jak pojde tego 10dnia...?
I wiesz co kazał mi jeszcze brac jakies tabletki(hormonalne) na ułatwienie plemnikom przejscie przez sluz.Kazał je brac od pierwszego dnia do dni płodnych.ale za nic nie pamietam jak sie nazywają( a na recepcie nie mogę sie rozczytac)...
Pregnyl bardzo trudno dostać my jechaliśmy po niego 200 km więc dobrze jakbys wcześniej wiedziała
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak sobie juz wykupisz te leki to wysłała by mi ich nazwę bo ja juz nie wiem jaki mam problem.
Zauwazyłam juz moze z 4 raz u siebie cos co mnie niepokoi ze to moze wczesne poronienia u mnie ale im więcej mysle tym bardziej mnie ten lekarz zaczyna irytować bo jakbym była lekarzem to bym karzda mozliwosć sprawdziła. Najpierw kazał mi kilka miesięcy próbowac z testami owu. a jak nic nie wyszło to nawet nie zapytał o wyniki tych testów. I nie wiem czy to Clo jest u mnie konieczne i co jest przyczyna tego ze tak długo nie zachodzę.

Ojjj to chyba zadzwonie jutro do gina...
A powiedz mi jeszcze ktory to twoj cykl z CLo????
Dopiero pierwszy najgorsze jest to ze na wizytę u mojego lekarza trzeba czekac 2 tyg a jak byłam ostatnio nie wyznaczył mi wizyty i teraz miesiac stracę zeby się do niego dostać

Jakbyś miała mieć pregnyl to podobno najłatwiej go dostac w Wawie Lublinie i Katowicach jak w innych miastach jest to niewiem!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak sobie juz wykupisz te leki to wysłała by mi ich nazwę bo ja juz nie wiem jaki mam problem.
Zauwazyłam juz moze z 4 raz u siebie cos co mnie niepokoi ze to moze wczesne poronienia u mnie ale im więcej mysle tym bardziej mnie ten lekarz zaczyna irytować bo jakbym była lekarzem to bym karzda mozliwosć sprawdziła. Najpierw kazał mi kilka miesięcy próbowac z testami owu. a jak nic nie wyszło to nawet nie zapytał o wyniki tych testów. I nie wiem czy to Clo jest u mnie konieczne i co jest przyczyna tego ze tak długo nie zachodzę.
Kochana a powiedz mi ile sie juz staracie????BO juz mi sie wszystko pomieszało:zawstydzona/y:
Jutro pojde do apteki i zapytam o ten pergyl-jak jest z jego dostepnoscią...jak okaże sie ze kiepsko to bede dzwonic do ginka...Kurde czemu ja tak wszystko zapominam jak wchodze tylko do gabinetu!!!!
śłuchaj,a moze byc tak ze one samoistnie mi pekna?????te pecherzyki????i nie bedzie rzeba tego brac????Jezusicku ile ja mam pytn....:szok:

Dopiero pierwszy najgorsze jest to ze na wizytę u mojego lekarza trzeba czekac 2 tyg a jak byłam ostatnio nie wyznaczył mi wizyty i teraz miesiac stracę zeby się do niego dostać

Jakbyś miała mieć pregnyl to podobno najłatwiej go dostac w Wawie Lublinie i Katowicach jak w innych miastach jest to niewiem!

Do Katowic w sumie mam niedaleko:tak:MOj maz tam pracuje:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
My się staramy od 18 miesięcy jesteśmy małżeństwem 3 tata 2 miechy nie mam jeszcze dzidziusia a 7 lat temu bylismy na 1 randce

Muszę sobie suwaczki porobić!
 
Ostatnia edycja:
bo opwu jest zawsze 14 dni przed @ a jua mialam owu w sylwestra
Nieprawda! faza poowulacyjna moze trwac od 10 do 16 dni w zaleznosci od kobiety:tak:

LOPOP nie smuć się ...kurcze ja wierze że w końcu my wszystkie z tego wątku zaciązymy ...czasami jest tak że kobieta nastawia się że nic z tego nie będzie a tu wyskakują 2 krechy ,więc głowa do góry ,najgorsze jest czekani.Ale jak nie w tym cyklu to w następnym ,napewno się uda.
Pewnie masz racje. Tylko gdy ten nastepny to juz nasty z kolei to czlowiek zaczyna sie lamac. I osoba, ktora nie przezyw comiesiecznych rozczarowan, nigdy nie zrozumie dlugodystansowej staraczki...
Czy też czsem czujecie sie takie do niczego? No raczej nie staracie sie tak długo jak ja, więc może dlatego ja czasem mam takie małe smuteczki
Ja sie staram zdecydowanie krocej od Ciebie, ale czuje sie dokladnie tak samo:-(

A no i jeszcze dostałam jakies leki hormonalne ,ktore pomagaja plemniczkom przedostac sie tak gdzie powinny,na sluz czy cos takiego...;-)
Jak juz bedziesz widziala, co to takiego to napisz!

Najgorsze jest to że nie wiem po co mi clo bo owulki miałam jak wynikało z testów i zastanawiam się teraz nad zmiana lekarza
A Ty mialas monitoring? Bo mi testy owu wlasciwie wychodza pozytywnie, a z owulka kiepsko... Wiec one nie sa miarodajne...

Zauwazyłam juz moze z 4 raz u siebie cos co mnie niepokoi ze to moze wczesne poronienia u mnie.
Tzn? Co zauwazylas?
 
Kochana a powiedz mi ile sie juz staracie????BO juz mi sie wszystko pomieszało:zawstydzona/y:
Jutro pojde do apteki i zapytam o ten pergyl-jak jest z jego dostepnoscią...jak okaże sie ze kiepsko to bede dzwonic do ginka...Kurde czemu ja tak wszystko zapominam jak wchodze tylko do gabinetu!!!!
śłuchaj,a moze byc tak ze one samoistnie mi pekna?????te pecherzyki????i nie bedzie rzeba tego brac????Jezusicku ile ja mam pytn....:szok:
Suzi a który masz teraz dzień cyklu i ile się staracie?
 
Ale się naczytałam ale nadrobiłam prawie wszystko :-)

Dziewczynki:-)

Chyba się udało:)))) Zrobiłam test, jest druga bladziuteńka kreska. Dzisiaj tano też bladziutka, ale okres powinnam dostać dopiero w czwartek więc chyba dlatego. Ale są dwie:tak::tak::tak:

Moje gratulacje, na pewno się udało!

4 tydzień ciąży (2 tydzień od zapłodnienia) - mamazone.tv - www.mamazone.pl
no i tu mówią co innego:confused::confused::confused::confused:
Cześć Malapralinka:-) eeee głowa do góry, ta tempka to wcale nie takie dobre rozwizanie:baffled:

Tutaj zapewne chodzi o to że jedni liczą ciąże od pierwszego dnia cyklu czyli od pierwszego dnia miesiączki a drudzu od owu.

Ja powtórzyłam test:)wczoraj, czyli 2 dni przed czasem i wyszły.....II kreski:tak::tak::-):-):-):-):-D:-Djuż bardziej widoczne niż ostatnio:-D:-D:-D:-D:-Dtak, że chyba dołączę do wrześniówek, ale jeszcze jutro chcę zrobić hcg dla pewności i znając życie do mojego lekarza dostane się najszybciej w połowie lutego...:baffled:Jestem w niebowzięta, przeszczęśliwa i zszokowana, o Jacka się rok staraliśmy, a teraz pierwszy cykl starań(a 3 z luteiną) i hop:tak::tak::tak:wszystkim wysyłam ciążowe fluidki i duuuuuuuuuuuużo wiary, że dzidziuś może przyjść juzniedługo:tak::tak:
wstępnie wyliczyłam, że 23 września to mój termin:-):-):-)

Asiu gratuluje serdecznie!

witajcie dziewczyny:tak:
Jestem mama Wikuni (2 latka i 4 miesiące).
Postanowiłam się "zrzeszyć":-p z Wami, choć w 2010 przewiduję dopiero zajście w ciążę, a sam poród na 2011, to jednak mamusią będę ponownie już od pierwszego dnia ciąży. :-D
Teraz jesetm na marvelonie, jeszcze 2 opakowania, potem tabsy pójdą w odstawkę i.... miejmy nadzieję, że wszystko ułoży się tak, że szczęśliwie będę mogła Wam obwieścić wiadomość o dwupaku:tak:

Witam!

kurcze jak mnie potwornie zaczęły piersi swędzieć stanik ubranie wszystko bym zdjęła i się drapała drapała drapała :szok:

Ja mam to samo :crazy: zwariować można!

Hej Dziewczyny! Chcialabym dolaczyc do grona starajacych sie. Pozdrawiam was serdecznie i trzymam za nas kciuki ! W koncu razem razniej!

Witam nową staraczkę!

Hej dziewczyny, gratulacje dla tych co już wypatrzyły dwie krechy :)
tak sobie zaczęłam podczytywać wasz wątek, bo i coraz więcej moich myśli zaczyna krążyć wokół dwóch testowych kresek..

chciałabym już sprawdzić, ale z drugiej strony nie chcę się rozczarować jeśli będzie tylko jedna..

poza tym to tak dziwnie: karmię piersią i nie miałam jeszcze okresu po porodzie, więc zupełnie nie mam pojęcia co się dzieje tam w środku i kiedy testować.. Piersi są zawłaszczone przez jednego ssaka i nie wiele mogę się po nich domyślać, no ale brzuch - ten już dłuższy czas boli tak jak przy poprzednim zaciążeniu :baffled:
I tak po cichu mam nadzieję na wrzesień 2010 :blink: no albo inny szybki termin ;-)

No to zapraszamy na wątek!
Fajnie że planujesz już dzieciaczka drugiego, mała różnica wieku i dzieciaczki by się fajnie chowały. :-)

No i nie wytrzymałam do środy zrobiłam test przed chwilką i moim oczom ukazała się 1 kreska i cień cienia drugiej (zawsze lepszy cień cienia niż nic) widoczny przy białym świetle lampki rowerowej jak nic :-)
za dwa dni powtórzę test jak na razie moja intuicja dobrze mi mówi że mały lokator już wije sobie gniazdko na najbliższe 9 m-cy :-)

Trzymam kciuki, oby się udało. :tak::tak::tak:

hej kobietki moja mama obleciala sporo aptek w kanadzie i znalazla wkoncu te testy co pokazuja czy jestes w ciazy i czy to chopiec czy dziewczynka no i kosztuja 30 dolcow wiec sporo bo na nasze to 70 zl:szok: ale niema sie co dziwic skoro to nowosc ale ja jeden dostane od mamy w prezencie jak juz bede w ciazy to ciekawe czy sie sprawdzi to cudo :-D

A jaka jest nazwa tego testu?

Witajcie dziewczynki, znpwu pospalam, cos bym dzisiaj caly dzien mogla spac:baffled:

Dzisiaj na obiad jadlam pierogi z miesiem i popijalam mlekiem:baffled:
A jak sie obudzilam niedawno to bym same jogurty zarla..
No ale to samo moze wskazywac @...:dry:

Pralinka ty to jesteś Mega Suseł :-D:-D:-D

Agutko, no to dobrze, że jest dobrze:tak::-)
A wspominałaś może ginowi o możliwości bycia w ciąży:confused:

Asiucha, a który dc masz?

Dziś mam 28 dc i w sumie wszystkie ostatnie cykle takie miała, nawet jeden 27 dni ale kiedys miałam też 29.

Czekam i nie wiem co mysleć, mam objawy zerowe tylko wzdęcie, zero bólu piersi co jest już wogóle dziwne. Rano był sluz taki galaretowaty a potem cały dzień sucho. Boję się mysleć że to fasolka. Poza tym zawsze mam plamienie 2 - 3 dni przed @ a teraz nic, wczoraj nawet były gorące przytulanki i nawet śladu krwi.
Na razie obstaje że @ się spóźnia i tyle.
 
reklama
Ale walnełas statystyke;-)
No to super ze tak pamietasz:tak:
Kurde lae mam teraz cwieka z tym prelgynem:confused:Ze on nic mi nie powiedział:baffled:
 
Do góry