reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
\Mam nadzieje ze bedzie mi dane:rolleyes2:

Dzisiaj wolne mam, obudzilam sie juz przed 7 i wzasadzie nie mam nic do roboty.. Mezus jeszcze spi bo pozno sie polozyl wiec tym bardziej nie chce chodzic i robic zamieszania...
Wiec tak sobie siede i myse, a jak zakuje to nie sposob nie pomyslec czy to to:-p

zdrzemne sie jeszcze...
do potem dziewczynki;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KERNA gratuluję ...mam nadzieję że mi tak szybko też się uda i podłapałam trochę fluidków od ciebie ,oby były pomocne.


MALAPRALINKA cudne ubranka ,normalnie mogłabym ciągle je oglądać.A co do tych pytań ,to nie wiem .
 
Kerna!!Gratuluję:-):-):-)a dowiedziałm się , bo weszłam na chwilę zobaczyć wrześniówki:tak:kto tam już się pojawił:tak:;-)bo tu czasem nie nadążam czytac tak zasuwacie dziewczynki z twórczoścą;-)
Ja powtórzyłam test:)wczoraj, czyli 2 dni przed czasem i wyszły.....II kreski:tak::tak::-):-):-):-):-D:-Djuż bardziej widoczne niż ostatnio:-D:-D:-D:-D:-Dtak, że chyba dołączę do wrześniówek, ale jeszcze jutro chcę zrobić hcg dla pewności i znając życie do mojego lekarza dostane się najszybciej w połowie lutego...:baffled:Jestem w niebowzięta, przeszczęśliwa i zszokowana, o Jacka się rok staraliśmy, a teraz pierwszy cykl starań(a 3 z luteiną) i hop:tak::tak::tak:wszystkim wysyłam ciążowe fluidki i duuuuuuuuuuuużo wiary, że dzidziuś może przyjść juzniedługo:tak::tak:
wstępnie wyliczyłam, że 23 września to mój termin:-):-):-)
 
kerna no to prawie to samo :-D miedzy moja a twoja wypowiedzia to tylko 1 tydzien roznicy najwazniejsze zeby sie zagniezdzilo a wiedziec o ciazy to i tak bedzie sie wiedzialao dopiero jak @ nieprzyjdzie hihihih

MALAPRALINKA ja mam tak samo sutki mnie bola a nie cale piersi jak zazwyczaj jak je dotkne to alalalc niemoge nawet jak ubieram pizame i material o nie sie otzre to ja niemoge wytrzymac brrrr...oby byly 2 kreski to zniose te suty wredne hihihi
 
asiaN gratuluję ,kurcze widze że styczeń owocuje w fasolki ,może i reszcie staraczek jak i mi się poszczęści.A pierwszy test w którym dniu cyklu robiłaś ?i miałaś jakieś objawy świadczące o ciąży??

87zabka No niesety wcześniej nie da rady się dowiedzieć czy jesteśmy w ciązy ,choć niektóre kobiety mają pewność gdy robią test ,nie wiem czy to psychika czy hormony .
 
Pierwszy, kiedy wyszła bardzo bladziuchna kreska, robiłam w 26 d.c., ,
objawy ciągnięcie podbrzusza, zmienne nastroje i biały śluz, ale nie ciągle- pojawia się i znika;-)trzymam kciuki, żeby ŧobie i resztą staraczek też wyszły te wymarzone II krechy:tak::tak::tak::tak:
 
oj cos czuje ze ten tydzien bedzie owocny na forum :) i ze czesc staraczek przejdzie do przyszlych mam :) pewnie do wrzesniowek bo prawie wszystkie maja termin testowania na 15 wiec jak sie zaczelo od tak dobrych wiesci to pewnie dalej sie posypia :-D:tak:
 
reklama
Do góry