reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

kobitki juz myślałam że w życiu nie skącze czytać, a nie było mnie tylko od wczoraj wieczorem. Ogólnie dzieki wszystkim za dobre słowa przydadzą sie.

Ale nic nie mówiąc to @ dalej nie dostałam, a brzuch to mnie tak bolała że zasnąć nie umiałam. Poczekamy zobaczymy co z tego wyniknie:confused:
 
reklama
Olwika ja sobie nie badam szyjki:no: jakoś nie mam naerwów. A teraz to tym bardziej nie będę tam grzebać;-)
u mnie podbrzusze nadal daje siewe znaki i czuje je cały dzień:baffled:. Ze śluzem jest tak, że od owulacyjnego zanikł i suchoty okropne. dopeiro dwa dni przed@ coś tam sie pojawiło i teraz też czasem...
 
Ale drzemka byla dlugasna...;-)
I owczywoscie przebudzial msie to nadal bolal brzuch... Mam nadzieje ze to dobry znak..
Ja tak na biust to nie moge zwracac uwagi bo niesteyy bardzo on ucierpial na moim odchudzaniu. Tak po ciele nic nie widac ze spadek w takim czasie, nawet lekarze sa w szoku jak sie dowiaduja ze schudlam, ale biust niestety nie dal rady:-(

Optymistycznie tutaj z poczatkiem miesiaca, praktycznie same 2 kreski:-D
 
Witam wszystkie staraczki i dołączam się do was jak na razie moja @ spóźnia się już 6 dni dwa dni temu kapnęły mi brązowe plamki już sobie myślę no to @ idzie ale wieczorem zniknęły kapki za to jajnik lewy z którego prędzej była owulacja i podbrzusze z tej lewej boli mnie już 3 dzień tz. bardziej kuje jak by mi tam ktoś wbijał szpileczki i to coraz mocniej wiec byćmoze fasolka się zagnieżdża :)
Mam strasznie zwiększony apetyt od 2 dni kolacje jem o 24 a o 5 już głód mnie ssie i nie daje mi spać do tego węch mi się znacznie ulepszył i nawet oddech faceta który zawsze był ok teraz mnie odrzuca tak było dziś w nocy... szok

temperatura od owulacji na poziome 36.9-37.0
siku tez biegam co chwilkę jak pies z przeziębionym pęcherzem
Biust jak na razie bez zmian tylko bardziej wrażliwy

w 1 ciąży oznaka zafasolkowania było brak @ oraz ból piersi jak by po nich czołg przejechał zrobiłam test po paru dniach i wyszły dwie kreski

w 2 ciąży zero objawów prócz brak @ ale już 2 tyg po zafasolkowaniu miałam przeczucie że sie udało choc to był 1 cykl starań będąc u kolegi na urodzinach stwierdziłam"nie piję chyba mam w brzuchu 2 tyg fasolkę" na co kolega zrobił duże oczy potem zrobiłam test w dniu spodziewanej @ ale wyszedl negatywny a mnie nie opuszczało przeczucie że fasolka jednak tam siedzi i rośnie po tygodniu powtórzyłam test i wyszły dwie kreseczki a kolega jak się dowiedział iż naprawdę zafasolkowałam nie mógł uwierzyć że to wiedziałam po 2 tygodniach :)
Nieraz kobieca intuicja bywa niezawodna mam nadzieje iż i tym razem tak będzie i te plamienie co miałam 2 dni temu to fasolka wiła sobie gniazdko na najbliższe 9 miesięcy...

Testowanie będzie u mnie we środę czyli 14 dni po nocy pełnej wrażeń oraz 13 dni od owulacji i 8 dni po terminie spodziewanej @
Dla ciekawostki dodam iż mam owulacje późno bo w 20-24 dniu cyklu ale z takich owulacji mam 2 dzieci zdrowych poczętych ok 8-9 dni przed terminem spodziewanej @ a w tym miesiącu owulacja pobiła swój rekord była w 24 dniu cyklu który trwa zawsze 28-29 dni więc zaledwie 4-5 dni przed @
Nie każda kobitka jest książkowym modelem owulacji w połowie cyklu i stąd czasami dzieci moga cie począć tuż przed @

ZA WSZYSTKIE STARACZKI TRZYMAM KCIUKI A ZAFASOLKOWANYM GRATULUJĘ :)
 
Pysia witaj:happy2:
Pralinka no ale Tobie fajosko.....ja też bym chciałą sobie uciąć drzzemkę ale niestety..ciekawe jak to będzie wyglądało w starszej ciąży i po porodzie:baffled:
 
co do szyjki macicy moja w ciąży na początku zawsze była nisko zamknięta i trosze rozpulchniona taka bywa tez przed @ więc tym bym się nie sugerowała
co do tego co z szyjki wylatuje to przed @ zawsze miałam susze dopiero w dniu @ brązowy śluz i potem potop 6 dniowy a tym razem wiecznie mi mokro i ślisko jak nie wiem i zamiast @ leci przezroczysto-biały lepki śluz więc być moze będzie moja 3 fasolka po 5latach od 2 i 7 od pierwszej mam tylko cichutką nadzieję że nie będzie kolejnym chłopczykiem inaczej złożę reklamacje do samego Pana Boga :)
 
Wiem zwłaszcza jak plemniki dopadły jajeczko zaraz po owulacji a na dziewczynke to powinny czekać plemniki w gotowości z 3-4 dni :p
cóż aby było zdrowe :)
 
PYSIA a u mnie jest wysoko i miękka ,wszystko w środku jest rozpulchnione...no zobaczymy jak to będzie jak się nie uda to w przyszłym cyklu bardziej się postaramy.A co do śluzu to ja mam gęsty mleczno-biały a czasami cieknie mi normalnie woda.
 
reklama
Do góry