reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Wiesz tylko to zdanie bo ja sie staram 45 cykl i wiesz czasem czuje się taka bezradna jakby to była moja wina. Chociaż nie jest nikogo. Ale wiesz to takie babskie fanaberie szczególnie przed @ to czekanie mnie poprostu dobija. Szukam u siebie objawów. Mam nie które jak Kerna, na cycki nie moge patrzeć bo trochę przytyłam i nie wiem czy takie ładnie pełne od tłudzczyku czy od ciąży. Wiesz to tylko 4 dni czekanie to ,mnie dobija strasznie.:baffled: a testu nie chcę robić bo nie chcę sie rozczarować.:confused: A cóż słodkie buzie często broją. Jakie ładne to często takie brojki małe.:tak:;-)


Teraz rozumiem twoje rozterki ,ja mimo 1 cyklu starań tak jak ty wypatruje objawów.Te czekanie jest najgorsze ,ale najważniejsze nie poddawać się ,i ie załamywać nie powodzeniem napewno się uda...a co lekarz ci mówił???
już doczytałam
 
reklama
Lopop- podziwiam Cie bardzo, że masz sile i tyle cierpliwosci i wytrwalosci, ja juz dawno bym sie poddala, ale na pocieszenie powiem Ci ze moja znajoma tez 4 latka sie starala i dala sobie czas do czerwca 2009, i w lutym dowiedziala sie ze jest w ciazy.... wiec nie wszystko stracone.... we wrzesniu urodzila synka a 8 lutego wraca juz do pracy....
 
Dobra ja uciekam ,bo dzieciaki po chałupie latają ...tak poszły spać .Noi ogarne się i spać .To dobrej nocki kochane staraczki ,do jutra.


ZABKA ja też szybko zaszłam po poronieniu jakieś 6 mc to trwało ,a zaczeliśmy się starać po 3 mc .mimo wskazań lekarza.
 
Spokojnej nocki Oliwka:blink:
Ja chyba pojde sie juz "ululowywac".
Tv poogladam, moze jakis film bo o 2 wstaje jutro do pracy:dry:

Milusich snow Wam zycze:tak:
 
obranoc pralinka ja jeszcze troche i tez bede sie kladla mimo ze ostatnio znow mam problemy z zasypianiem bo zaduzo mysli mam w glowie glownie o ciazy i forum:nerd::baffled:
 
Witam Was dziewczynki:-)
Ja juz jestem po wizycie, no i muszę wam powiedziec ze jestgem zadowolona:tak:
Od przyszłego cyklu biore CLO:tak:
A dzisiejszy wynik to : 9dzien :
pecherzyk 17mm
Endo 9mm
Wiec nie jest najgorzej:-)
I tak sie zastanawiam czy mam brac całą tabletkę czy pół????Bo to ma byc na wspomaganie owulki...
Lekarz mowił ze 1tabletke od 3 do 7dnia(chyba)Mam zapisane ale nie chce mi sie wstac,zeby sprawdzic:baffled:
A no i jeszcze dostałam jakies leki hormonalne ,ktore pomagaja plemniczkom przedostac sie tak gdzie powinny,na sluz czy cos takiego...;-)
ALe powiem wam ze bardzo sie ciesze ze cos zaczyna sie dziac!!!!!!
Brała/bierze ktoras z Was CLo??????
 
Cześć Dziewczyny!!!
Ja brałam Clo w ostatnim cyklu!

Witam Was dziewczynki:-)
Ja juz jestem po wizycie, no i muszę wam powiedziec ze jestgem zadowolona:tak:
Od przyszłego cyklu biore CLO:tak:
A dzisiejszy wynik to : 9dzien :
pecherzyk 17mm
Endo 9mm
Wiec nie jest najgorzej:-)
I tak sie zastanawiam czy mam brac całą tabletkę czy pół????Bo to ma byc na wspomaganie owulki...
Lekarz mowił ze 1tabletke od 3 do 7dnia(chyba)Mam zapisane ale nie chce mi sie wstac,zeby sprawdzic:baffled:
A no i jeszcze dostałam jakies leki hormonalne ,ktore pomagaja plemniczkom przedostac sie tak gdzie powinny,na sluz czy cos takiego...;-)
ALe powiem wam ze bardzo sie ciesze ze cos zaczyna sie dziac!!!!!!
Brała/bierze ktoras z Was CLo??????
Ja brałam po tabletce od 4 dc do 9dc i mi ładne dwa pęcherzyki urosły
A teraz też mam dylemay bo nie wiem czy w tym cyklu mam brac czy przerwa.
Jutro dzwonię do lekarza!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć Dziewczyny!!!
Ja brałam Clo w ostatnim cyklu!


Ja brałam po tabletce od 4 dc do 9dc i mi ładne dwa pęcherzyki urosły
A teraz też mam dylemay bo nie wiem czy w tym cyklu mam brac czy przerwa.
Jutro dzwonię do lekarza!

Robin z tego co słyszałam Clo bierze sie chyba max pól roku i potem przerwa:confused:Kurde tez nie dopytałam...

A powiedz mi dostałaś cos na II faze????
Pekały ci samoistnie pecherzyki????
Czy dostałas pergyl<nie wiem czy to sie tak pisze:dry:>
I nie masz wogóle owulki czy to tak jak u mnie tylko wspomaganie????
 
reklama
Robin z tego co słyszałam Clo bierze sie chyba max pól roku i potem przerwa:confused:Kurde tez nie dopytałam...

A powiedz mi dostałaś cos na II faze????
Pekały ci samoistnie pecherzyki????
Czy dostałas pergyl<nie wiem czy to sie tak pisze:dry:>
I nie masz wogóle owulki czy to tak jak u mnie tylko wspomaganie????
Wczesniej byłam zadowolona z lekarza ale teraz to juz nie wiem!
Dostałam pregnyl w 15dc Najgorsze jest to że nie wiem po co mi clo bo owulki miałam jak wynikało z testów i zastanawiam się teraz nad zmiana lekarza

Suzi nastaw się na nieprzyjemny smak w ustach i mdłosci poranne bo ja miałam takie obiawy po Clo, zlecił Ci lekarz monitoring?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry